منو سایت

 • خانه
 • وبلاگ
 • سوالات مصاحبه فنی ماهیندرا برای سال 2022

سوالات مصاحبه فنی ماهیندرا برای سال 2022

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ


همانطور که توسط Corporate Knights گزارش شده است، Tech Mahindra یکی از صدها شرکت پایدار در جهان است. در مجموع 125236 کارمند برای Tech Mahindra در 90 کشور کار می کنند. طبق گفته کارمندان موجود، Tech Mahindra دارای یک تعادل شگفت انگیز بین کار و زندگی همراه با مزایای بسیاری از کارکنان از جمله سلامتی، حمل و نقل، فرصت های در محل است. حالا چرا صبر کنید؟ اجازه دهید درست جلو برویم و به سوالات مصاحبه فنی ماهیندرا نگاه کنیم.

درباره Tech Mahindra

Tech Mahindra یک شرکت فناوری چندملیتی هندی است که متخصص در فناوری اطلاعات (IT) و برون سپاری فرآیندهای تجاری (BPO) است. این شرکت یکی از زیرمجموعه های گروه ماهیندرا است که دفتر مرکزی آن در پونا و دفتر ثبت شده در بمبئی قرار دارد. بخشی از گروه ماهیندرا، دفتر مرکزی این شرکت در پونا است و تک ماهیندرا یک شرکت 5.2 میلیارد دلاری با 125236 کارمند در 90 کشور جهان است.
برای اینکه Tech Mahindra به ارتفاعاتی که به آن رسیده اند برسد، ارزش های خاصی وجود دارد که آنها از کارکنان خود به آن پایبند هستند. آنها به عنوان ارزش های اصلی شناخته می شوند. آن ارزش ها چیست؟ بیایید جلو برویم و ببینیم.

قیمت اصلی تک ماهیندرا

سوالات مصاحبه فنی ماهیندرا برای سال 2022

 • فرهنگ سازمانی خوب:

  مانند قبل، Tech Mahindra به دنبال موفقیت بلندمدت است که متناسب با نیازهای کشورهایی است که ما به آنها خدمت می کنیم. آنها بسیار محتاط و خاص با استانداردهای تجاری اخلاقی خود هستند که به هیچ قیمتی به خطر نخواهد افتاد.

 • حرفه ای گری:

  تمرکز اصلی در Tech Mahindra همیشه آزادی و فرصت برای رشد بوده است. نامزدها با در نظر گرفتن این جنبه استخدام می شوند. در آینده، آنها همیشه از نوآوری و ریسک پذیری آگاهانه حمایت می کنند اما عملکرد را می طلبند.

 • تمرکز بر کیفیت:

  کیفیت کلید ارائه ارزش پول به مشتریان است. آنها کیفیت را به یک ارزش محرک در کار ما، در محصولات ما و در تعامل ما با دیگران تبدیل می کنند. آنها این کار را “اولین بار درست” انجام خواهند داد.

 • مشتری اول:

  Tech Mahindra به دلیل مشتریانش وجود داشته و پیشرفت کرده است. آنها به سرعت، مودبانه و موثر به نیازها و انتظارات مشتریان خود پاسخ خواهند داد.

 • کرامت فرد:

  آنها برای شأن شخصی ارزش قائل هستند، از حق ابراز مخالفت و احترام به زمان و تلاش دیگران احترام می گذارند. آنها از طریق اقدامات خود عدالت، اعتماد و شفافیت را پرورش خواهند داد.

قبل از ادامه در این وبلاگ سوالات مصاحبه فنی ماهیندرا، اگر می خواهید این وبلاگ را در یک ویدیو خلاصه کنید، گزینه زیر برای شما وجود دارد:

فرآیند مصاحبه ماهیندرای فناوری

در اینجا جدول معیارهایی وجود دارد که با آن می توانید واجد شرایط بودن خود را برای درخواست مشاغل Tech Mahindra درک کنید.

معیارهای فارغ التحصیلیشرح

بخش / شاخه تحصیلی

لیسانس مهندسی (BE) / لیسانس فناوری

(B.Tech) در یکی از موضوعات زیر: CSE/ECE/IT/EEE/Telecom/EI.

یا

کارشناسی ارشد (کارشناسی ارشد) در رشته علوم کامپیوتر و فناوری اطلاعات.

روش مطالعه

دوره تمام وقت به رسمیت شناخته شده توسط دولت مرکزی یا ایالتی هند.

(دوره های پاره وقت یا مکاتبه ای در دسترس نیستند.)

درصدی که قرار است فارغ التحصیلی با آن انجام شود

حداقل شصت درصد (60%)

ناشی از

در طول فرآیند استخدام Tech Mahindra هیچ بک لاگ فعالی وجود ندارد.

فرآیند مصاحبه:

سوالات مصاحبه فنی ماهیندرا برای سال 2022


Tech Mahindra سوالات مصاحبه فنی

در طول مصاحبه فنی، مصاحبه با توجه به موقعیت و نقش شغلی مورد نظر شما از چند جنبه انجام می شود. در اینجا برخی از پرپوشش‌ترین مفاهیم فناوری در مصاحبه‌های فنی Tech Mahindra آورده شده است.

سوالات مصاحبه فنی ماهیندرا برای سال 2022

1) از برنامه نویسی ساختاریافته چه می دانید؟

پاسخ:
برنامه نویسی ساختاریافته یک الگوی برنامه نویسی است که کاملاً از جریان کنترل ساخت یافته تشکیل شده است. Structure به یک بلوک مانند (if/then/else)، (while و for)، ساختارهای بلوک و زیر روال ها اشاره دارد که شامل مجموعه ای از قوانین و یک جریان کنترل تعریف شده است. برنامه نویسی ساختاریافته تقریباً در تمام پارادایم های برنامه نویسی از جمله مدل OOPs استفاده می شود.

2) چه چیزی را با چک پوینت در سیستم مدیریت پایگاه داده درک می کنید؟

پاسخ:

 • Checkpoint یک فناوری در سیستم های مدیریت پایگاه داده (DBMS) است که تمام گزارش های قبلی را از سیستم حذف کرده و به طور دائم در درایو ذخیره سازی ذخیره می کند.
 • حفظ گزارش هر تراکنش و حفظ صفحات سایه دو روشی است که یک DBMS می تواند به بازیابی و حفظ خواص ACID کمک کند.
 • هنگامی که صحبت از سیستم های بازیابی مبتنی بر گزارش می شود، نقاط بازرسی مورد نیاز است.
 • چک پوینت ها حداقل نقاطی هستند که موتور پایگاه داده می تواند پس از خرابی به عنوان حداقل نقطه مشخصی که از آن سوابق ثبت تراکنش ها برای بازیابی تمام داده های تعهد شده تا لحظه خرابی استفاده شود، بازیابی شود.

3) در جاوا مقدار پیش فرض یک متغیر محلی چقدر است؟

پاسخ:
متغیرهای محلی، منابع اولیه و ارجاعات شیء به هیچ مقدار پیش فرض در جاوا مقداردهی اولیه نمی شوند. یک قطعه کد برای نشان دادن این موضوع در زیر آورده شده است:

public class LocalVariablesExample{

  public void foo() {

     int localVariable;

     localVariable = localVariable * 10;

     System.out.println("Local Variable value is : " + localVariable);

  }

  public static void main(String args[]) {

     LocalVariablesExample obj = new LocalVariablesExample();

     obj.foo();

  }

}

4) ورود مجدد در سیستم اشتراک زمانی چندبرنامه ای چیست؟

پاسخ:
برای سیستم های اشتراک زمان چندبرنامه ای، ورود مجدد یک استراتژی بسیار موثر برای صرفه جویی در حافظه است. این قابلیت را دارد که به چندین کاربر اجازه می دهد یک نسخه از برنامه را به طور همزمان به اشتراک بگذارند. دو ویژگی اصلی آن به شرح زیر است:

 • کد برنامه قادر به تغییر خود نیست.
 • داده های محلی برای هر فرآیند کاربر باید به طور جداگانه ذخیره شود.

نکاتی برای کرک کردن مصاحبه فنی:

 • دانش کدنویسی خود را روزانه آزمایش کنید: خودتان را آزمایش کنید تا ببینید چقدر سریع می توانید وظایف کدنویسی را حل کنید. این به توسعه توانایی های حل مسئله و همچنین چارچوب منطقی شما کمک می کند.
 • از نقاط قوت و ضعف خود را بشناسید: نقاط قوت و ضعف خود و همچنین مهارت ها و تجربیاتی که شما را برای این موقعیت واجد شرایط می کند، شناسایی کنید. در نظر بگیرید که یک مثال منحصر به فرد برای کمک به شما ایجاد کند که در بین دیگران متمایز شوید. مصاحبه‌کننده می‌خواهد بداند چه چیزی به شما انگیزه می‌دهد، چرا به سازمان علاقه دارید و چگونه تجربه گذشته شما را برای این نقش آماده می‌کند.
 • از الگوی مصاحبه Tech Mahindra آگاه باشید: مقالات تجربه مصاحبه سازمان را بررسی کنید. این به شما ایده خوبی از نحوه انجام مصاحبه واقعی و انتظارات می دهد.
 • یک مصاحبه ساختگی بگیرید: یک مصاحبه تمرینی را در نظر بگیرید. این به شما ایده می دهد که مصاحبه چگونه پیش می رود.

سوالات مصاحبه رفتاری فنی ماهیندرا

1. از خودتان بگویید؟

اطمینان حاصل کنید که روی نقاط قوت، مهارت ها، کیفیت ها و تجربیات خود تمرکز کرده اید که با نقشی که درخواست می کنید مطابقت دارد. Tech Mahindra یک سازمان با دستاوردهای بالا است، از این رو پاسخ مثبت و مشتاقانه ای است که ثابت می کند شما می توانید به تیم از قبل تأسیس شده آنها ارزش بیافزایید.
نمونه پاسخ:“من فردی با انگیزه و هدف گرا هستم که قویاً معتقدم پیشرفت قابل توجهی در سازمانی مانند Tech Mahindra تنها زمانی حاصل می شود که همه اعضای تیم در یک جهت کار کنند. من نیز همینطورتجربه قبلی ام مهارت هایی را آموخته ام که کاملاً با شرح شغل مطابقت دارد. افزودن به بررسی‌های من درباره عملکردم توسط مدیران قبلی‌ام نشان می‌دهد که من کاندیدای مناسبی هستم که آماده ارائه بهترین‌ها به سازمانی مستقر و با موفقیت مانند Tech Mahindra هستم. ،

2. چه شغلی می خواهید در Tech Mahindra انجام دهید؟

Tech Mahindra با ارائه موقعیت یابی بلندمدت کل نگر بر اساس یک محیط یادگیری دیجیتالی که در هر زمان، از هر مکان و در هر دستگاهی قابل دسترسی است، افراد درجه یک را جذب و توسعه می دهد. به عنوان یک کارمند جدید، Tech Mahindra مکانی عالی برای شروع حرفه شما است. این یک محیط دلپذیر با یک محیط کاری عالی و همچنین یک فضای مثبت برای پیشرفت شخصی و شرکتی را فراهم می کند.

3. چرا برای این نقش مناسب هستید؟

وقتی از شما سوالاتی از این قبیل پرسیده می شود، باید نقاط قوت و مهارت های خود را که برای موقعیت مناسب است ذکر کنید.
نمونه پاسخ: “من معتقدم که به دلایل مختلفی برای این نقش مناسب هستم، اما مهمتر از همه به دلیل تعهدی که دارم. من تمام مهارت های لازم برای موفقیت در این نقش را دارم. من روی یادگیری برای خودم کار می کنم. مهارت های من و صلاحیت ها مطابق با الزامات این موقعیت است. مهمتر از همه، مهارت های ارتباطی و رهبری من، من را به یک کاندیدای قوی برای آن موقعیت تبدیل کرده است.”

4. آیا برای نقل مکان به نقاط مختلف هند آماده هستید؟

جواب منفی نده. به طور کلی، در صورت وجود نیاز به پروژه، از شما خواسته می شود که مکان خود را تغییر دهید. از این رو، پرس و جو در مورد پروژه ها همیشه به شما کمک می کند. برای ارائه یک پاسخ مثبت آماده باشید و به استخدام کننده از نگرانی های خود اطلاع دهید.

5. فکر می کنید حقوق شما چقدر می تواند باشد؟

پاسخ به این سوال چالش برانگیز است. این سوالی است که اکثر کارمندان با تجربه می پرسند. می توانید در مورد افزایش استاندارد کارکنان شرکت بپرسید.

نکات جایزه برای کرک کردن فناوری سوالات مصاحبه ماهیندرا:

 • با مثال های دقیق آماده باشید
 • بگذارید پاسخ کوتاه، ساختارمند و واضح باشد.
 • از ارزش های اصلی Tech Mahindra مطلع باشید
 • با پاسخ هایی که می دهید سریع و دقیق عمل کنید.

در نهایت به پایان مطالب در اینجا رسیدیم. هر مصاحبه‌ای می‌تواند دلهره‌آور به نظر برسد، زمانی که به این فرآیند فکر می‌کنید. ترفند این است که فقط با آماده سازی خود شروع کنید. هنگامی که شروع کنید، حتی نمی دانید چه زمانی آن را انجام خواهید داد. امیدواریم این اطلاعات تمام شک و تردیدهای شما را در مورد سوالات مصاحبه فنی ماهیندرا پوشش دهد، ما برای شما بهترین ها را برای مصاحبه خود آرزو می کنیم. از صفحه مشاغل در Tech Mahindra دیدن کنید. یادگیری مبارک!