• خانه
  • وبلاگ
  • مرورگر ابر Maxthon 6 (نصب کننده آفلاین) را برای رایانه بارگیری کنید

مرورگر ابر Maxthon 6 (نصب کننده آفلاین) را برای رایانه بارگیری کنید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
برنامه نصب آفلاین Maxthon 6 Cloud Browser را بارگیری کنید

تا به امروز ، صدها برنامه مرورگر وب برای سیستم عامل ویندوز موجود است. با این حال ، تنها تعداد کمی از آنها واقعا برجسته هستند. کاربران ویندوز 10 برای گشت و گذار در وب بیشتر به Google Chrome یا Microsoft Edge متکی هستند ، اما این بدان معنا نیست که مرورگرهای دیگر وجود ندارند.

مرورگرهای وب مانند Maxthon Cloud ویژگی ها و سرعت بیشتری در مرور وب ارائه می دهند. تا کنون ، ما در مورد بسیاری از مرورگرهای وب رایانه مانند Firefox ، Epic Browser و دیگران بحث کرده ایم. امروز ما در مورد یکی دیگر از بهترین مرورگرهای وب معروف به Maxthon Cloud Browser صحبت خواهیم کرد.

Maxthon یک مرورگر وب ابری ویروسی است که برای همه سیستم عامل های دسکتاپ و تلفن همراه در دسترس است. بنابراین ، اجازه دهید همه چیز را در مورد Maxthon Cloud Browser برای کامپیوتر بررسی کنیم.

مرورگر ابر Maxthon چیست؟

مرورگر ابر Maxthon 6 (نصب کننده آفلاین) را برای رایانه بارگیری کنید

مرورگر ابر Maxthon یا مرورگر Maxthon یکی از محبوب ترین مرورگرهای وب موجود برای دستگاه های دسکتاپ و تلفن همراه است.به مرورگر وب برای Windows ، Android ، Mac ، iOS و Linux در دسترس است.

Maxthon Cloud Browser که نمایه وب سایت است ، در حال حاضر توسط میلیون ها کاربر در سراسر جهان استفاده می شود. ویژگی خوب Maxthon این است که طیف گسترده ای از ابزارها و ویژگی ها را ارائه می دهد. این مرورگر وب مبتنی بر Blink Engine است که یک چنگال از WebKit استبه

نکته قابل توجه دیگر در مورد Maxthon این است که فروشگاه وب مخصوص خود را برای دریافت برنامه های افزودنی ، بازی های مرورگر و موارد دیگر دارد. فروشگاه وب Maxthon همچنین شامل بسیاری از افزونه های محبوب Chrome مانند Adblock ، Dark Reader و موارد دیگر است.

ویژگی های مرورگر Maxthon برای رایانه شخصی

مرورگر ابر Maxthon 6 (نصب کننده آفلاین) را برای رایانه بارگیری کنید

اکنون که با مرورگر Maxthon Cloud آشنا شدید ، ممکن است بخواهید از ویژگی های آن مطلع شوید. در زیر برخی از بهترین ویژگی های مرورگر Maxthon برای رایانه ها را برجسته کرده ایم.

رایگان

خوب ، مرورگر Maxthon Cloud است 100 free رایگان برای بارگیری و استفادهبه نکته خوب این است که کاملاً بدون آگهی است و نیازی به ایجاد حساب کاربری ندارد. همچنین فعالیت مرور شما را ردیابی نمی کند.

همگام سازی ابر

مانند Google Chrome و Firefox ، مرورگر Maxthon نیز دریافت کرد قابلیت همگام سازی نشانک ها ، برگه ها ، گزینه ها و نوار آدرسبه همچنین زبانه ها و گذرواژه های باز شما را در همه موارد با Maxthon که در رایانه ها یا دستگاه های تلفن همراه اجرا می شود همگام سازی می کند.

میانبرهایی برای ابزارهای مکرر استفاده می شود

مرورگر Maxthon همچنین دارای ویژگی است که دسترسی به رایج ترین برنامه ها را فراهم می کند. به عنوان مثال ، می توانید مستقیماً از مرورگر Maxthon به نمای فایل رایانه ، نوت بوک ، ماشین حساب ، Paint و غیره دسترسی پیدا کنید.

حالت شب

مرورگر Maxthon Cloud همچنین دارای ویژگی حالت شب است که از روشنایی بالای صفحه شما می کاهد. عملکرد حالت شب نیز نور آبی ساطع شده از صفحه کامپیوتر را محدود می کندبه

ابزار ضبط صفحه

با ابزار ضبط صفحه Maxthon می توانید از هر صفحه وب عکس بگیریدبه نه تنها این ، بلکه ابزار ضبط صفحه نیز به شما امکان می دهد اسکرول اسکرین شات بگیرید. این ویژگی قبلاً در مرورگر Firefox قابل مشاهده است.

حالت خواندن

مرورگر Maxthon Cloud همچنین دارای حالت خواندن است که محیطی تمیز و بدون مزاحمت ایجاد می کند تا تجربه خواندن شما را افزایش دهد. پس از فعال شدن ، حالت خواندن تبلیغات و اطلاعات نامناسب را از صفحات وب حذف می کندبه

بنابراین ، اینها برخی از بهترین ویژگی های مرورگر Maxthon برای رایانه هستند. مرورگر وب دارای بسیاری از ویژگی های دیگر است که می توانید هنگام استفاده از آن در رایانه خود یاد بگیرید.

آخرین نسخه مرورگر Maxthon را برای رایانه شخصی بارگیری کنید

مرورگر ابر Maxthon 6 (نصب کننده آفلاین) را برای رایانه بارگیری کنید

اکنون که کاملاً با مرورگر Maxthon آشنا شدید ، ممکن است بخواهید آن را بارگیری و بر روی رایانه خود نصب کنید. مرورگر Maxthon Cloud برای بارگیری و استفاده رایگان است و بنابراین می توان آن را از وب سایت رسمی آن بارگیری کرد.

با این حال ، اگر می خواهید مرورگر Maxthon را بر روی رایانه دیگری نصب کنید ، بهتر است از نصب کننده آفلاین استفاده کنید. این به این دلیل است که نصب کننده Maxthon Offline هنگام نصب نیازی به اتصال به اینترنت فعال ندارد.

در زیر آخرین نسخه مرورگر Maxthon را برای رایانه شخصی به اشتراک گذاشته ایم. فایل بارگیری شده زیر عاری از ویروس / بدافزار است و برای بارگیری و استفاده از آن کاملاً ایمن است.

  • بارگیری Maxthon 6 Cloud Browser-Windows 32-bit (آفلاین نصب)
  • بارگیری Maxthon 6 Cloud Browser-Windows 64-bit (آفلاین نصب)

چگونه مرورگر Maxthon را روی رایانه نصب کنم؟

نصب مرورگر Maxthon بسیار آسان است ، به ویژه در سیستم عامل ویندوز. ابتدا باید فایل نصبی را که در بالا به اشتراک گذاشته شده است بارگیری کنید. پس از بارگیری ، باید فایل نصبی را اجرا کنید.

سپس شما مجبورید برای تکمیل مراحل نصب ، دستورالعمل های روی صفحه را دنبال کنیدبه مراحل نصب چند ثانیه طول می کشد. پس از اتمام کار ، یک میانبر در مرورگر Maxthon در دسکتاپ و منوی Start پیدا خواهید کرد.

این است! شما آماده ای. اکنون مرورگر Maxthon را در رایانه خود راه اندازی کرده و لذت ببرید.

بنابراین ، این راهنما برای بارگیری آخرین نسخه مرورگر Maxthon برای رایانه است. امیدوارم این مقاله به شما کمک کرده باشد! لطفا آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. اگر در این مورد شک دارید ، در کادر نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

نشریه بارگیری مرورگر ابر Maxthon 6 (نصب آفلاین) برای رایانه برای اولین بار در TechViral ظاهر شد.