• خانه
  • وبلاگ
  • نحوه بارگیری فیلم های YouTube روی رایانه (آخرین روش)

نحوه بارگیری فیلم های YouTube روی رایانه (آخرین روش)

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
نحوه بارگیری فیلم های YouTube در رایانه

اگر از برنامه تلفن همراه YouTube استفاده می کنید ، ممکن است بدانید که گزینه بارگیری ویدئو را دارد. برای تماشای آفلاین می توانید فیلم ها را از YouTube بارگیری کنید. اکنون به نظر می رسد که ویژگی محبوب برنامه YouTube به نسخه دسکتاپ وب سایت رسیده است.

با این حال ، این ویژگی هنوز در مرحله آزمایش است و اکنون برای کاربران YouTube Premium در دسترس است. همچنین به مدت محدود موجود است. اگر دکمه بارگیری به نسخه دسکتاپ پاسخ خوبی بدهد ، ممکن است به عنوان یک ویژگی کامل ظاهر شود.

طبق گزارشات پلیس Android ، این ویژگی فقط در دو کشور – فرانسه و هند در دسترس است. گزارشی از The Verge ادعا می کند که ویژگی آزمایشی در ایالات متحده نیز موجود است ، اما برای هر حساب Premium در دسترس نیست.

یوتیوب همچنین بیانیه ای منتشر کرد مبنی بر اینکه این ویژگی منحصراً در مرورگرهای Chrome ، Edge و Opera در دسترس است. این بدان معناست که برای یافتن ویژگی جدید باید از یکی از این سه مرورگر وب استفاده کنید.

مراحل بارگیری فیلم های YouTube در رایانه شما

بنابراین ، اگر علاقه دارید ویژگی بارگیری YouTube Premium جدید را امتحان کنید ، باید مراحل ساده زیر را دنبال کنید. بنابراین ، بیایید بررسی کنیم.

مرحله ی 1. ابتدا مرورگر وب مورد علاقه خود را باز کرده و وارد YouTube Premium خود شوید حساببه

گام 2. اکنون نوار URL خود را تایپ کنید YouTube.com/new و کلید Enter را فشار دهید. این شما را به صفحه آزمایشگاه YouTube می برد.

مرحله 3 در صفحه آزمایشگاه YouTube ، به پایین بروید و پیدا کنید “بارگیری فیلم ها از مرورگر خود” بخش. سپس بر روی آن کلیک کنید “امتحان کن” دکمه.

نحوه بارگیری فیلم های YouTube روی رایانه (آخرین روش)

مرحله 4 برای بارگیری فیلم ها ، باید روی سه نقطه کنار تصویر کوچک ویدیو کلیک کنید و “دانلود‘گزینه. یا ویدیو را باز کنید و دکمه بارگیری را در کنار ویدیو خواهید یافت.

نحوه بارگیری فیلم های YouTube روی رایانه (آخرین روش)

مرحله 5 اکنون یک اعلان بازشو مشاهده خواهید کرد که پیشرفت بارگیری را نشان می دهد.

مرحله 6 می توانید به فیلم های بارگیری شده خود در آدرس دسترسی پیدا کنید YouTube.com/feed/downloads صفحه متناوبا ، می توانید بر روی سه خط افقی کلیک کرده و گزینه “بارگیری ها‘گزینه.

نحوه بارگیری فیلم های YouTube روی رایانه (آخرین روش)

این است! شما آماده ای. در اینجا نحوه آزمایش گزینه بارگیری ویدیوی YouTube Premium جدید آورده شده است.

نحوه بارگیری فیلم های YouTube روی رایانه (آخرین روش)

همچنین بخوانید: 10 برنامه برتر ویرایشگر ویدیوی YouTube برای Android

بنابراین ، این راهنما درباره نحوه بارگیری فیلم های YouTube بر روی دسکتاپ یا لپ تاپ است. امیدوارم این مقاله به شما کمک کرده باشد! لطفا آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. اگر در این مورد شک دارید ، در کادر نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

پست نحوه بارگیری فیلم های YouTube بر روی رایانه (جدیدترین روش) اولین بار در TechViral ظاهر شد.