• خانه
  • وبلاگ
  • نحوه تبدیل ویدیوها به صورت آنلاین در سال 2022 (2 روش)

نحوه تبدیل ویدیوها به صورت آنلاین در سال 2022 (2 روش)

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

ما ابزارهای زیادی برای تبدیل ویدیو برای ویندوز، مک و لینوکس برای سیستم عامل های دسکتاپ داریم. اگرچه مبدل های ویدئویی برای تبدیل فرمت های فایل های ویدئویی ساده مناسب هستند، اما اگر می خواهید فیلم ها را در حال حرکت تبدیل کنید، بهترین گزینه استفاده از برنامه های کاربردی وب است.

در حال حاضر صدها مبدل ویدیوی مبتنی بر وب در وب وجود دارد که می توانند ویدیوهای شما را در کمترین زمان تبدیل کنند. اگر برنامه تبدیل ویدیویی حرفه ای روی دستگاه خود نصب ندارید، می توانید از این ابزارهای وب برای تبدیل ویدیوهای خود استفاده کنید.

نحوه تبدیل ویدیوها به صورت آنلاین (2022)

بنابراین، اگر به دنبال راه هایی برای تبدیل ویدیوها به صورت آنلاین هستید، ممکن است این راهنما برای شما بسیار مفید باشد. در اینجا برخی از بهترین راه های تبدیل ویدیو به صورت آنلاین آورده شده است. ما به صورت دستی مبدل های ویدیویی آنلاین را انتخاب کرده ایم و می توانید برای تبدیل فایل های ویدیویی خود به آنها اعتماد کنید. بیا شروع کنیم.

1. فیلم ها را با استفاده از Video-Converter تبدیل کنید

خب، Video-converter.com یک برنامه وب رایگان است که فایل های ویدیویی شما را تبدیل می کند و به شما امکان می دهد فرمت ویدیو را با مراحل آسان تغییر دهید. در حالی که برنامه وب تبلیغات را نمایش می دهد، از فرمت های فایل بیشتری نسبت به سایر مبدل های ویدیویی پشتیبانی می کند. در اینجا نحوه استفاده از video-converter.com برای تبدیل ویدیوهای خود به صورت آنلاین آورده شده است.

1. ابتدا مرورگر وب مورد علاقه خود را باز کنید و به video-converter.com بروید.

2. حالا کلیک کنید فایل را باز کنید و فایلی را که می خواهید تبدیل کنید آپلود کنید.

فایل را باز کنید

 

 

3. اکنون فرمت ویدیو را انتخاب کنید می خواهید ویدیوی شما تبدیل شود.

فرمت ویدیو را انتخاب کنید

4. وقتی کارتان تمام شد، کلیک کنید تبدیل دکمه.

روی دکمه تبدیل کلیک کنید

5. ابزار وب اکنون ویدیویی را که آپلود کرده اید تبدیل می کند. هنگامی که آن را تبدیل کردید، گزینه ای را دریافت خواهید کرد فیلم تبدیل شده را دانلود کنید.

فیلم تبدیل شده را دانلود کنید

این است! در اینجا نحوه تبدیل ویدیوها به صورت آنلاین از طریق video-converter.com آورده شده است. این سایت به شما امکان آپلود فایل‌ها تا 4 گیگابایت را می‌دهد و به دلیل تبدیل بدون ضرر آن مشهور است.

2. فیلم ها را با استفاده از Video-Converter-Online تبدیل کنید

Video-Converter-online یکی دیگر از ابزارهای وب عالی در لیست است که می تواند ویدیوهای شما را در کمترین زمان تبدیل کند. این سایت تقریباً از تمامی فرمت های محبوب فایل های ویدئویی از جمله MP4، MKV، MOV، WEBM، WMV، AVI، FLV، MPG، GIF و 3GP پشتیبانی می کند. در اینجا نحوه استفاده از آن آورده شده است.

1. ابتدا مرورگر وب مورد علاقه خود را باز کنید و به وب سایت مبدل ویدیوی آنلاین مراجعه کنید. سپس کلیک کنید آپلود ویدیو مطابق شکل زیر را فشار دهید.

به وب سایت مبدل ویدیو به صورت آنلاین مراجعه کنید

2. اکنون فایل را انتخاب کنید که می خواهید تبدیل کنید.

3. اگر می خواهید چندین فایل را همزمان تبدیل کنید، کلیک کنید فایل های بیشتری اضافه کنید گزینه و فایل دیگری را انتخاب کنید.

فایل های بیشتری اضافه کنید

4. از منوی کشویی Convert To فرمت فایلی که می خواهید ویدیوی شما در آن تبدیل شود را انتخاب کنید.

فرمت فایل را انتخاب کنید

5. وقتی کارتان تمام شد، کلیک کنید تبدیل دکمه در پایین صفحه نمایش.

روی دکمه تبدیل کلیک کنید

6. حالا صبر کنید تا ابزار وب ویدیو را تبدیل کند. پس از تبدیل، کلیک کنید دانلود را فشار دهید تا ویدیو را در رایانه خود بارگیری کنید.

روی دکمه دانلود کلیک کنید

این است! در اینجا نحوه تبدیل ویدیوها به صورت آنلاین آورده شده است. شما می توانید از این سایت برای تبدیل ویدیوهای بزرگتر از 100 مگابایت استفاده کنید.

بنابراین، همه چیز در مورد نحوه تبدیل ویدیوها به صورت آنلاین است. اگر نتیجه رضایت بخشی از این دو وب سایت دریافت نکردید، می توانید دیگری را امتحان کنید مبدل های ویدیویی آنلاین. اگر روش های رایگان دیگری برای تبدیل ویدیوها به صورت آنلاین می شناسید، به ما اطلاع دهید.

نشریه نحوه تبدیل ویدیوها به صورت آنلاین در سال 2022 (2 روش) برای اولین بار در ویندوز کار ظاهر شد.