• خانه
  • وبلاگ
  • نحوه برنامه ریزی راه اندازی و خاموش شدن MAC

نحوه برنامه ریزی راه اندازی و خاموش شدن MAC

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
نحوه برنامه ریزی راه اندازی و خاموش شدن MAC

بیا با آن روبرو شویم؛ ما اکنون به شدت به رایانه های شخصی خود وابسته هستیم. اکثر کارهای ما به صورت آنلاین انجام نمی شود. در برنامه های شلوغ خود ، گاهی اوقات فراموش می کنیم که کامپیوترهایمان را خاموش کنیم. خب ، مک ها از نظر مصرف انرژی کارآمد هستند ، اما اگر MAC 24 ساعت در روز کار کند ، همچنان هدر دادن برق است.

بنابراین برای مقابله با مسائل مربوط به برق ، Mac دارای ویژگی “صرفه جویی در انرژی” است. این ویژگی زمان بندی است که به کاربران امکان می دهد زمانی را برای راه اندازی خودکار مک ، بیدار شدن ، خوابیدن ، راه اندازی مجدد یا خاموش شدن تعیین کنند.

بنابراین در این مقاله ، ما تصمیم گرفتیم یک روش کار را به اشتراک بگذاریم که می تواند به شما در برنامه ریزی زمان راه اندازی و خاموش شدن مک کمک کند.

مراحل برنامه ریزی برای شروع و خاموش کردن MAC

تنظیم برنامه شروع و خاموش کردن Mac آسان است. شما فقط باید برخی از مراحل ساده زیر را دنبال کنید. بنابراین ، بیایید بررسی کنیم.

مرحله ی 1. ابتدا کلید فرمان را نگه داشته و نوار فاصله را فشار دهید. با این کار جستجوی Spotlight در دستگاه شما آغاز می شود.

گام 2. فقط وارد کنید “ذخیره انرژیدر پنل Spotlight و اولویت سیستم ذخیره انرژی را انتخاب کنید. با این کار سیستم ذخیره انرژی دستگاه شما باز می شود.

نحوه برنامه ریزی راه اندازی و خاموش شدن MAC

مرحله 3 از پنل صرفه جویی در انرژی ، عبارت “برنامه“. کافی است بر روی آن کلیک کرده و در صفحه بعدی گزینه Start یا Wake را انتخاب کنید و با مجموعه ای از تنظیمات که می توانید سفارشی کنید و خودتان وارد کنید فراخوانی می شود.

نحوه برنامه ریزی راه اندازی و خاموش شدن MAC

مرحله 4 فقط روزهای هفته ، زمان بیدار شدن و خاموش شدن و غیره را از طریق تنظیمات مختلف تنظیم کنید ، و سپس می توانید با کلیک روی همه آن تنظیمات را ذخیره کنید. “خوب” دکمه.

نحوه برنامه ریزی راه اندازی و خاموش شدن MAC

پس از فرآیند فوق ، می توانید ببینید که مک شما به طور خودکار خاموش می شود و در زمان و روزهای هفته ای که قبلاً تنظیم کرده اید شروع به کار می کند. به راحتی می توانید این ویژگی را فقط از همان تنظیمات غیرفعال کنید.

بنابراین ، همه چیز در مورد چگونگی برنامه ریزی برای راه اندازی و خاموش کردن Mac خود است. امیدوارم این مقاله به شما کمک کرده باشد! لطفا آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. اگر در این مورد شک دارید ، در کادر نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

انتشار نحوه راه اندازی و خاموش کردن MAC برای اولین بار در TechViral ظاهر شد.