• خانه
  • وبلاگ
  • نتفلیکس بازی های اندروید را راه اندازی می کند، کاربران می توانند مستقیماً از این برنامه بازی کنند

نتفلیکس بازی های اندروید را راه اندازی می کند، کاربران می توانند مستقیماً از این برنامه بازی کنند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
نتفلیکس بازی برای اندروید منتشر شده است

نتفلیکس، محبوب ترین سرویس پخش ویدیو، اکنون پلتفرم بازی نیز نامیده می شود. یک مسئول وجود دارد پنج بازی را برای کاربران اندروید معرفی کرده استجایی که مشترکین Netflix می توانند آن را مستقیماً از برنامه پخش کنند.

سرویس پخش ویدیو اعلام کرد که این بازی ها در سراسر جهان برای دستگاه های اندرویدی در دسترس هستند. با این حال، فقط در صورتی می توانید آن را بازی کنید که مشترک نتفلیکس باشید، زیرا هیچ هزینه بازی اضافی وجود ندارد.

بازی های نتفلیکس در اپلیکیشن موبایل نتفلیکس در حال گسترش هستند

Netflix Games برای اندروید منتشر شده است

این شرکت توییتی منتشر کرد که در آن چنین بود بازی های نتفلیکس برای اندروید هم اکنون در دسترس هستنددر حالی که بازی های iOS به زودی ظاهر می شوند.

در حال حاضر پنج بازی نتفلیکس برای کاربران اندروید وجود دارد:

  1. چیزهای عجیب: 1984 (BonusXP)
  2. Stranger Things 3: The Game (BonusXP)
  3. حلقه های پاپ یخ زده
  4. کارت انفجار (Amuzo & Rogue Games)
  5. Teeter Up (فراستی پاپ).

چگونه بازی های نتفلیکس را در اندروید دانلود کنیم؟

اگر برنامه نتفلیکس روی گوشی خود ندارید، آن را از فروشگاه Google Play دانلود کنید. جزئیات حساب خود را اضافه کنید و بازی های Netflix را شروع کنید. بازی را در بخش ویژه ای پیدا خواهید کرد.

مایک وردو، رئیس توسعه بازی های ویدیویی نتفلیکس در بیانیه ای گفت

“ما در اولین روزهای ایجاد یک تجربه عالی از بازی هستیم و هیجان زده ایم که شما را با خود به این سفر ببریم. چه هوس یک بازی روزمره را داشته باشید که بتوانید از صفر شروع کنید، یا یک تجربه قانع کننده که به شما امکان می دهد در داستان های مورد علاقه خود بگردید، ما می خواهیم شروع به ساخت کتابخانه ای از بازی ها کنیم که چیزی برای همه ارائه می دهد.

هیچ هزینه اضافی برای بازی های موبایل در نتفلیکس وجود ندارد. علاوه بر این، در بازی های نتفلیکس تبلیغات یا خرید درون برنامه ای وجود ندارد.

برای جذب کاربران، بازی های نتفلیکس به زبان های مختلف در دسترس هستند. این بدان معناست که می توان به زبان های هندی مانند بنگالی، هندی، پنجابی، مراتی، تامیل و غیره بازی کرد. با این حال، انگلیسی زبان پیش فرض بازی ها خواهد بود.

برخی از بازی ها را می توان به صورت آفلاین نیز بازی کرد.

به یاد داشته باشید که این بازی ها در پروفایل کودک موجود نیستند. اگر نمی خواهید فرزندانتان در حساب کاربری شما بازی کنند، باید پینی را که تنظیم کرده اید وارد کنید.

در ماه جولای، نتفلیکس اعلام کرد که در حال ورود به دنیای بازی است.

انتشارات نتفلیکس بازی‌های اندروید را راه‌اندازی می‌کند، کاربران می‌توانند مستقیماً از برنامه‌ای که اولین بار در TechViral ظاهر شد، بازی کنند.