• خانه
  • وبلاگ
  • متا واچ در فیس بوک دارای یک اسلات دوربین است: تصاویر لو رفته

متا واچ در فیس بوک دارای یک اسلات دوربین است: تصاویر لو رفته

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
متا در حال کار بر روی یک ساعت هوشمند با دوربین داخلی است

مارک زاکربرگ اعلام کرد که فیس بوک در حال حاضر به عنوان “متای” رویداد Connect این شرکت شناخته می شود. پیام هایی وجود دارد که شرکت روی آن کار می کند یک ساعت هوشمند که می تواند عکس و فیلم بگیرد.

با این حال، اولین تصاویر از ساعت هوشمند منقضی شده است و می توانیم یک شکاف با دوربین جلو را ببینیم.

متا در حال کار بر روی یک ساعت هوشمند با دوربین داخلی است

متا در حال کار بر روی یک ساعت هوشمند با دوربین داخلی است

که در تصویر ساعت هوشمند متا توسط توسعه دهنده اپلیکیشن استیو موزر پیدا شد داخل برنامه ای که عینک آفتابی Ray-Ban Stories AR را کنترل می کند. او پیشنهاد می کند که در آینده می توان از این عینک برای کنترل ساعت استفاده کرد.

بلومبرگ اولین کسی بود که این عکس را گزارش کرد. در کد، ساعت “میلان” نام دارد، که نمایشگر بزرگی مانند اپل واچ دارد.

پیش از این، در ماه ژوئن، گزارش هایی از یک ساعت هوشمند وجود داشت. اگر یکسان است، پس ممکن است یک اتاق متحرک دوم وجود داشته باشد. که در دوربین جلو دارای رزولوشن 1080p است که برای تماس های تصویری استفاده خواهد شد. این ساعت هوشمند از LTE پشتیبانی خواهد کرد.

طبق تصاویر فاش شده، ساعت هوشمند متا دارای صفحه نمایش مربعی با گوشه های گرد است. این صفحه نمایش دندانه دار مشابه دستگاه های اپل دارد. اپل اولین کسی بود که یک اسلات را روی آیفون X معرفی کرد و اکنون اسلات ها راه زیادی را طی کرده اند.

وجود شکاف در ساعت هوشمند چیزی جدید است که هیچ برند دیگری از ساعت هوشمند هنوز ارائه نکرده است. مشخصات دیگر این ساعت اعلام نشده است، اما گفته می شود بند های قابل جدا شدن در آن وجود خواهد داشت.

این ساعت هوشمند جدید متا قرار است در اوایل سال 2022 به فروش برسد، اما تایید نشده است. در رویداد Connect، مدیرعامل مارک زاکربرگ در مورد معرفی سخت افزار جدید در بازار در سال آینده صحبت کرد.

ساعت هوشمند متا با هر دو دستگاه اندروید و iOS سازگار خواهد بود. پس از عرضه این ساعت، رقیب اپل واچ خواهد بود.

پست متا واچ فیس بوک دارای یک شکاف دوربین است: تصاویر لو رفته برای اولین بار در TechViral ظاهر شدند.