نحوه تغییر تصویر پوشه در ویندوز 11

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

ویندوز 11 ویژگی های جدید و تغییرات ظاهری زیادی را معرفی کرده است. سیستم عامل با منوی “شروع” کاملاً بازطراحی شده، نمادهای جدید در کاوشگر فایل، تم ها و تصاویر پس زمینه جدید و موارد دیگر ارائه می شود. اگر از ویندوز 11 استفاده می کنید، ممکن است متوجه شده باشید که File Explorer یک نمای کوچک از محتویات پوشه را روی نماد پوشه نمایش می دهد.

برای مثال، اگر پوشه ای حاوی عکس دارید، نماد پوشه پیش نمایش تصویر کوچک آخرین عکسی را که اضافه کرده اید نشان می دهد. همین ویژگی در هر دو ویندوز 10 و 11 موجود است.

مراحل تغییر تصویر پوشه در ویندوز 11

به عنوان بخشی از گزینه Customize Folders، ویندوز 11 همچنین به شما امکان می دهد عکس های پوشه ها را سفارشی کنید. بنابراین، اگر نحوه نمایش محتویات و نمادهای پوشه ها را در ویندوز 11 انتخاب کنید، می توانید آن را به دلخواه شخصی سازی کنید. در زیر راهنمای گام به گام شخصی سازی عکس های پوشه در ویندوز 11 را به اشتراک گذاشته ایم. بیایید بررسی کنیم.

1. ابتدا باز کنید جستجوگر فایل در ویندوز 11 و پوشه را پیدا کنید می خواهید تصویر را تغییر دهید

2. سپس روی پوشه کلیک راست کرده و انتخاب کنید خواص.

Properties را انتخاب کنید

3. در ویژگی های پوشه، به شخصی سازی بخش همانطور که در تصویر زیر نشان داده شده است.

به تب Customization بروید

4. در منوی Customize کلیک کنید یک فایل را انتخاب کنید زیر عکس ها روی یک پوشه.

یک فایل را انتخاب کنید

5. حالا باید تصویری را که می خواهید به عنوان عکس در یک پوشه استفاده کنید انتخاب کنید.

6. وقتی کارتان تمام شد، کلیک کنید ضمیمه کنید را فشار دهید و سپس روشن کنید خیلی خوب.

روی دکمه Apply کلیک کنید و سپس روی OK کلیک کنید

این است! این بلافاصله تصویر پوشه را در ویندوز 11 شما تغییر می دهد. اگر می خواهید تغییر را برگردانید، کلیک کنید بازیابی پیش فرض ها در بخش تصویر یک پوشه را فشار دهید.

بازیابی پیش فرض ها

این فقط یکی دیگر از بهترین راه‌ها برای سفارشی کردن ظاهر پوشه‌ها در ویندوز 11 است. اگر گزینه‌های بیشتری برای سفارشی‌سازی پوشه‌ها می‌خواهید، می‌توانید برنامه‌های شخص ثالث را برای تغییر رنگ پوشه‌های خود نصب کنید. ما یک راهنمای دقیق برای تغییر رنگ پوشه ها در ویندوز 11 به اشتراک گذاشتیم. شما باید این راهنما را مرور کنید.

در اینجا نحوه سفارشی کردن ظاهر پوشه با تغییر تصویر آن در ویندوز 11 آمده است. می توانید از همین روش برای تغییر عکس های پوشه و رایانه ویندوز 10 خود پیروی کنید. اگر گزینه های سفارشی سازی بیشتری می خواهید، کشورهای برنامه های شخص ثالث را امتحان کنید. برای شخصی سازی ویندوز 11

انتشارات How to change the folder image in Windows 11 برای اولین بار در ویندوز کار ظاهر شد.