• خانه
  • وبلاگ
  • نحوه اطلاع از وضعیت سرور WhatsApp در زمان واقعی

نحوه اطلاع از وضعیت سرور WhatsApp در زمان واقعی

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
نحوه اطلاع از وضعیت سرور WhatsApp در زمان واقعی

بدون شک محبوب ترین برنامه پیام رسانی فوری جهان ، البته WhatsApp یکی از بهترین سرویس ها برای تبادل پیام و تماس در سراسر جهان برای کاربران است. اما گاهی اوقات ، وقتی سرویس WhatsApp ، البته ، ناپدید می شود ، رسانه های اجتماعی فاش می شوند زیرا میلیون ها کاربر همچنان “در آشفتگی” هستند.

بنابراین ، در اینجا در این پست ما یک آموزش عالی را به شما نشان می دهیم که در آن به شما نشان می دهیم چگونه بفهمید WhatsApp غیر فعال است یا فعال.

آخرین خبرها: واتساپ ، فیس بوک و اینستاگرام در سراسر جهان متوقف شده است

مراحل برای اطلاع از وضعیت سرور WhatsApp در زمان واقعی

وقتی در مورد پیام رسانی فوری صحبت می کنیم ، اولین چیزی که به ذهن می آید WhatsApp است. البته ، این بیشترین مورد استفاده در جهان و یکی از محبوب ترین بسترها برای تبادل پیام ، تماس و سایر ارتباطات است.

اما اخیراً چندین بار مشاهده کرده ایم که چگونه خطاهای سرور در مورد WhatsApp رخ می دهد ، که منجر به پرکاربردترین برنامه پیام رسانی می شود ، البته WhatsApp برای همه کاربران خود در سراسر جهان غیرقابل دسترس باقی می ماند.

بنابراین ، امروزه یکی از بزرگترین ترس کاربران این است که اتصال WhatsApp قطع شده یا کار می کند. اگرچه هنوز تماس های تلفنی و پیامک وجود دارد ، اما همه این گزینه ها معمولاً هزینه های اضافی و پرکاربردترین برنامه پیام رسانی را دارند ، البته WhatsApp به ما امکان می دهد این هزینه ها را ذخیره کنیم ، بنابراین به طور کلی ، هنگامی که سرورهای WhatsApp خراب می شوند ، کاربران اغلب هزینه های زیادی را انجام می دهند. سر و صدا کرده و در رسانه های اجتماعی کاملاً خشن شود.

با این حال ، واقعیت این است که ما چندین روش برای اطلاع از وضعیت WhatsApp در زمان واقعی داریم ، اگرچه بسیاری از آنها بر اساس استفاده از ابزارهای شخص ثالث و منبع بسته است که نمی دانند بر اساس ارائه اطلاعات بر چه اساسی هستند. به

بنابراین ، امروز در این مقاله ما یک مقاله فوق العاده را به شما نشان می دهیم که در آن آموزشی را به شما نشان می دهیم که در آن نحوه بررسی وضعیت WhatsApp را در زمان واقعی با استفاده از خدمات رسمی خود شرکت به شما نشان می دهیم.

اولین گزینه ای که باید بدانید: توییتر

پرکاربردترین برنامه پیام رسانی فوری در جهان ، البته WhatsApp دارای یک حساب رسمی توییتر است که می توانیم وضعیت آن را در زمان واقعی بررسی کنیم. هنگامی که مشکلی در شبکه رخ می دهد ، فرد مسئول به روز رسانی این حساب اجتماعی وضعیت سرویس را اطلاع می دهد تا به محض برقراری ارتباط ناموفق پیامی را منتشر کند.

با این حال ، هنگامی که شبکه بازیابی می شود و همه چیز به حالت عادی برمی گردد ، همان حساب نیز اطلاع می دهد که سیستم بازیابی شده است. کل سرویس معمولاً بدون هیچ مشکلی کار می کند.

حال ، اگر می خواهید وضعیت سرویس WhatsApp را زیر نظر داشته باشید ، می توانید از موارد زیر این کار را انجام دهید ارتباط، این است.

گزینه دوم برای دانستن: خود WhatsApp

مشتری WhatsApp دارای ویژگی است که وضعیت خدمات را به ما اطلاع می دهد و به ما می گوید که آیا مشکلی در اتصال وجود دارد یا خیر. بنابراین ، برای انجام این کار ، ما باید چند مرحله را دنبال کنیم ، که در زیر به آنها اشاره کردیم.

1. ابتدا واتس اپ خود را باز کنید.

2. سپس تنظیمات “WhatsApp” را باز کنید.

3. اکنون ، پس از مرحله بالا ، چنین پنجره ای دریافت خواهید کرد.

نحوه اطلاع از وضعیت سرور WhatsApp در زمان واقعی

4. اکنون فقط باید روی “Help” ضربه بزنید.

نحوه اطلاع از وضعیت سرور WhatsApp در زمان واقعی

5. پس از مرحله بالا ، اکنون گزینه “System Status” را انتخاب کنید.

نحوه اطلاع از وضعیت سرور WhatsApp در زمان واقعی

6. اکنون وضعیت سرویس WhatsApp را می دانید همین است ، اکنون شما آماده هستید.

فرض کنید وضعیت سرورها درست است ، اما به نوعی پیام ها به گیرندگان نمی رسد یا ما نمی توانیم متصل شویم. در این حالت ، اتصال اینترنت ممکن است به دلیل WiFi آسیب ببیند یا اتصال داده تلفن همراه فعال نداشته باشیم.

حتی این امکان وجود دارد که سرورها افتاده و زمان لازم برای اطلاع رسانی شرکت به آنها داده نشود ، بنابراین در آن زمان ما فقط باید صبور باشیم و چند دقیقه منتظر بمانیم تا ببینیم آیا اتصال برقرار شده است یا خیر.

پس نظر شما در مورد آن چیست؟ همه نظرات و افکار خود را در قسمت نظرات زیر به اشتراک بگذارید. و اگر از این درس لذت بردید ، حتماً این درس را با دوستان و خانواده خود به اشتراک بگذارید.

نشریه نحوه اطلاع از وضعیت سرور WhatsApp در زمان واقعی برای اولین بار در TechViral ظاهر شد.