منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • قابلیت‌های پلتفرم پیشرفته کاربید را برای ساده‌سازی مدیریت امنیت و انطباق در حین توسعه توسعه می‌دهد.

قابلیت‌های پلتفرم پیشرفته کاربید را برای ساده‌سازی مدیریت امنیت و انطباق در حین توسعه توسعه می‌دهد.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
قابلیت‌های پلتفرم پیشرفته کاربید را برای ساده‌سازی مدیریت امنیت و انطباق در حین توسعه توسعه می‌دهد.


آخرین پیشرفت‌ها از نیازهای منحصربه‌فرد سازمان‌هایی که به سرعت در حال رشد هستند پشتیبانی می‌کند، زیرا آنها در تلاش برای ایجاد و حفظ یک موقعیت امنیتی قوی هستند.

سیدنی، نوا اسکوشیا، کانادا – 22 اوت 2022 ، کراباد، یک پلت فرم مدیریت امنیت اطلاعات و حریم خصوصی داده ها، امروز تعدادی پیشرفت قابل توجه را اعلام کرد که برای کمک به سازمان های در حال رشد سریع در ایجاد برنامه های امنیتی و حریم خصوصی در مقیاس طراحی شده است. از آنجایی که حجم و پیچیدگی مقررات و ساختارهای صنعت در حال تکامل است، پلت فرم کاربید سازمان ها را قادر می سازد تا خواسته های چندگانه انطباق را برآورده کنند و به امنیت بالاتری در سطح سازمانی و امنیت داده ها در حمایت از اهداف رشد شرکت خود دست یابند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه انجام آن، بازدید کنید carbidesecure.com،

طبق یک مطالعه اخیر توسط GlobalScape، سازمان ها به طور متوسط ​​4 میلیون دلار از درآمد خود را به دلیل تنها یک رویداد عدم انطباق از دست می دهند. این مثال به تنهایی نمی تواند رشد یک شرکت را از مسیر خود منحرف کند، اما چارچوب پیچیده در مورد حفاظت از داده ها و حریم خصوصی و میزان انبوه مقررات انطباق، پتانسیل این کار را دارد، به ویژه برای نهادهای کوچکتر. ISOبه عنوان مثال، بزرگترین سازمان استاندارد بین المللی جهان تنها در سال 2020، 1627 استاندارد جدید منتشر کرد. با جدیدترین پیشرفت‌های پلت‌فرم، مشتریان Carbide می‌توانند تلاش‌های خود را برای پیاده‌سازی و حفظ یک برنامه امنیتی و حفاظت از داده‌ها مطابق با آخرین چارچوب، مقررات و بهترین شیوه‌ها، بدون به خطر انداختن توسعه سازمانی، ساده‌تر کنند.

نکات برجسته پلت فرم کاربید

  1. مقدمه دامنه و کنترل سازمانی: پلتفرم Carbide با 12 حوزه امنیتی و حفاظت از داده ها و 16 کنترل سازمانی مرتبط، هزاران مورد نیاز مشتری و نظارتی را در برابر یک طرح جهانی برای ساده سازی مدیریت و پیاده سازی ادغام می کند. از آنجایی که سازمان ها خواستار انطباق با چارچوب ها یا مقررات متعدد هستند، این قابلیت جدید آنها را قادر می سازد تا شواهد را به طور همزمان جمع آوری کرده و به همه آنها رسیدگی کنند.
  2. ادغام های بیشتر برای تسریع در مسیر انطباق: برای خودکارسازی بیشتر جمع‌آوری شواهد و نشان دادن انطباق، کاربید به افزودن پلتفرم‌های ادغام‌شده جدید از جمله BambooHR، Heroku، Okta، OneLogin و Zenefits ادامه می‌دهد. توانایی اتصال مستقیم Carbide به پلتفرمی که از قبل برای خدمات ابری، منابع انسانی و مدیریت هویت رمز عبور استفاده می‌شود، نشان دادن نحوه اجرای کنترل‌های امنیتی را برای مشتریان آسان می‌کند.
  3. ارتقای تجربه کاربری: پلتفرم به روز شده همچنین شامل بهبود داشبورد برای ارائه بینش سفارشی تر در مورد برنامه امنیت و حریم خصوصی مشتری است. داشبورد جدید با تجسم‌های قابل سفارشی‌سازی بر اساس نقش کاربر، تصویر لحظه‌ای را در اختیار کاربران قرار می‌دهد که دقیقاً در کجای سفر امنیتی و حریم خصوصی خود قرار دارند.

پلت فرم Carbide تمام خط مشی‌هایی را که برای پوشش دادن به مجموعه‌ای از چارچوب‌های امنیتی مورد علاقه نیاز دارید، جمع‌آوری می‌کند. یک نمای 30000 فوتی به شما می‌دهد و سپس خط‌مشی‌ها و اقدامات مورد نیاز را نشان می‌دهد. استفان فیتزجرالد، مدیر عامل Tenera Care، گفت: طراحی شده برای کمک به شما در برآوردن چندین زیرساخت امنیتی به طور همزمان.

انطباق چندگانه با دامنه و کنترل های سازمانی را ساده کنید

قابلیت‌های پلتفرم پیشرفته کاربید را برای ساده‌سازی مدیریت امنیت و انطباق در حین توسعه توسعه می‌دهد.

توسعه یافته از طریق تجزیه و تحلیل هزاران الزامات تعبیه شده در مقررات، چارچوب های پیشرو در صنعت مانند NIST و ISO 27001، تعهدات قراردادی مشترک، و بهترین شیوه های صنعت، حوزه های کاربید و کنترل های سازمانی طراحی شده برای ساده سازی مدیریت و نگهداری انجام شده است. برنامه های امنیتی و انطباق – حتی اگر مقیاس و پیچیدگی آنها افزایش یابد. این فرض جدید درک چگونگی همپوشانی کنترل‌ها در قوانین و چارچوب‌های متعدد و اعمال جهانی اقدامات مرتبطی که یک سازمان اتخاذ می‌کند را آسان‌تر می‌کند.

کاربران می‌توانند این عناصر را در کتابخانه کنترل‌های سازمانی جدید مدیریت کنند. این عملکرد آنها را قادر می سازد تا با استفاده از مدیر شواهد، برنامه ریزی پیاده سازی، مدیر خط مشی و کنترل های سازمانی در مرکز گزارش، فیلتر، مرتب سازی و جستجو را ساده کنند، و همچنین ردیابی و مدیریت پیشرفت را ساده کنند. مشتریان می توانند به سرعت نحوه ارتباط چارچوب و مقررات را درک کنند، تلاش های انطباق را بر اساس دامنه سازماندهی کنند، شواهدی را به طور همزمان برای برآورده کردن الزامات چارچوب های متعدد جمع آوری کنند، الزامات انطباق را برای چارچوب های پشتیبانی نشده فعلی برآورده کنند و سریع تر به چارچوب های جدید دسترسی پیدا کنند. جزئیات بیشتر در پست وبلاگ امروز موجود است،

“روزهای اسکیت سواری با تلاش برای انطباق به سبک “چک باکس” مرتبط با قوانین یا استانداردهای فردی مانند SOC2 یا GDPR در حال پایان است. سازمان‌های سازمانی فرآیندهای پیچیده بررسی فروشنده و ارزیاب‌های ریسک شخص ثالث دارند که به خوبی مجهز به چندین دستگاه هستند. دارن گالوپ، مدیر عامل کاربید، گفت: استارتاپ شما باید آماده پاسخگویی به طیف گسترده ای از سوالات امنیتی و حریم خصوصی داده ها در سراسر طیف مقررات بالقوه باشد تا معامله سازمانی را ببندد. “پیشرفت‌های پلتفرم جدید ما به مشتریان این امکان را می‌دهد که این کار را با نشان دادن تعهد خود به ایجاد عمدی امنیت و حریم خصوصی در کلاس سازمانی با طراحی انجام دهند. با ارائه پایه‌ای برای برآورده کردن همه الزامات انطباق، نه فقط یک مورد، ما به مشتریان انطباق را ارائه می‌دهیم. کمک به جلوگیری از نقض و با یک برنامه امنیتی و حفظ حریم خصوصی که فرصت رشد آنها را افزایش می دهد، در پول خود صرفه جویی کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی ما شکستن الزامات امنیت و حریم خصوصی کلاس سازمانی و قابل دسترسی و دستیابی به آنهاملاقات www.carbidesecure.com،

در مورد کاربید

Carbide که قبلاً به عنوان Security شناخته می شد، امنیت و حریم خصوصی در کلاس سازمانی را فراهم می کند که برای شرکت هایی که به سرعت در حال رشد هستند قابل دسترسی است. برخلاف راه‌حل‌های انطباق به سبک «چک باکس»، پلت‌فرم مدیریت امنیت اطلاعات و حریم خصوصی ما مبتنی بر بهترین شیوه‌های جهانی است تا مشتریان را قادر می‌سازد تا تعهد خود را به امنیت، بدون توجه به چارچوب امنیتی ایجاد، ترویج و اثبات کنند. یا می‌خواهند از مقررات حریم خصوصی پیروی کنند.

با قرار دادن امنیت و حریم خصوصی در DNA سازمان شما، Carbide می تواند به تقویت مزیت رقابتی شما و تسریع مسیر رشد شرکت شما کمک کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اینکه چگونه می‌توانیم در سفر ایمنی خود در هر کجا که هستید به ما کمک کنیم، به این سایت مراجعه کنید www.carbidesecure.com،