• خانه
  • وبلاگ
  • رویداد راه اندازی Microsoft Next Surface برای 22 سپتامبر

رویداد راه اندازی Microsoft Next Surface برای 22 سپتامبر

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
رویداد راه اندازی Microsoft Next Surface برای 22 سپتامبر

مایکروسافت برنامه ویژه ای را اعلام کرد رویداد سخت افزاری سطحی که 22 سپتامبر برگزار می شود. این شرکت شروع به ارسال دعوت نامه های رسانه ای برای رویداد سخت افزاری کرد. این رویداد فقط آنلاین خواهد بود ، در آنجا می بینیم که مایکروسافت در مورد دستگاه های ویندوز 11 و سیستم عامل صحبت خواهد کرد.

با این حال ، مایکروسافت لیستی از دستگاه هایی را که در رویداد آینده افشا می کند ، فاش نکرده است. شایعاتی وجود دارد که احتمال می دهد تلفن هوشمند Surface Duo 2 و جانشین لپ تاپ Surface Book 3 و سرفیس پرو به روز شده وارد بازار شوند.

رویدادی برای راه اندازی سخت افزار جدید Surface از مایکروسافت

رویداد راه اندازی Microsoft Next Surface برای 22 سپتامبر

این رویداد مایکروسافت سرفیس در 22 سپتامبر ساعت 11 صبح به وقت شرق (20:30 بعد از ظهر IST) استبه طبق گزارشات ، غول نرم افزاری در مورد دستگاه ها و ویندوز 11 رویداد صحبت خواهد کرد.

در این رویداد ، مایکروسافت Surface Duo 2 ، مجهز به اندروید ، یک تلفن هوشمند دو صفحه ای را ارائه می دهد ، با برخی از پیشرفت های اولیه Surface Duo ، که در اکتبر 2019 با قیمت حدود 100 روپیه عرضه شد ، بهبودهایی را ارائه می دهد. 1.02.200.

Surface Duo 2 دارای همان صفحه نمایش دوگانه است که دارای دو صفحه نمایش OLED و لولا 360 درجه است. برخی از پیشرفت های نرم افزاری قابل توجه وجود خواهد داشت. لیست ها در سایت بنچمارک می گویند که این دستگاه با Qualcomm Snapdragon 888 SoC ، پشتیبانی 5G و Androdi 11 در دسترس خواهد بود.

همچنین انتظار می رود که این شرکت جانشین Surface Book 3 را به ارمغان بیاورد که می توان آن را Surface Laptop Pro نامید. او یک طراحی مجدد جدی را مشاهده می کند که دارای صفحه نمایش 14 اینچی غیر قابل جدا شدن است.

علاوه بر این ، این شرکت حدس می زند که مدل جدیدی از Surface Pro را معرفی کند. رویداد مایکروسافت درست قبل از در دسترس بودن ویندوز 11 برگزار می شود که برای 5 اکتبر برنامه ریزی شده است. در اوایل سال جاری ، مایکروسافت سرفیس پرو 7 پلاس خود را به روز کرد ، اما فقط برای تجارت بود.

این رویداد به طور زنده در وب سایت مایکروسافت و در کانال رسمی YouTube در 22 سپتامبر ساعت 11 صبح ET پخش می شود.

انتشار مجموعه رویداد راه اندازی Microsoft Next Surface برای 22 سپتامبر برای اولین بار در TechViral ظاهر شد.