• خانه
  • وبلاگ
  • مایکروسافت اواخر امسال LinkedIn را در چین تعطیل می کند

مایکروسافت اواخر امسال LinkedIn را در چین تعطیل می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
سرویس LinkedIn در چین بسته می شود

مایکروسافت اعلام کرده است که این مورد وجود دارد بسته شدن خدمات LinkedIn در چین در اواخر امسال. LinkedIn از سال 2014 در دسترس بوده است و اکنون این حرکت انجام شده است زیرا دانشمندان و خبرنگاران ادعاهای زیادی داشته اند که اعلام کرده اند پروفایل آنها در برنامه مسدود شده است.

در یک پست وبلاگ ، این شرکت گفت که با محیط های چالش برانگیز روبرو است و الزامات انطباق زیادی در چین دارد. این شرکت اعلام کرده قصد دارد یک برنامه مستقل جدید به نام InJobs راه اندازی کند.

سرویس LinkedIn در چین بسته می شود

در چین ، LinkedIn با یک برنامه جدید InJobs جایگزین می شود ، که ویژگی های کمی مشابه LinkedIn دارد ، اما فید اجتماعی ندارد و به کاربران اجازه نمی دهد پست یا مقاله به اشتراک بگذارند.

مایکروسافت در یک پست وبلاگی می گوید

اگرچه ما در کمک به اعضای چینی در یافتن شغل و فرصت های اقتصادی موفق بوده ایم ، اما در جنبه های اجتماعی بیشتر اشتراک گذاری و آگاهی ، میزان موفقیت یکسانی را نیافته ایم. ما همچنین با یک محیط عملیاتی چالش برانگیزتر و الزامات بیشتر در چین مطابقت داریم.

پیشتر در ماه مارس ، LinkedIn اعلام کرد که هیچ عضو جدیدی وجود ندارد که بتواند در LinkedIn چین ثبت نام کند. بسیاری از دانشمندان دریافت نامه های هشداردهنده از LinkedIn را دریافت می کنند زیرا محتوای ممنوعه ای را که در چین مشاهده نمی شود به اشتراک می گذارند ، اما کاربران سایر کشورها می توانند آن را مشاهده کنند.

حدود هفت سال گذشت که LinkedIn در نسخه چینی ساده منتشر شد. در هنگام راه اندازی در سال 2014 ، چین مسائل دشواری را مطرح کرد زیرا نیاز به سانسور محتوا داشت.

علاوه بر LinkedIn ، توییتر و فیس بوک از سال 2009 در چین مسدود شده اند و گوگل در سال 2010 عملیات جستجوی خود را به هنگ کنگ منتقل کرد.

مایکروسافت نتایج جستجوی چینی را در بینگ تغییر داده و دارای نسخه سفارشی ویندوز 10 است.

اعلام مایکروسافت برای تعطیلی LinkedIn در چین در اواخر امسال برای اولین بار در TechViral ظاهر شد.