• خانه
  • وبلاگ
  • نحوه استفاده از دستگاه Android به عنوان مانیتور دوم رایانه / MAC

نحوه استفاده از دستگاه Android به عنوان مانیتور دوم رایانه / MAC

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
نحوه استفاده از دستگاه Android به عنوان مانیتور دوم رایانه یا MAC

اگر قبلاً برای انجام وظایف خود یک تنظیم صفحه نمایش دوگانه در خانه / محل کار داشتید ، اما اکنون فقط با یک صفحه گیر کرده اید ، ما یک راه حل برای شما داریم. می توانید از اندروید خود به عنوان مانیتور دوم رایانه خود استفاده کنید.

اگر دستگاه Android دارید ، ممکن است بدانید که سیستم عامل تلفن همراه از نظر ویژگی ها کاملاً انعطاف پذیر است. به عنوان مثال ، می توانید Android خود را در Android دیگری مشاهده کنید ، Android خود را در رایانه منعکس کنید و موارد دیگر.

به همین ترتیب ، می توانید Android خود را به یک مانیتور ثانویه برای رایانه خود تبدیل کنید. این به شما امکان می دهد تمام صفحه رایانه دستگاه Android خود را مشاهده کنید.

از دستگاه Android به عنوان مانیتور دوم رایانه یا MAC خود استفاده کنید

بنابراین ، در این مقاله برخی از بهترین روش ها برای استفاده از Android به عنوان مانیتور کامپیوتر دوم را به اشتراک می گذاریم. بنابراین ، بیایید بررسی کنیم.

با استفاده از Spacedesk

Spacedesk یک برنامه عالی برای رایانه های Android و Windows است که به شما امکان می دهد هر دستگاه Android را سریعاً به یک صفحه نمایش دوم برای رایانه Windows خود تبدیل کنید. بیایید بدانیم چگونه از Spacedesk برای استفاده از Android به عنوان مانیتور دوم استفاده کنیم.

مرحله ی 1. اول از همه ، شما باید بارگیری و نصب کنید مشتری Spacedesk در رایانه ویندوز شما می توانید فایل را از این لینک دریافت کنید.

با استفاده از Spacedesk

گام 2. Spacedesk را در رایانه Windows خود نصب کنید. برای انجام این کار ، فایل بارگیری شده را اجرا کرده و دستورالعمل های روی صفحه را دنبال کنید.

با استفاده از Spacedesk

مرحله 3 پس از اتمام قسمت Windows ، باید Spacedesk را در دستگاه Android خود بارگیری و نصب کنید.

مرحله 4 در مرحله بعد ، باید Android خود را به رایانه خود متصل کنید. برای انجام این کار ، مطمئن شوید Android شما به همان شبکه wifi رایانه شما متصل است. برنامه Spacedesk را روی تلفن خود راه اندازی کنید و سپس رایانه خود را به شما نشان می دهد. مطبوعات “اتصال”

با استفاده از Spacedesk

مرحله 5 شما آماده ای! اکنون کل دسکتاپ ویندوز خود را در تلفن هوشمند اندرویدی خود مشاهده خواهید کرد.

با استفاده از Spacedesk

این است؛ شما آماده ای در اینجا نحوه استفاده از Spacedesk برای استفاده از Android خود به عنوان مانیتور دوم برای رایانه خود آورده شده است.

با استفاده از TeamViewer

TeamViewer یکی از بهترین و محبوب ترین ابزارهای دسترسی از راه دور است که تقریباً برای همه سیستم عامل های اصلی ، از جمله Windows ، iOS ، Android و Mac موجود است. بهترین ویژگی TeamViewer قابلیت های کنترل از راه دور آن است.

برای استفاده از دستگاه Android خود به عنوان مانیتور دوم رایانه یا MAC ، باید TeamViewer for Android کنترل از راه دور و سرویس گیرنده Teamviewer را در رایانه خود نصب کنید. سپس برای ادامه مراحل ساده زیر را دنبال کنید.

مرحله ی 1. ابتدا TeamViewer را بارگیری و نصب کنید تا از راه دور تلفن هوشمند Android خود را کنترل کنید.

با استفاده از TeamViewer

گام 2. اکنون TeamViewer را از طریق این پیوند به رایانه خود بارگیری کنید. در نهایت ، هر دو برنامه را روی بستر مربوطه نصب کنید.

با استفاده از TeamViewer

مرحله 3 سپس TeamViewer را در رایانه خود اجرا کنید و یک شناسه و رمز عبور خواهید دید.

با استفاده از TeamViewer

مرحله 4 TeamViewer برای کنترل از راه دور Android از شما می خواهد که شناسه و رمز عبور خود را وارد کنید. فقط شماره شناسه را وارد کرده و ضربه بزنید ‘از راه دور’به اکنون از شما خواسته می شود که رمز عبور را وارد کنید. فقط گذرواژه را وارد کرده و ضربه بزنید ‘خوب.’

با استفاده از TeamViewer

مرحله 5 پس از اتصال ، یک صفحه تمام صفحه را در رایانه Android خود مشاهده خواهید کرد. بنابراین اکنون می توانید از Android خود به عنوان مانیتور دوم رایانه خود استفاده کنید.

با استفاده از TeamViewer

این است؛ شما آماده ای در اینجا نحوه استفاده از TeamViewer برای استفاده از Android به عنوان مانیتور دوم کامپیوتر شما آمده است.

جایگزین، گزینه ها

درست مانند دو برنامه فوق ، چندین برنامه دیگر نیز در اینترنت موجود است. همه آنچه برای نصب این برنامه ها بر روی تلفن هوشمند Android و درایور برنامه بر روی رایانه خود نیاز دارید. پس از اتمام کار ، باید Android خود را از طریق کابل USB یا شبکه WiFi به رایانه خود متصل کنید. در اینجا چند برنامه دیگر وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید.

کابل Splashtop XDisplay

کابل Splashtop XDisplay

برای استفاده از این برنامه باید یک کابل USB داشته باشید. نکته جالب در مورد Wired XDisplay این است که می توان آن را روی رایانه های Windows و Mac نصب کرد ، که باعث می شود بلافاصله نسبت به Air Display برتری داشته باشید.

در مقایسه با همه برنامه های ذکر شده در بالا ، Wired XDisplay تجربه پاسخگویی بیشتری را در زمان واقعی ارائه می دهد.

دسکتاپ از راه دور Google

دسکتاپ از راه دور Google

Google Remote Desktop بیشتر یک برنامه رومیزی از راه دور است که به کاربران اجازه می دهد رایانه های خود را از طریق دستگاه های Android کنترل کنند. این ابزار می تواند برای آینه استفاده شود ، اما کاربران نمی توانند از برنامه های جداگانه در هر دو صفحه استفاده کنند.

استفاده و راه اندازی برنامه بسیار آسان است. همچنین می توانید صفحه Android را در رایانه خود با استفاده از Google Remote Desktop نمایش دهید.

بنابراین ، اینها بهترین روش ها و برنامه های کاربردی برای استفاده از دستگاه Android به عنوان مانیتور دوم کامپیوتر شما هستند. امیدوارم این مقاله به شما کمک کرده باشد! لطفا آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. اگر در این مورد شک دارید ، در کادر نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

نشریه نحوه استفاده از دستگاه Android به عنوان مانیتور دوم رایانه / MAC برای اولین بار در TechViral ظاهر شد.