• خانه
  • وبلاگ
  • نحوه افزودن و جابجایی بین چندین حساب اینستاگرام

نحوه افزودن و جابجایی بین چندین حساب اینستاگرام

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
نحوه افزودن و جابجایی بین چندین حساب اینستاگرام

خوب ، اینستاگرام در حال حاضر محبوب ترین پلتفرم برای به اشتراک گذاری تصاویر و شبکه های اجتماعی است. فیس بوک صاحب اینستاگرام است و همچنین دارای یک ویژگی از نوع Tiktok است که به Instagram Reels معروف است.

از آنجا که اینستاگرام یک بستر رایگان است ، بسیاری از کاربران ممکن است چندین حساب کاربری داشته باشند. به عنوان مثال ، مصرف کنندگان ممکن است یکی را برای تجارت خود و دیگری را برای استفاده شخصی داشته باشند. به هر دلیلی ، می توانید به راحتی از چندین حساب اینستاگرام استفاده کنید.

نکته خوب این است که برای اجرای چندین حساب مجبور نیستید به کلون برنامه ها یا برنامه های تغییر یافته اینستاگرام تکیه کنید. برنامه رسمی اینستاگرام برای Android و iOS به شما امکان می دهد چندین حساب را در مراحل آسان به برنامه تلفن همراه اضافه کنید.

همچنین بخوانید: نحوه ارسال عکس / فیلم ناپدید شده به اینستاگرام

مراحل افزودن و جابجایی بین چندین حساب اینستاگرام

بنابراین اگر می خواهید از چندین حساب اینستاگرام استفاده کنید ، راهنمای صحیح را بخوانید. در این مقاله ، ما روشی را به اشتراک می گذاریم که به شما امکان می دهد چندین حساب را به برنامه تلفن همراه Instagram اضافه کنید. بیایید بررسی کنیم.

مهم: ما از برنامه Instagram برای Android برای نشان دادن روش استفاده کردیم. در نسخه iOS برنامه Instagram باید مراحل مشابه را دنبال کنید.

1. ابتدا برنامه Instagram را در دستگاه تلفن همراه خود باز کنید.

2. سپس روی ضربه بزنید عکس پروفایل همانطور که در صفحه زیر نشان داده شده است.

روی عکس پروفایل ضربه بزنید

3. اکنون ، در بالا ، درست بالای عکس پروفایل ، a را پیدا خواهید کرد تیر افتادن به نام کاربری شما

تعویض حساب ها

4. روی پیکان کشویی کلیک کنید تا گزینه ای برای آن دریافت کنید یک حساب اضافه کنیدبه اگر می خواهید یک حساب جدید ایجاد کنید ، روی گزینه Try a new account کلیک کنید.

یک حساب اضافه کنید

5. اکنون ، فقط با حساب اینستاگرام دیگر خود وارد شویدبه

6. برای تغییر حساب ها ، به صفحه “حساب” بروید و روی نام کاربری ضربه بزنید دوباره در گوشه بالا سمت چپ یک پنجره بازشو مشاهده خواهید کرد ؛ تو باید حساب را انتخاب کنید که می خواهید استفاده کنید

حساب را انتخاب کنید

این است! شما آماده ای. در اینجا نحوه افزودن چندین حساب به برنامه اینستاگرام آمده است.

بنابراین ، این راهنما در مورد نحوه استفاده از چندین حساب اینستاگرام است. امیدوارم این مقاله به شما کمک کرده باشد! لطفا آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. اگر در این مورد شک دارید ، در کادر نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

پست نحوه افزودن و جابجایی بین چندین حساب اینستاگرام برای اولین بار در TechViral ظاهر شد.