• خانه
  • وبلاگ
  • سری گوگل پیکسل 6 دارای شارژر در جعبه نخواهد بود

سری گوگل پیکسل 6 دارای شارژر در جعبه نخواهد بود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Google Pixel 6 و 6 Pro بدون شارژر در جعبه در دسترس خواهد بود

برندهای معتبر گوشی های هوشمند مانند اپل و سامسونگ عرضه شارژر در جعبه جدیدترین پرچمداران خود را متوقف کرده اند. اکنون گوگل نیز با سری Pixel 6 خود به آنها ملحق می شود.

گوگل اعلام کرده است که پیکسل 6 و 6 پرو آینده دارای شارژر در جعبه نخواهند بود. هر دو گوشی هوشمند اواخر امسال عرضه می شوند. به گفته گوگل ، اکثر افرادی که گوشی هایی در این محدوده خریداری می کنند ، در حال حاضر دارای آجر USB-C در خانه هستند.

دیگر نیازی به شارژر با تلفن های هوشمند گوگل نیست

Google Pixel 6 و 6 Pro

حتی اپل و سامسونگ دلیل یکسانی را ذکر کردند که شارژر را در جعبه قرار ندهند. شرکتها همچنین دلایل زیست محیطی را برای عدم انجام این کار ذکر کردند. آنها گفتند عدم القای شارژر در جعبه به کاهش ضایعات الکترونیکی کمک می کند.

گوگل به تازگی معرفی کرده است تلفن Pixel 5A ، که آخرین تلفن شرکت خواهد بود که با شارژر در دسترس است. با هر تلفن Pixel ، گوگل یک آداپتور برق 18 وات USB-C را در اختیار کاربر قرار داده است. Pixel 5A نیز با همان نسخه موجود است ، اما در گوشی های آینده گنجانده نمی شود.

در اوایل ماه جاری ، گوگل معرفی Google Pixel 6 و Pixel 6 Pro را تأیید کرد. این شرکت فاش کرد که تلفن های هوشمند پاییز امسال عرضه می شوند و برخی مشخصات کلیدی را به اشتراک گذاشت.

Pixel 6 و Pixel 6 Pro از چیپست سفارشی جدیدی به نام Google Tensor استفاده خواهند کرد. این چیپست منحصراً برای گوشی های پیکسل طراحی شده است.

با اپل و سامسونگ ، گوگل نیز به لیست اضافه شد. اما مارک های دیگر مانند شیائومی و وان پلاس هنوز در حال ارائه شارژر با پرچمداران جدید خود هستند. ما نمی دانیم این شرکت ها تا کی این مثال را دنبال خواهند کرد.

شیائومی نیز همین کار را انجام داد ، اما نسخه متفاوتی از تلفن هوشمند را با شارژر و قیمت مشابه ارائه کرد.

اکنون اکثر شرکت های معروف اعلام کرده اند که شارژرها را در جعبه قرار نمی دهند ، بنابراین شما باید از شارژرهایی که در خانه دارید مراقبت کنید.

نشریه Google Pixel 6 Series شامل یک شارژر در جعبه نمی شود اولین بار در TechViral ظاهر شد.