• خانه
  • وبلاگ
  • نحوه بازیابی برنامه های در حال اجرا پس از راه اندازی مجدد در ویندوز 10

نحوه بازیابی برنامه های در حال اجرا پس از راه اندازی مجدد در ویندوز 10

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
نحوه بازیابی برنامه های در حال اجرا پس از راه اندازی مجدد در ویندوز 10 و 11

بیا با آن روبرو شویم؛ ویندوز 10 در حال حاضر محبوب ترین سیستم عامل دسکتاپ است. سیستم عامل در حال حاضر میلیون ها کامپیوتر رومیزی و لپ تاپ را تغذیه می کند. مایکروسافت همچنین مرتباً به روزرسانی های جدید سیستم عامل را برای رفع اشکالات موجود و مشکلات امنیتی منتشر می کند.

اگر مدتی از ویندوز 10 استفاده می کنید ، ممکن است بدانید که پس از راه اندازی مجدد دستگاه ، همه برنامه ها بسته می شود. نه تنها ویندوز ، بلکه تقریباً همه سیستم عامل های اصلی دسکتاپ قبل از خاموش کردن رایانه ، برنامه ای را می بندند.

هنگام اجرای ویندوز 10 ، ممکن است برنامه های زیادی مانند Notepad ، مرورگر وب یا سایر ابزارهای مرتبط با کار را باز کرده باشید. اگر مجبور باشید سیستم خود را از ابتدا راه اندازی مجدد کنید ، چطور؟ اولین چیزی که به ذهن می آید این است که باید همه برنامه های خود را ذخیره کرده و پس از راه اندازی مجدد آنها را بازیابی کنید.

با این وجود ، اگر به شما بگویم که Windows 10 می تواند به طور خودکار همه برنامه های در حال اجرا را پس از راه اندازی مجدد بازیابی کند ، چطور؟ بله ، این امکان وجود دارد ، اما برای این کار باید یک ویژگی خاص را فعال کنید.

همچنین بخوانید: بهترین نرم افزار ضبط صفحه برای ویندوز 10 و 11

مراحل بازیابی برنامه های در حال اجرا پس از راه اندازی مجدد در ویندوز 10

بنابراین ، در این مقاله ما راهنمای گام به گام نحوه بازگرداندن خودکار برنامه های در حال اجرا پس از راه اندازی مجدد ویندوز 10 را به اشتراک می گذاریم. بیایید بررسی کنیم.

مرحله ی 1. ابتدا روی دکمه Start Windows 10 کلیک کنید و “تنظیمات

نحوه بازیابی برنامه های در حال اجرا پس از راه اندازی مجدد در ویندوز 10

گام 2. در صفحه تنظیمات ، روی “کلیک کنید”حساب ها‘گزینه.

نحوه بازیابی برنامه های در حال اجرا پس از راه اندازی مجدد در ویندوز 10

مرحله 3 در صفحه حساب ، روی کلیک کنید گزینه های ورودبه گزینه در سمت چپ است.

نحوه بازیابی برنامه های در حال اجرا پس از راه اندازی مجدد در ویندوز 10

مرحله 4 در پنجره سمت راست ، “” را فعال کنیدهنگام خروج از سیستم ، برنامه های راه اندازی مجدد خود را به طور خودکار ذخیره کنید و هنگام ورود به سیستم ، آنها را مجدداً راه اندازی کنید

نحوه بازیابی برنامه های در حال اجرا پس از راه اندازی مجدد در ویندوز 10

مهم: این روش تنها در صورتی کار می کند که برنامه ها توسط برنامه نویس مجدداً راه اندازی شوند. با این کار نوت بوک ها ، مایکروسافت وردها یا سایر مواردی که نیاز به استفاده از آنها را دارد بازگردانده نمی شودصرفه جویی‘ ویژگی.

این است! شما آماده ای. در اینجا چگونگی بازگرداندن خودکار برنامه های در حال اجرا پس از راه اندازی مجدد در ویندوز 10 آمده است.

بنابراین ، این راهنما برای بازیابی خودکار برنامه های در حال اجرا پس از راه اندازی مجدد ویندوز 10 است. امیدوارم این مقاله به شما کمک کرده باشد! لطفا آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. اگر در این مورد شک دارید ، در کادر نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

نحوه بازگرداندن برنامه های در حال اجرا پس از راه اندازی مجدد در انتشار Windows 10 اولین بار در TechViral ظاهر شد.