• خانه
  • وبلاگ
  • نحوه بازگشت منوی کلاسیک استارت در ویندوز 11

نحوه بازگشت منوی کلاسیک استارت در ویندوز 11

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
نحوه بازگشت منوی کلاسیک استارت در ویندوز 11

خوب ، اگر Windows 11 Preview را روی سیستم خود نصب کرده اید ، ممکن است متوجه یک منوی بوت جدید شده باشید. منوی Start جدید بسیار عالی به نظر می رسد ، اما اغلب عقب می افتد و Windows Explorer را مجدداً راه اندازی می کند.

همچنین بسیاری از کاربران منوی راه اندازی جدید ویندوز 11 را به هیچ وجه دوست نداشتند ما این مقاله را برای این کاربران نوشتیم. در این مقاله ، ما راهنمای گام به گام نحوه بازگرداندن منوی قدیمی راه اندازی کلاسیک در ویندوز 11 را به اشتراک می گذاریم.

قبل از دنبال کردن روش ، به خاطر داشته باشید که اگر از اولین نسخه Windows 11 Preview استفاده می کنید ، می توانید برخی از تنظیمات رجیستری را تغییر دهید تا به منوی بوت کلاسیک بازگردید.

همچنین بخوانید: نحوه برش ویدئو در ویندوز 11 بدون نصب برنامه

مراحل بازگشت به منوی کلاسیک استارت در ویندوز 11

با این حال ، این فرآیند بسیار پیچیده است و هک در نسخه دوم پیش نمایش ویندوز 11 حذف شد ، بنابراین در این مقاله از برنامه Start11 برای انتقال به منوی بوت کلاسیک ویندوز 11 استفاده کردیم.

با استفاده از Start11

خوب ، Start11 یک برنامه برتر برای ویندوز 11 است که دارای یک منوی راه اندازی کلاسیک ویندوز 10 است. این برنامه هنوز در مرحله بتا است. برای آزمایش بتا ، باید 5 دلار هزینه کنید. هزینه 5 دلار برای برنامه منوی Start کمی قمار است ، زیرا ویندوز 11 هنوز در حال توسعه است.

به احتمال زیاد ، در نسخه آینده ویندوز 11 ، مایکروسافت به شما این فرصت را می دهد تا به منوی راه اندازی کلاسیک ویندوز 10 بازگردید.

  • در درجه اول، Start11 را بارگیری و نصب کنید در کامپیوتر شما.
  • پس از نصب ، Start11 را در رایانه خود اجرا کرده و سفارشی سازی کنید. دو گزینه مختلف از منوی Start دریافت خواهید کرد – سبک ویندوز 7 و سبک مدرنبه

نحوه بازگشت منوی کلاسیک استارت در ویندوز 11

  • برای اعمال منوی شروع به سبک ویندوز 10 ، را انتخاب کنید سبک مدرنبه
  • سپس برو به بخش نوار وظیفه برای ایجاد منوی Start دیگر و سفارشی کردن نوار وظیفه.

نحوه بازگشت منوی کلاسیک استارت در ویندوز 11

این است! شما آماده ای. رفتن به منوی کلاسیک شروع به سبک ویندوز 10 با Start11 بسیار آسان است.

نحوه بازگشت منوی کلاسیک استارت در ویندوز 11

بنابراین ، این راهنما برای بازگرداندن منوی قدیمی راه اندازی کلاسیک در ویندوز 11 است. امیدوارم این مقاله به شما کمک کرده باشد! لطفا آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. اگر در این مورد شک دارید ، در کادر نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

نحوه بازگشت منوی کلاسیک استارت در ویندوز 11 اولین بار در TechViral ظاهر شد.