• خانه
  • وبلاگ
  • نحوه استفاده از اندروید به عنوان موس و صفحه کلید

نحوه استفاده از اندروید به عنوان موس و صفحه کلید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
نحوه استفاده از اندروید به عنوان موس و صفحه کلید

اگر تا به حال از لپ تاپ استفاده کرده اید ، شاید بدانید که تنظیم صفحه کلید و صفحه لمسی لپ تاپ می تواند کاری دلهره آور باشد. اگرچه بسیاری از کاربران از صفحه کلید و صفحه لمسی لپ تاپ استفاده می کنند ، اما اتصال صفحه کلید و ماوس بی سیم ارگونومیک تر است.

آیا می دانستید که می توانید این دستگاه های بی سیم را حذف کرده و از تلفن هوشمند Android خود به عنوان ماوس و صفحه کلید لپ تاپ / رایانه خود استفاده کنید؟ استفاده از موبایل هوشمند اندرویدی به عنوان ماوس مزایای زیادی دارد ، مانند این که می توانید دسکتاپ را هنگام خوابیدن در رختخواب کنترل کنید ، نگران حمل موشواره و صفحه کلید بی سیم در سفر نباشید و غیره.

مهمتر از همه ، اگر موس کامپیوتر بمیرد ، اندروید شما می تواند پشتیبان خوبی باشد. بنابراین در این مقاله ما برخی از بهترین روش هایی را که به شما کمک می کند از Android به عنوان ماوس و صفحه کلید استفاده کنید ، به اشتراک می گذاریم.

مراحل استفاده از اندروید به عنوان موس و صفحه کلید

برای استفاده از Android به عنوان موس و صفحه کلید ، باید از نرم افزار شخص ثالث استفاده کنید. اما نگران نباشید ، ما تمام نرم افزارها را آزمایش کرده ایم و آنها خطری امنیتی ندارند. بنابراین ، بیایید بررسی کنیم.

با استفاده از موس از راه دور

موس از راه دور تلفن همراه یا رایانه لوحی شما را به یک کنترل از راه دور بی سیم برای کامپیوتر شما تبدیل می کند. با صفحه لمسی ، صفحه کلید و پنل های راه دور شبیه سازی شده که تجربه راه دور شما را ساده و کارآمد می کند ، شما را شگفت زده می کند.

مرحله ی 1. ابتدا باید کلاینت موس از راه دور را در رایانه Windows خود بارگیری کنید. بازدید کنید اینجا و بارگیری و نصب کنید.

با استفاده از موس از راه دور

گام 2. اکنون باید برنامه Remote Mouse را در تلفن هوشمند Android خود بارگیری کنید.

با استفاده از موس از راه دور

مرحله 3 مطمئن شوید که تلفن و رایانه شما به یک شبکه وای فای متصل هستند. برنامه Android را باز کنید و در آنجا کامپیوتر خود را مشاهده خواهید کرد.

با استفاده از موس از راه دور

مرحله 4 برنامه Android شما صفحه را مانند تصویر زیر به شما نشان می دهد. پد صفحه ماوس بود. انگشتان خود را به آنجا بکشید

با استفاده از موس از راه دور

مرحله 5 حال ، اگر می خواهید صفحه کلید را باز کنید ، روی صفحه کلید ضربه بزنید و شروع به تایپ کنید.

با استفاده از موس از راه دور

این است! شما آماده ای. در اینجا نحوه استفاده از Android خود به عنوان ماوس و صفحه کلید آورده شده است.

استفاده از ماوس وای فای

ماوس وای فای تلفن شما را به ماوس بی سیم ، صفحه کلید و صفحه ترک برای رایانه شما تبدیل می کند. این به شما امکان می دهد کامپیوتر / مک / لینوکس خود را از طریق اتصال شبکه محلی کنترل کنید. کنترل کننده رسانه ، کنترل کننده ارائه و فایل اکسپلورر از راه دور همه در این برنامه کنترل کننده بودند.

مرحله ی 1. ابتدا ، WiFi Mouse (صفحه کلید صفحه کلید) را در تلفن هوشمند Android خود بارگیری و نصب کنید و آن را راه اندازی کنید.

استفاده از ماوس وای فای

گام 2. اکنون برنامه از شما می خواهد سرور ماوس را از http://wifimouse.necta.us بارگیری کنید. آن را بارگیری کرده و روی رایانه خود نصب کنید.

استفاده از ماوس وای فای

مرحله 3 مطمئن شوید کامپیوتر و تلفن شما به یک شبکه Wifi متصل هستند. اکنون برنامه کامپیوتر شما را جستجو می کند. پس از شناسایی ، نام کامپیوتر شما را به شما نشان می دهد. برای ادامه آن را لمس کنید.

استفاده از ماوس وای فای

مرحله 4 اگر همه چیز خوب پیش رفت ، می توانید صفحه را مانند تصویر زیر مشاهده کنید. این ماوس پد است. برای کنترل کامپیوتر می توانید انگشتان خود را حرکت دهید.

استفاده از ماوس وای فای

مرحله 5 اگر می خواهید به صفحه کلید دسترسی پیدا کنید ، روی منو ضربه بزنید و گزینه “Keyboard” را انتخاب کنید.

این است؛ شما آماده ای. در اینجا نحوه استفاده از (صفحه کلید صفحه کلید) Android خود به عنوان ماوس و صفحه کلید آورده شده است.

بنابراین در بالا همه چیز درباره نحوه استفاده از Android به عنوان ماوس و صفحه کلید است. به راحتی می توانید کامپیوتر خود را با دستگاه Android خود کنترل کنید.

امیدوارم این مقاله به شما کمک کرده باشد! لطفا آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. اگر در این مورد شک دارید ، در کادر نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

پست نحوه استفاده از اندروید به عنوان موس و صفحه کلید اولین بار در TechViral ظاهر شد.