• خانه
  • وبلاگ
  • نحوه انتقال مخاطبین از یک اندروید به اندروید دیگر

نحوه انتقال مخاطبین از یک اندروید به اندروید دیگر

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
نحوه انتقال مخاطبین از یک اندروید به اندروید دیگر

بیایید با آن روبرو شویم، این روزها همه ما برای پشتیبان گیری از فایل ها و پوشه های مهم خود به فضای ذخیره سازی ابری متکی هستیم. حتی Google Contacts نیز می تواند از تمام مخاطبین شما نسخه پشتیبان تهیه کند.

با این حال، اگر حساب Google ندارید یا نمی‌خواهید از Google Contacts استفاده کنید، چه می‌کنید. در این مورد، برای انتقال مخاطبین از یک اندروید به اندروید دیگر، باید به برنامه های اندروید شخص ثالث اعتماد کنید.

مخاطبین را از یک اندروید به اندروید دیگر منتقل کنید

بنابراین، اگر به دنبال راه هایی برای انتقال مخاطبین از یک اندروید به اندروید دیگر هستید، به صفحه وب مناسبی آمده اید. در این مقاله برخی از بهترین راه های انتقال مخاطبین بین گوشی های هوشمند را فهرست می کنیم. بیایید بررسی کنیم.

مرحله ی 1. ابتدا باید MCBackup – My Contacts Backup را دانلود و نصب کنید، برنامه‌ای که به شما کمک می‌کند این را اعمال کنید.

گام 2. پس از دانلود و نصب برنامه، از گزینه پشتیبان گیری استفاده کنید تا دکمه پشتیبان گیری را در آنجا اجرا کنید و خواهید دید که برنامه شروع به پشتیبان گیری از تمام مخاطبین شما می کند.

مخاطبین را بدون Gmail Sync از یک اندروید به اندروید دیگر منتقل کنید

مرحله 3. اکنون می توانید این فایل را در کارت حافظه خود ذخیره کنید که می توانید از آن در دستگاه دیگر استفاده کنید یا این فایل را مستقیماً از طریق بلوتوث با سایر دستگاه ها به اشتراک بگذارید و غیره.

مرحله 4. اکنون در دستگاه دیگر می توانید فایل را مشاهده کرده و روی آن کلیک کنید و خواهید دید که فرآیند شروع می شود و تمام مخاطبین شما در عرض چند دقیقه بازیابی می شوند.

مرحله 5. همچنین می‌توانید موارد را در این برنامه زمان‌بندی کنید تا هر از گاهی از مخاطبین شما نسخه پشتیبان تهیه شود.

مخاطبین را بدون Gmail Sync از یک اندروید به اندروید دیگر منتقل کنید

این است! شما آماده ای. در اینجا نحوه استفاده از MCBackup برای پشتیبان گیری و بازیابی مخاطبین از یک اندروید به اندروید دیگر آورده شده است.

چندین برنامه دیگر

مانند MCBackup، بسیاری از برنامه های اندروید دیگر در فروشگاه Google Play موجود هستند که به شما امکان می دهند مخاطبین را در مراحل آسان انتقال دهید. در زیر سه اپلیکیشن برتر برای انتقال مخاطبین از اندروید اندروید به دیگری را فهرست کرده ایم

بایگانی آسان

بایگانی آسان

Easy Backup یکی از بهترین و سریع ترین راه ها برای بازیابی و انتقال مخاطبین شما بین گوشی های هوشمند است.

برنامه Easy Backup به شما امکان می دهد با یک لمس ساده از تمام لیست مخاطبین تلفن خود نسخه پشتیبان تهیه کنید. همچنین می توانید فایل پشتیبان را در گوشی خود دانلود کرده و بعداً آن را به دستگاه دیگر منتقل کنید.

انتقال مخاطبین

انتقال مخاطبین

اگرچه Transfer Contacts بسیار محبوب نیست، اما همچنان یک برنامه عالی برای برنامه های پشتیبان گیری و بازیابی است. با انتقال مخاطبین می توانید مخاطبین را از یک اندروید به اندروید دیگر منتقل کنید.

نسخه رایگان برنامه به شما امکان انتقال 75 مخاطب را می دهد. همچنین می توانید از اتصال بلوتوث برای تبادل مخاطبین بین دستگاه ها استفاده کنید.

CLONEit

CLONEit

CLONEit اپلیکیشنی است که می تواند از ۱۲ نوع داده تلفن همراه از یک گوشی به گوشی دیگر نسخه پشتیبان تهیه کرده و انتقال دهد. به عنوان مثال، می توانید به سرعت مخاطبین، پیام ها، گزارش تماس ها و موارد دیگر را انتقال دهید. در سایر دستگاه های اندرویدی

برای اشتراک گذاری فایل ها بین دستگاه ها به اتصال WiFi متکی است. به طور کلی، CLONEit یک برنامه انتقال تماس عالی است.

استفاده از انتقال تلفن همراه Gihosoft

Gihosoft یکی از بهترین کلاینت های دسکتاپ موجود برای رایانه های ویندوز و مک است. نکته جالب در مورد انتقال به تلفن همراه Gihosoft این است که می تواند مخاطبین، موسیقی و سایر فایل ها را از یک اندروید به اندروید دیگر منتقل کند. حتی می توانید از Gihosoft Mobile Phone Transfer برای انتقال مخاطبین اندروید به آیفون یا بالعکس استفاده کنید.

1. ابتدا به صفحه اصلی Gihosoft Mobile Transfer مراجعه کرده و سپس کلاینت دسکتاپ را دانلود کنید. سپس می توانید از این پیوند دیدن کنید تا مشتری دسکتاپ را دریافت کنید.

با استفاده از انتقال تلفن همراه Gihosoft

2. پس از دانلود، ابزار را بر روی کامپیوتر خود نصب کنید. پس از نصب آن را باز کنید و رابط اصلی ابزار را مشاهده خواهید کرد.

3. در مرحله بعد، هر دو گوشی هوشمند اندرویدی خود را از طریق کابل USB به کامپیوتر متصل کنید. پس از اتصال، روی گزینه Phone to Phone در Gihosoft Mobile Transfer ضربه بزنید.

4. ابزار اکنون دستگاه مبدا و مقصد را فهرست می کند. باید انواع فایل هایی را که می خواهید انتقال دهید انتخاب کنید. برای انتقال مخاطبین، Contacts را انتخاب کنید و سپس روی Start Copy کلیک کنید

استفاده از انتقال تلفن همراه Gihosoft

5. حالا منتظر بمانید تا انتقال Gihosoft Mobile مراحل انتقال را به پایان برساند. بسته به تعداد مخاطبینی که انتقال می دهید، چند دقیقه طول می کشد.

این است؛ شما آماده ای اکنون تمام مخاطبین شما از یک اندروید به اندروید دیگر منتقل می شوند. بنابراین، در اینجا نحوه استفاده از Gihosoft Mobile Transfer برای انتقال مخاطبین از یک اندروید به اندروید دیگر آورده شده است.

بنابراین، این راهنما در مورد نحوه انتقال مخاطبین از یک اندروید به اندروید دیگر است. امیدوارم این مقاله به شما کمک کرده باشد! لطفا آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. اگر در این مورد شک دارید، در کادر نظرات زیر با ما در میان بگذارید.

نشریه نحوه انتقال مخاطبین از یک اندروید به اندروید دیگر برای اولین بار در TechViral ظاهر شد.