• خانه
  • وبلاگ
  • فیس بوک نام خود را به Focus on Metaverse تغییر می دهد

فیس بوک نام خود را به Focus on Metaverse تغییر می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
فیس بوک نام شرکت خود را تغییر می دهد

فیس بوک قصد دارد نام شرکت را تغییر نام دهد تمرکز اصلی بر روی Metaverse. مدیرعامل مارک زاکربرگ نام جدیدی برای این شرکت اعلام خواهد کرد 28 اکتبر در کنفرانس سالانه Connect شرکت.

روز یکشنبه ، فیس بوک اعلام کرد که قصد دارد در پنج سال آینده در اروپا سرمایه گذاری کند تا متاوس را بسازد ، زیرا این شرکت جزء کلیدی آینده خود را می بیند.

زاکربرگ هفته آینده نام شرکت خود را تغییر می دهد

فیس بوک نام شرکت خود را تغییر می دهد

همانطور که توسط The Verge گزارش شده است ، این حرکت برنامه اصلی را به خود اختصاص می دهد ، زیرا محصولات زیادی در شرکت مادر وجود دارد که گروه هایی مانند Instagram ، WhatsApp ، Oculus و دیگران را زیر نظر دارد.

در حال حاضر بیش از 10،000 کارمند فیس بوک سخت افزاری مانند عینک AR ایجاد می کنند ، که مارک زاکربرگ می گوید همه جا مانند تلفن های هوشمند خواهد بود. پیشتر ، در ماه ژوئیه ، او گفت که طی چند سال آینده ،

“ما به طور م fromثر از افرادی که ما را عمدتاً به عنوان یک شرکت رسانه های اجتماعی می بینند به یک شرکت فراجهانی خواهیم رفت.”

فیسبوک در حال حاضر به دلیل رسوایی های متعددی از جمله اسناد افشا شده توسط فرانسیس هاوگن افشاگر ، که در کمیته تجارت ، علوم و حمل و نقل سنا شهادت داده است ، با انتقاد مواجه است. با این حال ، فیس بوک هنوز تحت نظارت ضد تراست توسط دولت ایالات متحده است.

سخنگوی فیس بوک گفت

“ما در مورد شایعات یا گمانه زنی ها اظهار نظر نمی کنیم.”

مارک زاکربرگ گفت:

“متاورس تمرکز زیادی خواهد داشت و من فکر می کنم این بخش بزرگی از فصل بعدی در مورد چگونگی پیشرفت اینترنت پس از اینترنت تلفن همراه خواهد بود.”

فیس بوک اولین شرکت فناوری نیست که نام خود را تغییر داد. در سال 2015 ، گوگل با سازماندهی مجدد خود به یک هلدینگ به نام Alphabet همین کار را کرد. این دیگر فقط یک موتور جستجو نبود ، بلکه مجموعه وسیعی از شرکت ها بودند که خودروهای بدون راننده و فناوری بهداشتی تولید می کردند.

در سال 2016 ، Snapchat به Snap Inc تغییر نام داد. و همچنین خود را یک شرکت دوربین نامید و اولین جفت عینک دوربین Spectacles خود را روانه بازار کرد.

پست فیس بوک برای تغییر نام برای تمرکز بر Metaverse اولین بار در TechViral ظاهر شد.