نحوه ایجاد GIF از فیلم های YouTube

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
نحوه ایجاد GIF از فیلم های YouTube

فایل های GIF از جمله محبوب ترین فایل ها در اینترنت ، شبکه های اجتماعی و برنامه های پیام رسانی مانند WhatsApp ، Telegram و سایر موارد هستند. برخی از افراد خلاق می توانند به سرعت GIF سرگرم کننده ایجاد کنند.

اما واقعیت این است که اکثر مردم مستقیماً برای بارگیری GIF هایی که می خواهند به اشتراک بگذارند به اینترنت مراجعه می کنند. بنابراین ، ما به شما نحوه ایجاد سریع و آسان GIF را از یک ویدیوی YouTube نشان می دهیم.

مطمئناً شما یک ویدئوی خنده دار را بیش از یک بار دیده اید یا به اشتراک گذاشته اید ، که در آن خنده دار ترین لحظه فقط چند ثانیه طول می کشد ، و در صورت تمایل به اشتراک گذاری آن ، باید URL کل ویدیو را ارسال کنیم.

روش های ایجاد GIF از ویدیوهای YouTube

اما منتظر بمانید ، زیرا برای اجتناب از این کار مجبور نیستید اکنون این کار را انجام دهید ، در اینجا ما به شما نحوه ایجاد GIF از یک ویدیوی YouTube را به راحتی نشان خواهیم داد. بنابراین در حال حاضر ، بدون اتلاف وقت زیاد ، بیایید درسی را که در زیر ذکر شده شروع و مطالعه کنیم.

با استفاده از Gifs.com

نحوه ایجاد GIF از فیلم های YouTube

خوب GIfs.com وب سایتی است که به شما امکان می دهد هر ویدیوی YouTube را به GIF تبدیل کنید. با این حال ، تنها مشکل این است که ویدیوی شما به صورت خودکار به GIF تبدیل نمی شود.

خواهد به قسمتی از ویدیو را که می خواهید به GIF تبدیل کنید به صورت دستی انتخاب کنیدبه خوبی GIfs.com این است که گزینه های ویرایش زیادی را به شما ارائه می دهد.

به عنوان مثال با GIfs.com می توانید به راحتی هر قسمت را تار کنید ، اشباع ویدئو را تنظیم کنید ، ویدئوها را وارونه کنید و غیره.به باید پیوند ویدیو را در وب سایت قرار دهید و پس از ویرایش آن را به GIF تبدیل کنید.

استفاده از GIFRun

نحوه ایجاد GIF از فیلم های YouTube

GIFRun یکی دیگر از بهترین ابزارهای وب موجود در لیست است که می تواند هر ویدیویی را به GIF تبدیل کند. با این حال ، مانند وب سایت فوق ، GIFRun نیز نیاز به ویرایش دستی دارد. شما باید پیوند ویدئو را در GIFRun قرار دهید و منتظر بمانید تا ابزار وب ویدئو را بارگیری کند.

پس از بارگیری ، طیف گسترده ای از گزینه ها را در اختیار شما قرار می دهد. برای ایجاد GIF ، شما نیاز دارید تنظیم مدت زمان GIF ، تنظیم زمان شروع ، پیکسلو دیگران. علاوه بر این ، GIFRun همچنین به شما امکان می دهد متن را به GIF اضافه کنید.

پس از اتمام ویرایش ، فقط روی دکمه ایجاد GIF کلیک کنید تا فیلم به GIF تبدیل شود.

پس نظر شما در مورد آن چیست؟ همه نظرات و افکار خود را در قسمت نظرات زیر به اشتراک بگذارید. و اگر از این آموزش لذت بردید ، حتماً این پست را با دوستان و خانواده خود به اشتراک بگذارید.

نحوه ایجاد GIF از فیلم های YouTube برای اولین بار در TechViral ظاهر شد.