• خانه
  • وبلاگ
  • نحوه تغییر نام دستگاه های صوتی در ویندوز 11

نحوه تغییر نام دستگاه های صوتی در ویندوز 11

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

با گذشت زمان، ما بسیاری از دستگاه های صوتی – هدفون، هدفون، بلندگو، میکروفون، هدفون بلوتوث و غیره را به رایانه / لپ تاپ خود متصل می کنیم. مایکروسافت ویندوز 11 از اتصال چندین دستگاه صوتی نیز پشتیبانی می کند.

در حالی که ویندوز 11 به شما امکان می دهد چندین دستگاه صوتی را متصل کنید، مدیریت آنها می تواند یک چالش باشد. برای مثال، کاربران ویندوز 11 ممکن است با نام پیش‌فرض دستگاه صوتی گیج شوند و بخواهند آن را تغییر دهند.

خوشبختانه ویندوز 11 به کاربران این امکان را می دهد که در مراحل آسان نام های سفارشی را به دستگاه های صوتی اختصاص دهند. بنابراین، اگر به دنبال راه هایی برای تغییر نام دستگاه های صوتی در ویندوز 11 هستید، به صفحه وب مناسبی آمده اید.

برای تغییر نام دستگاه صوتی، نیازی به تغییر تنظیمات سیستم یا نصب برنامه شخص ثالث ندارید. در عوض، فقط باید صفحه تنظیمات صدا را باز کنید، دستگاه صوتی را انتخاب کنید و نام آن را تغییر دهید.

مراحل تغییر نام دستگاه های صوتی در ویندوز 11

بنابراین، در این مقاله راهنمای گام به گام در مورد نحوه انجام آن را به اشتراک می گذاریم تغییر نام دستگاه های صوتی در ویندوز 11. روند آسان خواهد بود. فقط طبق دستور آنها را دنبال کنید.

1. ابتدا روی دکمه Start ویندوز 11 کلیک کرده و انتخاب کنید تنظیمات.

تنظیمات را انتخاب کنید

2. در صفحه تنظیمات، کلیک کنید سیستم بخش همانطور که در زیر نشان داده شده است.

روی تب System کلیک کنید

3. کلیک کنید صدا همانطور که در اسکرین شات زیر نشان داده شده است، در قسمت سمت راست.

روی گزینه Sound کلیک کنید

4. در زیر Sound، کلیک کنید فلش دکمه پشت دستگاه صوتی

روی دکمه فلش کلیک کنید

5. در صفحه تنظیمات دستگاه، کلیک کنید نام اتصال را تغییر دهید تحت نام دستگاه

روی پیوند تغییر نام کلیک کنید

6. حالا نامی که می خواهید به دستگاه صوتی اختصاص دهید را وارد کرده و کلیک کنید تغییر نام دهید را فشار دهید تا آن را ذخیره کنید.

نحوه تغییر نام دستگاه های صوتی در ویندوز 11

7. حالا به پایین اسکرول کنید و قسمت Input را پیدا کنید. برای تغییر نام دستگاه های ورودی باید مراحل مشابهی را دنبال کنید.

این است! شما آماده ای. در اینجا نحوه تغییر نام دستگاه های صوتی در ویندوز 11 آمده است نام جدید در تنظیمات صدا منعکس خواهد شد.

نام w بر تنظیمات صدا تأثیر می گذارد

با استفاده از این روش به راحتی می توانید نام دستگاه های صوتی را در ویندوز 11 تغییر دهید. امیدوارم این مقاله به شما کمک کرده باشد! لطفا آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. اگر در این مورد شک دارید، در کادر نظرات زیر با ما در میان بگذارید.

نشریه How to Renamed Audio Devices in Windows 11 اولین بار در ویندوز کار ظاهر شد.