• خانه
  • وبلاگ
  • نحوه برنامه ریزی خاموش شدن در رایانه ویندوز 10

نحوه برنامه ریزی خاموش شدن در رایانه ویندوز 10

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
نحوه برنامه ریزی خاموش شدن در رایانه ویندوز 10

اگر در تجارت هستید ، ممکن است اهمیت خواب و خواب زمستانی را بدانید. به طور پیش فرض ، ویندوز 10 پس از حدود 15 دقیقه بی تحرکی به خواب می رود ، اما همچنان از برق شما استفاده می کند.

آیا تا به حال به برنامه ریزی زمان شروع و خاموش کردن ویندوز 10 فکر کرده اید؟ به این ترتیب ، نیازی نیست نگران مصرف برق اضافی باشید یا کامپیوتر خود را به صورت دستی خاموش کنید.

برنامه ای برای خاموش کردن رایانه ویندوز 10 داشته باشید

بنابراین ، در این مقاله ما بهترین روش برای برنامه ریزی خاموش شدن و راه اندازی خودکار در سیستم عامل ویندوز 10 را به شما نشان می دهیم. این روند کمی پیچیده است ، بنابراین آن را با دقت دنبال کنید. بیایید بررسی کنیم.

مرحله ی 1. اول از همه ، تمرکز بر روی کنترل پنل> Administrator Tools> Task Schedulerبه

گام 2. در Task Scheduler ، روی کلیک کنید “ایجاد یک وظیفه اصلی” و آن را چیزی شبیه “خاموش کردن” نامید.

برنامه خاموش کردن ویندوز 10

مرحله 3 پس از نامگذاری کار جدید ، روی “کلیک کنید”بعدی‘دکمه.

برنامه خاموش کردن ویندوز 10

مرحله 4 در مرحله بعد ، “را انتخاب کنیدماشه‘و سپس کلیک کنید’روزانه‘. اکنون باید زمان و تاریخ را که می خواهید کامپیوتر شما خاموش شود وارد کنید.

برنامه خاموش کردن ویندوز 10

مرحله 5 روی “بعدی” کلیک کنید و سپس “شروع برنامه” را انتخاب کنید. اکنون در بخش “برنامه / اسکریپت” وارد شویدخاموشش می کنم‘. در قسمت “افزودن آرگومان” ، وارد کنید -s -f -t 60

نحوه برنامه ریزی خاموش شدن در رایانه ویندوز 10

مهم: ’60’ در فیلمنامه نشان دهنده ثانیه هایی است که تا زمان شمارش معکوس کامل دارید. اگر می خواهید بلافاصله آن را خاموش کنید ، این آرگومان را به t-0 تغییر دهید

این است! شما آماده ای. در اینجا نحوه برنامه ریزی برای خاموش کردن ویندوز 10 آمده است.

بنابراین ، این راهنما درباره نحوه برنامه ریزی برای خاموش کردن ویندوز 10 است. امیدوارم این مقاله به شما کمک کرده باشد! لطفا آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. اگر در این مورد شک دارید ، در کادر نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

نشریه نحوه برنامه ریزی خاموش شدن در رایانه Windows 10 اولین بار در TechViral ظاهر شد.