• خانه
  • وبلاگ
  • رویداد ویژه “Unleashed” اپل می تواند متخصصان مک بوک M1X را به همراه داشته باشد

رویداد ویژه “Unleashed” اپل می تواند متخصصان مک بوک M1X را به همراه داشته باشد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
اپل از یک رویداد ویژه رونمایی کرد

اپل رسما تایید کرد یک رویداد ویژه آینده با نام “Unleashed” ، که در 18 اکتبر برگزار می شودبه رویداد سخت افزاری آینده به صورت زنده از Apple Park پخش می شود.

انتظار می رود که این شرکت شروع به کار کند مک بوک جدید ، طراحی مجدد مک مینی و نسل سوم ایرپاد.

مک بوک های حرفه ای جدید ، مک مینی و ایرپادز 3 در 18 اکتبر عرضه می شوند

اپل از یک رویداد ویژه رونمایی کرد

رویداد Unleashed خواهد بود زنده در Apple.com ساعت 13:00 ET / 10 AM PT در 18 اکتبر این مراسم در تئاتر استیو جابز در کوپرتینو ، کالیفرنیا برگزار می شود.

شایعه شده است که اپل یک مک بوک پرو 14 اینچی و 16 اینچی عرضه خواهد کرد مدل هایی که با حاشیه های باریک و نمایشگرهای بزرگتر دوباره طراحی می شوند. قبلاً گزارش هایی مبنی بر وضوح صفحه نمایش 3024 196 1964 و 3456 22 2234 وجود دارد.

مک بوک پرو از تراشه M1X استفاده می کند که سریعتر و قوی تر از M1 است و می تواند تا 32 گیگابایت رم را پشتیبانی کند.

این مک بوک های جدید جدیدترین نسخه در انتقال اپل از تراشه های اینتل خواهند بود ، که جایگزین آنها یک پردازنده مبتنی بر باز به نام M1X است که توسط خود اپل طراحی شده است. چیپست M1X در مقایسه با M1 دارای ده هسته پردازنده است. علاوه بر این ، پردازنده های گرافیکی 16 یا 32 هسته هستند که در M1 هفت یا هشت هستند.

MacBook Pro آینده خواهد داشت اتصال جدید به MagSafe، با USB-C جایگزین می شود. همچنین ، شرکت باز می گردد پورت HDMI و شیار کارت SD. با این حال ، هیچ نوار لمسی وجود ندارد ، زیرا اپل یک صفحه کلید عملکرد استاندارد ارائه می دهد.

همه مدلهای مک بوک پرو از سال 2021 با تغییرات زیادی که در سال 2016 ارائه شد دوباره طراحی می شوند.

ما در رویداد ماه سپتامبر انتظار AirPods 3 را داشتیم ، اما با iPhone همراه نشد. بنابراین ، اکنون می توانیم AirPods را از نسل سوم این رویداد در ماه اکتبر ببینیم. در صورت صحت گزارشات ، ایرپادهای جدید دارای ساقه های کوتاهتر و کیس ایرپاد پرو می باشد. با این حال ، گزینه ای برای حذف فعال سر و صدا نخواهد داشت.

رویداد ویژه اپل “Unleashed” ممکن است MacBook Pro M1X را برای اولین بار به TechViral بیاورد.