• خانه
  • وبلاگ
  • فیس بوک Portal Go & Portal +، دستگاه های چت تصویری جدید را راه اندازی کرد

فیس بوک Portal Go & Portal +، دستگاه های چت تصویری جدید را راه اندازی کرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
فیس بوک Portal Go & Portal +، دستگاه های چت تصویری جدید را راه اندازی کرد

فیس بوک دو مدل جدید از دستگاه های تماس تصویری Portal Go و Portal +را منتشر کرد. غول رسانه های اجتماعی محصولات جدید را در 22 سپتامبر در جلسه زنده فیس بوک ارائه کرد.

این دستگاه Portal Go دارای صفحه نمایش 10 اینچی است و Portal + دارای صفحه نمایش 14 اینچی استبه حمل و نقل هر دو دستگاه از 19 اکتبر آغاز می شود. هر چه پیش سفارشات محصولات در حال حاضر در portal.facebook.com باز هستند.

Portal Go & Portal + قیمت ، مشخصات ، در دسترس بودن و سایر جزئیات

فیس بوک Portal Go & Portal +، دستگاه های چت تصویری جدید را راه اندازی کرد

قیمت از Portal Go 199 دلار قیمت دارد (تقریبا 14،700 روپیه) و قیمت آن Portal + 349 دلار است (تقریباً 25،700 روپیه). هر دو دستگاه در ماه اکتبر در دسترس خواهند بود. با این حال ، این شرکت دارای هیچ گونه برنامه ای برای عرضه محصولات جدید در هند اعلام نکرده است یا بازارهای دیگر

در وبلاگ فیس بوک آمده است:

“امروز ما از دو افزودنی جدید به خانواده دستگاه های تماس تصویری Portal استقبال می کنیم: Portal Go قابل حمل 10 اینچی ، پورتال نسل بعدی ما + با صفحه نمایش شیب 14 اینچی HD. حمل و نقل Portal Go و Portal + از 19 اکتبر آغاز می شود. هم اکنون پیش سفارشات باز است ما همچنین ویژگی های جدیدی را برای مشاغل کوچک با Portal for Business معرفی می کنیم. “

مشخصات فنی

Portal Go

Portal Go دارای صفحه نمایش 10 اینچی و دوربین 12 مگاپیکسلی و میدان دید فوق العاده گسترده (FoV) است. این دستگاه مجهز به باتری های طولانی مدت است که امکان تماس های ویدیویی طولانی را در حالت دستی فراهم می کند. این شرکت بلندگوی قابل حمل را با صدایی که اتاق را برای گوش دادن به موسیقی در خانه شما پر کرده است دو برابر کرده است.

پورتال +

پورتال + دارای صفحه نمایش 14 اینچی با دوربین هوشمند 12 مگاپیکسلی و FoV فوق عریض است. این اسپیکر استریو ارائه می دهد که صدایی با کیفیت بالا ارائه می دهد.

مدل های جدید دارای یک “حالت خانگی” جدید هستند که به کاربران امکان می دهد پورتال را به اشتراک بگذارند و دسترسی دیگران به مخاطبین و برنامه های خود را کنترل کنند. و این راهی برای تماشای تلویزیون از طریق محصول با کاربرانی است که از دستگاه پورتال استفاده نمی کنند.

در مورد ویژگی ها ، فیس بوک گفت:

“بلندگوهای استریو آن صدایی با کیفیت بالا برای صدایی شفاف ارائه می دهد. با ظهور مدلهای کاری از راه دور و ترکیبی ، Portal یک صفحه ویژه عالی برای تماس های کاری ایجاد می کند و رایانه شما را برای یادداشت برداری ، مشاهده ارائه یا چند وظیفه آزاد می کند. و همچنین برای برقراری ارتباط با خانواده و دوستان هنگام پایان روز کاری عالی است. ”

این شرکت همچنین Portal for Business را معرفی می کند. این یک سرویس جدید برای شرکت های کوچک و متوسط ​​برای برقراری تماس ویدیویی در پورتال است. با این حال ، در حال حاضر در ایالات متحده در حالت بتا بسته است.

پست فیس بوک Portal Go & Portal +را راه اندازی کرد ، دستگاههای تماس تصویری جدید برای اولین بار در TechViral ظاهر شد.