منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • مواد آموزشی آگاهی ایمنی بیش از سه برابر کاربید در پلت فرم

مواد آموزشی آگاهی ایمنی بیش از سه برابر کاربید در پلت فرم

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
مواد آموزشی آگاهی ایمنی بیش از سه برابر کاربید در پلت فرم


کاربید به علاوه مواد آموزشی سه گانه ایمنی در داخل پلت فرم؛
آهنگ های خاصی را برای CCPA، HIPAA، PCI DSS و GDPR ارائه می دهد

مشارکت با NINJIO پیشرو در صنعت تضمین می کند که مشتریان Carbide یک برنامه آموزشی جدید و جذاب در زمینه امنیت سایبری سال به سال ارائه می دهند.

سیدنی، نوا اسکوشیا، کانادا – 4 مه 2022 ، کراباد، یک پلت فرم مدیریت امنیت اطلاعات و حریم خصوصی داده ها، در دسترس بودن ده ها ماژول آموزشی جدید امنیتی و آگاهی از حریم خصوصی را در قالب پیشنهادی خود اعلام می کند که به سازمان ها و کارمندان آنها برای توانمندسازی برای تبدیل شدن به مدافعان در برابر تهدیدات سایبری اختصاص دارد. از طریق مشارکت استراتژیک با نینجیوچایاو اولین نمایش “انتخاب مشتری” آموزش آگاهی از امنیت سایبری شرکت، کاربید کتابخانه منابع آموزشی امنیت و حریم خصوصی خود را که مستقیماً در پلتفرم موجود است، رشد داده و گسترش داده است. مشتریان کاربید اکنون به ده ها واحد آموزشی کلی، چارچوب و/یا مقررات خاص دسترسی دارند که گام های عملی، عملی و اصول کلیدی را برای حفظ امنیت و حفظ حریم خصوصی قوی ترسیم می کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آموزش آگاهی ایمنی Carbide، به سایت مراجعه کنید https://carbidesecure.com/product/platform/security-awareness-training/،

کاربید متعهد است به شرکت‌هایی که به سرعت در حال رشد هستند کمک کند تا امنیت و حریم خصوصی را در DNA سازمان‌هایشان تعبیه کنند. آموزش منظم و آزمایش آگاهی از امنیت تقریباً در هر چارچوب امنیتی، مقررات حفظ حریم خصوصی و دستورالعمل‌های بهترین عملکرد صنعت، یک نیاز حیاتی است. با این حال، کارمندان اغلب آموزش ایمنی را به دلیل تکثیر ویدیوهای خسته کننده که به وضوح آن را بیان می کنند، جدی نمی گیرند. کاربید برای حمایت از مشتریانی که به دنبال انجام بیشتر از “چک کردن جعبه” در آموزش ایمنی هستند، به طور گسترده به NINJIO روی آورد. به عنوان پیشرو در صنعت شناخته شده است، چایo محتوای جذاب و مرتبط را ارائه دهید. محتوای سرگرم‌کننده و متحرک NINJIO بر داستان‌گویی احساسی، مثال‌های واقعی و ساده‌سازی‌ها برای جلب توجه و برقراری ارتباط بهترین شیوه‌های امنیت و حریم خصوصی متکی است.

ادغام در پلتفرم به مشتریان این امکان را می دهد که به راحتی یک برنامه آگاهی از ایمنی راه اندازی کنند، دوره های مختلف را به کارمندان بر اساس یک بخش یا گروه اختصاص دهند، پیشرفت و نتایج آزمون را پیگیری کنند، کارکنانی را که نیاز به پشتیبانی بیشتری دارند شناسایی کنند، و در صورت نیاز محتوای جدید ایجاد کنند که شما را قادر به ارائه می کند. برای اطمینان از اینکه مشتریان همیشه به‌روز هستند و می‌توانند در هر زمانی از وضعیت برنامه آموزشی ایمنی خود مطمئن باشند، به‌روزرسانی‌های چارچوب و/یا الزامات مقررات به‌طور خودکار بر اساس اولویت‌های فعلی صنعت ارائه می‌شوند.

این ادغام فشرده همچنین نیاز مشتریان به سرمایه گذاری در یک منبع آموزشی جداگانه را از بین می برد و در زمان و هزینه ارزشمند سازمان های SaaS صرفه جویی می کند. از آنجایی که پلتفرم یک نمای واحد از برنامه ارائه می دهد، مشتریان می توانند به راحتی و به طور مداوم پیشرفت کارمندان را در طول زمان نظارت کنند. مانند همه شرکا در اکوسیستم کاربید – ارائه اسکن آسیب پذیری، تست نفوذ، ممیزی و موارد دیگر – NINJIO برای پشتیبانی از نیازهای منحصر به فرد سازمان هایی که به سرعت در حال رشد هستند به دنبال یک وضعیت امنیتی قوی هستند، مناسب است.

“آموزش آگاهی از امنیت و حریم خصوصی جزء جدایی ناپذیر یک برنامه پایدار است. مهم نیست که سیاست ها و رویه های شما چقدر مستند یا صحیح باشد، اگر حتی مطمئن نیستید که تیم شما بهترین شیوه های امنیتی را دنبال کرده است، سازمان خود را در معرض خطر قرار می دهید.” مدیر عامل کاربید دارن گالوپ گفت: “مشتریان نینجیو به وضوح اثربخشی و ارتباط آن را ذکر می کنند – به همین دلیل است که ما این موضوع را در صنعت می بینیم. از شراکت با چنین رهبر شناخته شده ای خوشحالیم.”

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی ما تبدیل امنیت اطلاعات از ریسک به مزیت رقابتیملاقات www.carbidesecure.com،

در مورد کاربید
Carbide که قبلاً به عنوان Security شناخته می شد، امنیت و حریم خصوصی در کلاس سازمانی را فراهم می کند که برای شرکت هایی که به سرعت در حال رشد هستند قابل دسترسی است. برخلاف راه‌حل‌های انطباق به سبک «چک باکس»، پلت‌فرم مدیریت امنیت اطلاعات و حریم خصوصی ما مبتنی بر بهترین شیوه‌های جهانی است تا مشتریان را قادر می‌سازد تا تعهد خود را به امنیت، بدون توجه به چارچوب امنیتی ایجاد، ترویج و اثبات کنند. یا مایل به پیروی از مقررات حریم خصوصی هستند.

با قرار دادن امنیت و حریم خصوصی در DNA سازمان شما، Carbide می تواند به تقویت مزیت رقابتی شما و تسریع مسیر رشد شرکت شما کمک کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اینکه چگونه می‌توانیم در سفر ایمنی خود در هر کجا که هستید به ما کمک کنیم، به این سایت مراجعه کنید www.carbidesecure.com،