• خانه
  • وبلاگ
  • نحوه تبدیل فایل ها به صفحات با فرمت Microsoft Word

نحوه تبدیل فایل ها به صفحات با فرمت Microsoft Word

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
نحوه تبدیل فایل های صفحه به فرمت Microsoft Word

اگر تا به حال از MacOS استفاده کرده اید ، ممکن است در مورد فایل Pages اطلاعاتی داشته باشید. در صورت عدم اطلاع ، فایل PAGES سندی است که توسط Apple Pages ایجاد شده است. این یک پردازشگر کلمه قدرتمند است که به شما امکان می دهد اسناد خیره کننده ایجاد کنید. این دستگاه با اکثر دستگاه های اپل از جمله Mac ، iPad و iPhone عرضه می شود.

با این حال ، مشکل فایل PAGES این است که نمی توان آن را مستقیماً در سیستم عامل ویندوز باز کرد. بنابراین اگر سند Apple Pages دارید و می خواهید آن را در Windows باز کنید ، باید از یک برنامه تبدیل شخص ثالث استفاده کنید.

برای تبدیل فایل Pages به سند Microsoft Word باید از ابزار تبدیل فایل شخص ثالث استفاده کنید. پس از تبدیل ، به فایل Pages در ویندوز 10 دسترسی خواهید داشت.

بنابراین ، اگر به دنبال راه هایی برای تبدیل فایل های صفحه به اسناد Microsoft Word هستید ، راهنمای صحیح را بخوانید. این مقاله برخی از بهترین روش های تبدیل فایل .pages به سند Microsoft Word را به اشتراک می گذارد. بیایید بررسی کنیم.

از برنامه Pages برای تبدیل سند به فرمت Word استفاده کنید

در این روش ، ما از برنامه Apple Pages برای تبدیل یک سند به فرمت MS Word استفاده می کنیم. در اینجا مراحلی وجود دارد که باید دنبال کنید.

مرحله ی 1. ابتدا روی صفحه ای که می خواهید تبدیل کنید دوبار کلیک کنید. فایل باید در برنامه Pages باز شود.

نحوه تبدیل فایل ها به صفحات با فرمت Microsoft Word

گام 2. حالا بر روی کلیک کنید فایل را فشار دهید و “را انتخاب کنیدصادرات به “ گزینه.

نحوه تبدیل فایل ها به صفحات با فرمت Microsoft Word

مرحله 3 از لیست گزینه ها ، را انتخاب کنید “کلمه.”

مرحله 4 در صفحه بعد ، از شما خواسته می شود فرمت سازگار با نسخه کلمه مورد استفاده خود را انتخاب کنید. قالب .doc یا .docx را انتخاب کرده و روی “کلیک کنیدبعدی‘دکمه.

نحوه تبدیل فایل ها به صفحات با فرمت Microsoft Word

مرحله 5 در پنجره بعدی ، روی کلیک کنید “صادرات” گزینه.

نحوه تبدیل فایل ها به صفحات با فرمت Microsoft Word

این است! شما آماده ای. در اینجا نحوه استفاده از برنامه Pages برای تبدیل سند به فرمت MS Word وجود دارد.

استفاده از مبدل های آنلاین

اگر نمی خواهید از برنامه شخص ثالث در رایانه خود استفاده کنید ، همچنین می توانید از صفحات آنلاین. برای تبدیل اسناد استفاده کنید.

مبدل های آنلاین زیادی در اینترنت وجود دارد که به کاربران اجازه می دهد صفحات را به فایل DOC تبدیل کنند. بنابراین ، در اینجا ما بهترین مبدل های صفحه DOC آنلاین را که می توانید در حال حاضر استفاده کنید ، لیست کرده ایم.

زمزار

نحوه تبدیل فایل ها به صفحات با فرمت Microsoft Word

خوب ، اگر به دنبال بهترین مبدل آنلاین رایگان هستید که به کاربران اجازه دهد فایل های .pages را به فرمت DOC تبدیل کنند ، باید از Zamzar استفاده کنید.

نه فقط یک پسوند فایل جانبی. مبدل آنلاین همچنین به کاربران امکان می دهد صفحات را به pdf ، صفحات را به txt ، صفحات را به epub ، صفحات را به صفحات 09 و بیشتر تبدیل کنند.

تبدیل ابر

مبدل آنلاین رایگان

Cloud Convert یکی دیگر از بهترین مبدل های آنلاین است که می توانید در نظر بگیرید. این سایت انواع مختلفی از تبدیل دارد و می تواند تقریباً تمام فرمت ها را به پسوند فایل دلخواه تبدیل کند.

صحبت از فایل های .pages ، Cloud convert به کاربران اجازه می دهد تا صفحات .poc را به doc ، doxx ، HTML ، pdf ، txt ، epub و غیره تبدیل کنند. بنابراین ، این یکی دیگر از بهترین مبدل های آنلاین است که می توانید از آن استفاده کنید.

دگرگونی

    صفحات ورد - تبدیل

Aconvert سومین بهترین مبدل فایل آنلاین است که امروزه می توانید از آن استفاده کنید. می تواند انواع اسناد ، کتاب های الکترونیکی ، تصاویر ، فیلم ها ، فایل های صوتی و بایگانی را تبدیل کند.

استفاده از ابزار مبتنی بر وب رایگان است و انواع مختلف تبدیل را امکان پذیر می کند. صحبت از فایل های .pages ، می تواند صفحات را به RTF ، TXT ، ODT ، XPS ، DOCX ، PPT و غیره تبدیل کند.

تبدیل آنلاین به صورت رایگان

صفحات در Word - تبدیل آنلاین رایگان

تبدیل رایگان آنلاین یکی از بهترین و مهمترین سایت های موجود در لیست است که می توانید از آن استفاده کنید. نکته جالب در مورد تبدیل آنلاین رایگان این است که به کاربران امکان می دهد فایل ها را از رایانه ها ، Google Drive ، Dropbox انتخاب کنند.

رابط تبدیل آنلاین رایگان بسیار تمیز است و کاربران می توانند فایل صفحه DOC را تنها در سه مرحله آسان تبدیل کنند. فایل صفحه را از رایانه یا فضای ذخیره سازی ابری خود انتخاب کنید ، سپس نوع تبدیل Doc را انتخاب کرده و روی دکمه بارگیری کلیک کنید.

ConvertFiles

ConvertFiles

ConvertFiles یکی دیگر از مبدل های فایل آنلاین عالی در لیست است که می تواند فایل های صفحه را به اسناد ورد تبدیل کند. نه تنها Pages ، بلکه ConvertFiles می تواند فایل های .pages را به XML ، pdf و غیره تبدیل کند.

جدا از آن ، ConvertFiles دارای طراحی مدرسه قدیمی است که بسیار تمیز به نظر می رسد. ConvertFiles علاوه بر صفحات .pages ، چندین گزینه دیگر برای تبدیل فایل ها مانند Word به PDF ، Pdf به word ، pdf به RTF و موارد دیگر ارائه می دهد.

بنابراین ، این ساده ترین روشی است که به وسیله آن می توانید فایل های صفحات موجود در Microsoft Word را تغییر داده و سپس به عنوان سند Word به آنها دسترسی پیدا کنید. امیدوارم این مقاله به شما کمک کرده باشد! لطفا آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. اگر در این مورد شک دارید ، در کادر نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

نشریه نحوه تبدیل پرونده های صفحات با فرمت Microsoft Word برای اولین بار در TechViral ظاهر شد.