• خانه
  • وبلاگ
  • نحوه باز کردن هر پوشه در یک پنجره جدید در ویندوز 11

نحوه باز کردن هر پوشه در یک پنجره جدید در ویندوز 11

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

اگر کاربر ویندوز هستید، ممکن است بدانید که وقتی روی پوشه ای در File Explorer دوبار کلیک می کنید، در همان پنجره باز می شود. بله، شما می توانید پوشه را در یک پنجره جدید از طریق منوی زمینه باز کنید. اما اگر همیشه بخواهید پوشه ها را در یک پنجره جداگانه باز کنید چه؟

از آنجایی که این یک سیستم عامل دسکتاپ بسیار قابل تنظیم است، ویندوز 11 همچنین به شما اجازه می دهد تا گزینه های پوشه را تغییر دهید. در ویندوز 11، می توانید File Explorer را طوری تنظیم کنید که هر پوشه را در یک پنجره جدید باز کند. و این نیز بدون استفاده از برنامه های کاربردی اضافی یا کاوشگر فایل شخص ثالث است.

مراحل باز کردن هر پوشه در یک پنجره جدید در ویندوز 11

بنابراین، اگر به دنبال راه هایی برای باز کردن پوشه ها در یک پنجره جدید در ویندوز 11 هستید، به صفحه درستی آمده اید. در زیر برخی از بهترین راه‌ها را برای باز کردن همیشه پوشه‌ها در یک پنجره جدید ویندوز 11 به اشتراک گذاشته‌ایم. بیایید بررسی کنیم.

1. نحوه باز کردن پوشه ها در یک پنجره جدید از طریق منوی زمینه

اگر می خواهید یک پوشه را فقط یک بار در یک پنجره جدید باز کنید، باید از یک میانبر از منوی زمینه استفاده کنید. در اینجا نحوه باز کردن موقت یک پوشه در یک پنجره جدید با استفاده از منوی زمینه آورده شده است.

1. ابتدا File Explorer را در ویندوز 11 خود باز کنید و پوشه ای را که می خواهید باز کنید را در یک پنجره جداگانه پیدا کنید.

2. روی پوشه کلیک راست کرده و انتخاب کنید در یک پنجره جدید باز کنید گزینه.

در یک پنجره جدید باز کنید

این است! با این کار پوشه ای که انتخاب کرده اید در یک پنجره جداگانه باز می شود.

2. نحوه باز کردن یک پوشه در یک پنجره جدید با استفاده از میانبر صفحه کلید

راه ساده‌تری برای باز کردن پوشه‌ها در یک پنجره جداگانه در ویندوز 11 وجود دارد. باید File Explorer را باز کنید و پوشه‌ای را که می‌خواهید در یک پنجره جدید باز کنید، انتخاب کنید.

پس از انتخاب، فشار دهید CTRL + Enter دکمه روی صفحه کلید شما با این کار پوشه در یک پنجره جدید در رایانه ویندوز 11 شما باز می شود.

3. همیشه پوشه ها را در یک پنجره جدید باز کنید

اگر همیشه می خواهید پوشه ها را در یک پنجره جدید باز کنید، باید تغییراتی در گزینه های پوشه ایجاد کنید. در اینجا چیزی است که شما باید انجام دهید.

1. ابتدا روی Windows Search کلیک کنید و وارد گزینه های File Explorer شوید. سپس باز کنید گزینه های File Explorer از لیست

گزینه های File Explorer

2. در گزینه های File Explorer، به جمع بخش همانطور که در زیر نشان داده شده است.

جمع

3. در قسمت Browse Folders را انتخاب کنید “هر پوشه را در پنجره خود باز کنید”

هر پوشه را در یک پنجره جداگانه باز کنید

4. پس از انجام تغییرات، کلیک کنید ضمیمه کنید را فشار دهید، سپس روشن کنید خیلی خوب.

روی دکمه Apply کلیک کنید، سپس OK کنید

این است! این باعث می شود که ویندوز 11 هر پوشه را در یک پنجره جدید باز کند.

اینها سه بهترین راه برای باز کردن هر پوشه در یک پنجره جدید در ویندوز 11 هستند. اگر نمی خواهید ویندوز 11 همیشه پوشه ها را در یک پنجره جداگانه باز کند، باید گزینه “Open every folder in the same window” را انتخاب کنید. مرحله 3. اگر سؤال بیشتری دارید، در نظرات با ما در میان بگذارید.

نشریه How to open every folder in a new window Windows 11 برای اولین بار در ویندوز کار ظاهر شد.