• خانه
  • وبلاگ
  • نحوه بازیابی منوی زمینه قدیمی در ویندوز 11

نحوه بازیابی منوی زمینه قدیمی در ویندوز 11

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
نحوه بازیابی منوی زمینه قدیمی در ویندوز 11

اگر از کامپایل پیش نمایش ویندوز 11 استفاده می کنید ، ممکن است متوجه تغییرات زیادی شده باشید. ویندوز 11 دارای یک منوی راه اندازی جدید و یک منوی زمینه راست کلیک ساده است.

در حالی که منوی ساده ساده راست کلیک جدید در ویندوز 11 عالی به نظر می رسد ، کاربرانی که به تازگی از ویندوز 10 خارج شده اند ممکن است استفاده از آنها کمی مشکل باشد.

منوی زمینه راست کلیک جدید Windows 11 گزینه های زیادی را در زیر دکمه “نمایش گزینه های بیشتر” پنهان می کند. بنابراین ، اگر شما فردی هستید که مایل به استفاده از منوی کلاسیک راست کلیک در ویندوز 10 هستید ، راهنمای صحیح را بخوانید.

در این مقاله ما راهنمای مفصلی در مورد نحوه بازگشت منوی زمینه قدیمی به سیستم عامل ویندوز 11 را به اشتراک می گذاریم. بیایید بررسی کنیم.

همچنین بخوانید: نحوه ایجاد نقطه بازیابی در ویندوز 11

مراحل بازگشت به منوی زمینه قدیمی در ویندوز 11

مهم: از آنجا که این فرآیند نیاز به تغییر در رجیستری دارد ، لطفاً مراحل را با دقت دنبال کنید. در صورت امکان ، قبل از انجام مراحل ، از فایل های مهم خود نسخه پشتیبان تهیه کنید.

1. ابتدا ، را فشار دهید Windows Key + R دکمه صفحه کلید با این کار کادر محاوره ای RUN باز می شود.

ویرایشگر رجیستری را باز کنید

2. در کادر محاوره ای RUN ، وارد کنید Regedit و کلید Enter را فشار دهید.

3. با این کار ویرایشگر رجیستری باز می شود. حرکت در جاده:

ComputerHKEY_CURRENT_USERSOFTWARECLASSESCLSID

 

4- اکنون ، در پوشه CLSID ، روی یک فضای خالی در سمت راست راست کلیک کرده و New> Key را انتخاب کنید. سپس قرار دهید {86ca1aa0-34aa-4e8b-a509-50c905bae2a2} به عنوان یک نام کلیدی

یک کلید جدید ایجاد کنید

کلید رجیستری جدید

5. اکنون روی کلیدی که ایجاد کرده اید راست کلیک کرده و آن را انتخاب کنید جدید> کلیدبه کلید جدید را نامگذاری کنید InprocServer32

کلید جدید را InprocServer32 نامگذاری کنید

6. پوشه InprocServer32 را انتخاب کنید. در پنجره سمت راست ، دوبار کلیک کنید (پیش فرض) کلید کنید و بدون ایجاد هیچ تغییری با کلیک کردن آن را ببندید باشه دکمه

روی کلید (Default) دوبار کلیک کنید

این است! شما آماده ای. حالا ویرایشگر رجیستری را ببندید و کامپیوتر را راه اندازی مجدد کنید. پس از راه اندازی مجدد ، منوی زمینه را با دکمه سمت راست کامل ویندوز 11 مشاهده خواهید کرد.

بنابراین ، این راهنما در مورد چگونگی بازگشت منوی زمینه قدیمی به ویندوز 11 است. امیدوارم این مقاله به شما کمک کرده باشد! لطفا آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. اگر در این مورد شک دارید ، در کادر نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

نحوه بازگشت به منوی زمینه قدیمی در ویندوز 11 اولین بار در TechViral ظاهر شد.