• خانه
  • وبلاگ
  • نحوه ایجاد آدرس ایمیل جعلی در چند ثانیه

نحوه ایجاد آدرس ایمیل جعلی در چند ثانیه

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
نحوه ایجاد آدرس ایمیل جعلی در چند ثانیه

آدرس ایمیل نوعی شناسایی است که توسط آن گیرنده ایمیل شخص فرستنده نامه را برای آنها مشخص می کند. بنابراین ، هنگام ایجاد یک آدرس ایمیل ، باید اطلاعات خود را وارد کنید ، که باید معتبر باشد.

اما اگر به شما بگوییم که می توانید یک آدرس ایمیل ایجاد کنید که نیازی به تأیید اطلاعات شخصی نداشته باشد و این آدرس ایمیل برای همیشه پس از اتمام کار حذف شود ، چه می شود؟

در اینجا ما روشی برای ایجاد آدرس های ایمیل جعلی داریم. به این ترتیب می توانید یک آدرس ایمیل جعلی ایجاد کنید که در ده دقیقه به طور خودکار حذف می شود. فقط مقاله را بخوانید تا بهترین سایت های ایمیل یکبار مصرف را بشناسید.

همچنین بخوانید: نحوه ایجاد Gmail بدون شماره تلفن (2 بهترین روش)

مراحل ایجاد آدرس ایمیل جعلی در چند ثانیه

توجه داشته باشید: روشی که ما در مورد آن بحث می کنیم فقط برای مقاصد آموزشی است و نباید برای اهداف غیرقانونی استفاده شود زیرا ما هیچ گونه مسئولیتی در قبال تخلفات نداریمبه

  • اول از همه ، به یکی از سایت های ذکر شده در مقاله مراجعه کنید.
  • در وب سایت گزینه ایجاد آدرس ایمیل یکبار مصرف را خواهید یافت.

لطفاً توجه داشته باشید که ممکن است برای به دست آوردن آدرس یکبار مصرف در برخی وب سایت ها ، نیاز به ایجاد حساب کاربری داشته باشید. ما بهترین سایت ها را در لیست ذکر کرده ایم. بنابراین ، بیایید بررسی کنیم.

1. نامه 10 دقیقه ای

نامه 10 دقیقه ای

خوب ، این یک ایمیل ساز تصادفی است که می تواند آدرس ایمیل موقت را در اختیار شما قرار دهد. همه ایمیل های ارسال شده به این آدرس به طور خودکار در صفحه وب ظاهر می شوند. می توانید آنها را بخوانید ، روی پیوندها کلیک کنید و حتی به آنها پاسخ دهید.

آدرس ایمیل 10 دقیقه دیگر منقضی می شود. برای دریافت آدرس ایمیل یک بار نیازی به ایجاد حساب کاربری ندارید.

2. GuerlyMail

نامه چریکی

این یکی از کاربر پسندترین است. با این کار به راحتی می توانید یک شناسه ایمیل یکبار دریافت کنید. شما باید داده ها را وارد کنید و یک شناسه ایمیل جعلی ایجاد می شود.

علاوه بر این ، به شما امکان می دهد ایمیل هایی با پیوست تا 150 مگابایت ارسال کنید. در نهایت ، یک آدرس ایمیل موقت در اختیار شما قرار می گیرد که می توانید از آن برای تأیید برخی از وب سایت هایی که به آدرس ایمیل نیاز دارند استفاده کنید.

3. فرستنده نامه

پست کننده

خوب ، Mailinator یکی دیگر از ارائه دهندگان ایمیل یکبار مصرف رایگان است که در آن می توانید از هر صندوق پستی که می خواهید استفاده کنید.

یک آدرس Mailinator به شما ارائه می شود که می توانید هر زمان که یک وب سایت آدرس ایمیل درخواست می کند از آن استفاده کنید. ایمیل های عمومی دریافت شده شما چند ساعت پس از دریافت آنها به طور خودکار حذف می شوند.

4. MailDrop

MailDrop

اگر می خواهید برای یک وب سایت ثبت نام کنید ، اما فکر می کنید می توانند آدرس شما را با تبلیغ کنندگان به اشتراک بگذارند ، MailDrop بهترین راه حل برای شما است.

MailDrop از برخی از فیلترهای هرزنامه ایجاد شده توسط Heluna استفاده می کند ، که تقریباً تمام تلاشهای هرزنامه را قبل از رسیدن به صندوق پستی MailDrop شما مسدود می کند.

این همانند Mailinator عمل می کند ، در آنجا آدرس ایمیل موقت دریافت خواهید کرد که می توانید از آن برای بررسی سایت ها و غیره استفاده کنید.

5. ما داریم

آن واقع شده است

شما باید هر آدرس ایمیل را در این سایت انتخاب کنید و آماده دریافت ایمیل هستید. فقط مطمئن شوید که ایمیل شما با @ dispostable.com به پایان می رسد. وب سایت دارای رابط کاربری بی عیب و نقص است. با این سایت می توانید یک حساب کاربری یکبار ایجاد کنید.

با این حال ، به خاطر داشته باشید که سایت به طور خودکار پیامهای خوانده نشده بزرگتر از سه روز را حذف می کند.

6. نامه را بگیرید

دریافت نامه

این یکی از بهترین خدمات ایمیل موقت است که به شما امکان می دهد صندوق پستی یکبار مصرف موقت را به صورت کاملاً ناشناس ایجاد کنید.

هنگامی که از شما یک ایمیل از یک وب سایت درخواست می شود و نمی خواهید ایمیل خود را ارسال کنید (از ترس هرزنامه) ، می توانید هر نام صندوق پستی را که می خواهید در دامنه mailcatch.com (مانند [email protected]) ارسال کنید.

7. مولد نامه جعلی

تولید کننده ایمیل جعلی

خوب ، این سایت کاملاً شبیه نامه 10 دقیقه ای است که در بالا ذکر شد. Fake Mail Generator سایتی بدون آگهی است که به طور خودکار برای شما ایمیل تولید می کند. می توانید از آدرس ایمیل برای خدمات مختلف و ورود به سیستم استفاده کنید.

8. ماینزیا

مینه سیا

اگر نیاز به ثبت نام در سایتی دارید و نمی خواهید آدرس ایمیل اصلی خود را بدهید ، از هر نشانی @ mailnesia.com استفاده کنید.

پیوندهای تأیید ایمیل به طور خودکار در پس زمینه مشاهده می شوند تا بلافاصله حساب را تأیید کنند!

9. نادا

نادا

هنگام ثبت نام در سرویس Nada ، یک آدرس ایمیل موقت در اختیار شما قرار می گیرد که می توانید از آن برای ثبت نام در برخی از وب سایت های نامعتبر استفاده کنید.

صندوق ورودی نادا تمیز و چشمگیر به نظر می رسد ، این یک سرویس ناشناس واقعی است و بهترین قسمت این است که نادا 100 free رایگان است.

10. نامه موقت من

نامه موقت من

این یکی دیگر از بهترین وب سایت هایی است که می توانید از آن آدرس ایمیل تأیید موقت دریافت کنید. خوب ، رابط سرویس مبتنی بر وب بسیار آسان است ، کاربران باید روی دکمه “ایمیل جدید” کلیک کنند و آنها ایمیل های تصادفی ایجاد شده را دریافت می کنند.

نامه 24 ساعت پس از آخرین بازدید فعال خواهد بود. اگر می خواهید آدرس ایمیل خود را زنده نگه دارید ، باید URL را دوباره مرور کنید.

بنابراین ، اینها بهترین سایت ها برای ایجاد آدرس های ایمیل جعلی در چند ثانیه هستند. امیدوارم این مقاله به شما کمک کرده باشد! لطفا آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. همچنین ، اگر سایتهای دیگری از این دست می شناسید ، در کادر نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

نشریه نحوه ایجاد آدرس ایمیل جعلی در چند ثانیه اولین بار در TechViral ظاهر شد.