• خانه
  • وبلاگ
  • نحوه ایجاد پوشه های برنامه در منوی استارت ویندوز 11

نحوه ایجاد پوشه های برنامه در منوی استارت ویندوز 11

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

مایکروسافت یک منوی استارت کاملاً بازطراحی شده و طراحی جدیدی از نوار وظیفه را در ویندوز 11 معرفی کرده است. اگرچه منوی استارت جدید خوب به نظر می رسد و به خوبی با تم پیش فرض مطابقت دارد، مایکروسافت همچنان در تلاش است تا عملکرد منوی استارت را بهبود بخشد.

مایکروسافت به تازگی ویژگی جدیدی را در آخرین نسخه پیش نمایش نسخه ویندوز 11 منتشر کرده است که به شما امکان می دهد پوشه هایی را در منوی استارت ایجاد کنید. بله، اگر از آخرین نسخه Preview یا Dev در ویندوز 11 استفاده می کنید، اکنون می توانید پوشه هایی را در منوی Start ایجاد کنید.

این افزونه کوچک می تواند به شما کمک کند برنامه های خود را در منوی استارت ویندوز 11 سازماندهی کنید. هنگامی که برنامه های خود را در یک پوشه گروه بندی کردید، حتی می توانید نام پوشه را در منوی استارت تغییر دهید. بنابراین، اگر علاقه مند به ایجاد پوشه های برنامه در Windows 11 Start هستید، در اینجا مراحلی وجود دارد که باید دنبال کنید.

مراحل ایجاد پوشه های برنامه در منوی استارت ویندوز 11

مهم: برای ایجاد پوشه های برنامه در منوی استارت، رایانه شما باید ویندوز 11 بیلد 22621 یا جدیدتر را اجرا کند. اگر از نسخه قدیمی استفاده می کنید، آن را به آخرین نسخه به روز کنید و مراحل را دنبال کنید.

1. ابتدا روی دکمه Start ویندوز کلیک کنید. 11. در منوی Start، کلیک کنید همه برنامه ها.

همه برنامه ها

2. باید برنامه های مورد علاقه خود را به منوی استارت پین کنید. برای تعمیر یک برنامه نصب شده، کلیک راست روی نام برنامه و انتخاب کنید “در ابتدا رفع کنید” گزینه. هنگامی که برنامه ها را پین کردید، می توانید آنها را در یک پوشه قرار دهید.

نحوه ایجاد پوشه های برنامه در منوی استارت ویندوز 11

3. هنگامی که تمام برنامه های مورد علاقه خود را به منوی شروع پین کردید، می توانید یک پوشه ایجاد کنید. برای ایجاد یک پوشه، شما نیاز دارید یک برنامه را روی برنامه دیگر بکشید.

یک برنامه را روی برنامه دیگر بکشید

4. می توانید بسیاری از برنامه ها را در یک پوشه در منوی Start بکشید و رها کنید.

این است! در اینجا نحوه ایجاد پوشه های برنامه در منوی استارت ویندوز 11 آمده است.

چگونه می توانم نام پوشه برنامه را در منوی Start تغییر دهم؟

خوب، تغییر نام پوشه های برنامه در منوی Start بسیار آسان است. برای انجام این کار، منوی Start و پوشه ای را که برنامه ای را که می خواهید تغییر نام دهید باز کنید.

نام پوشه برنامه را در منو تغییر دهید

پوشه باز می شود و تمام برنامه هایی را که دارد به شما نشان می دهد. در بالا گزینه تغییر نام پوشه برنامه را خواهید داشت. نام را وارد کنید و پوشه را ببندید.

چگونه یک پوشه برنامه را در منوی استارت ویندوز 11 حذف کنیم

متأسفانه، هیچ راه مستقیمی برای حذف یک پوشه از برنامه ها در منوی استارت ویندوز 11 وجود ندارد. بنابراین، باید به صورت دستی همه برنامه ها را از پوشه بکشید.

همه برنامه ها را از پوشه بکشید

این است! در اینجا نحوه ایجاد و مدیریت پوشه های برنامه در رایانه ویندوز 11 آمده است. کشیدن همه برنامه ها فوراً پوشه را از منوی استارت حذف می کند.

همچنین بخوانید: نحوه تغییر از Windows 11 Dev به Beta Channel

بنابراین، این راهنما برای ایجاد و مدیریت یک پوشه برنامه در ویندوز 11 است. اگر نمی توانید پوشه برنامه ایجاد کنید، باید آخرین نسخه ویندوز 11 را نصب کنید. اگر به کمک بیشتری نیاز دارید، در نظرات به ما اطلاع دهید.

انتشارات نحوه ایجاد پوشه های برنامه در منوی استارت ویندوز 11 اولین بار در ویندوز کار ظاهر شد.