• خانه
  • وبلاگ
  • مایکروسافت استارت به عنوان یک فید خبری شخصی برای وب و دستگاه های تلفن همراه راه اندازی می شود

مایکروسافت استارت به عنوان یک فید خبری شخصی برای وب و دستگاه های تلفن همراه راه اندازی می شود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
راه اندازی مایکروسافت استارت برای وب و دستگاه های تلفن همراه

مایکروسافت a را معرفی کرد یک فید خبری سفارشی به نام Microsoft Start برای کاربران دسکتاپ و تلفن همراه. فید خبری به شرکت اجازه می دهد تا با فیدهای جدید ارائه شده توسط برنامه های دیگر مانند Flipboard رقابت کند.

مایکروسافت استارت همچنین با سیستم عامل ویندوز 11 ادغام می شود و اخبار همه ناشران را در یک رابط ارائه می دهد. برای ارائه اخبار شخصی ، از “آخرین پیشرفت ها در هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی همراه با اعتدال انسانی” استفاده می کند.

Microsoft Start در Play Store ، App Store و Chrome موجود است

راه اندازی مایکروسافت استارت برای وب و دستگاه های تلفن همراه

سرویس جدید خواهد بود با سرویس موجود Microsoft News جایگزین شده است این یک تجربه جدید به همه کاربران خواهد داد. برای کسب تجربه بهتر ، دکمه “سفارشی سازی” وجود دارد که به کاربران کمک می کند اخبار را بررسی کنند.

می توان با دوست داشتن یا دوست نداشتن داستانها ، خبرها را بهبود بخشید ، یا می توان ناشر خاصی را از صفحه اصلی پنهان کرد. این شرکت می گوید این محصول با خدمات مصرف کننده آنلاین و تلفن همراه مانند MSN و Microsoft News ساخته شده است.

کاربران می توانند از وب سایت رسمی MicrosoftStart.com برای استفاده از فید خبری دیدن کنند. که در Google Chrome و Microsoft Edge کار می کند یا می تواند برنامه iOS یا Android را بارگیری کند. با این حال روی Safari کار نمی کند

در Microsoft Edge ، برنامه در صفحه برگه جدید در دسترس خواهد بود. در ویندوز 10 ، روی نوار وظیفه قرار دارد و در ویندوز 11 ، با ابزارک ها تجربه می کند.

سایت مایکروسافت استارت مشابه پورتال آنلاین دیگری است که اخبار ناشران مختلف را ارائه می دهد. همچنین اخبار دیگری مانند آب و هوا ، سهام ، ورزش و ترافیک. پس از کلیک روی مقاله برای خواندن آن ، آن را به نسخه دیگری می برید که در دامنه Microsoft میزبانی شده است ، که Microsoft Start در بالای نوار ناوبری دارد.

هنگام مرور صفحه اصلی ، می توانید به داستانها با شکلک واکنش نشان دهید. این شکلک ها به جز ایموجی های لبخند مانند فیس بوک هستند. شخص متفکر جایگزین او شده است.

نشریه مایکروسافت استارت ، که به عنوان یک فید خبری شخصی برای وب و دستگاه های تلفن همراه راه اندازی شد ، ابتدا در TechViral ظاهر شد.