• خانه
  • وبلاگ
  • نحوه تنظیم آهنگ زنگ برای اعلان باتری کم در Android

نحوه تنظیم آهنگ زنگ برای اعلان باتری کم در Android

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
نحوه تنظیم آهنگ زنگ برای اعلان باتری کم در Android

بگذارید قبول کنیم ، وقتی گوشی شما به 15 درصد برسد و شما نزدیک شارژر نباشید ، هیچ چیز آزاردهنده تر نیست. معمولاً گزینه های زیادی برای ما باقی نمی ماند ، مگر برخورد با اعلان های آزاردهنده یک باتری کم با چراغ های LED.

خوب ، غیرفعال کردن اعلان های باتری کم همیشه بهترین گزینه نیست ، اما همیشه می توانید آهنگ زنگ را برای اعلان باتری کم تنظیم کنید تا کمتر آزاردهنده باشد. در واقع ، بسیاری از مردم به دنبال “نحوه تنظیم آهنگ برای اعلان های باتری کم در Android” هستند.

از آنجا که اندروید یک سیستم عامل منبع باز است ، در واقع می توانید آهنگ زنگ کم رنگ را برای تلفن هوشمند خود تنظیم کنید. بنابراین در این مقاله ما یک روش کار را به اشتراک می گذاریم که به شما کمک می کند آهنگ زنگ اطلاع رسانی باتری کم را در هر تلفن هوشمند Android تنظیم کنید.

مراحل تنظیم آهنگ زنگ اعلان باتری کم در Android

در زیر ما دو بهترین روش را برای کمک به شما در تنظیم اعلانات باتری کم در هر تلفن هوشمند Android به اشتراک گذاشته ایم. بنابراین ، بیایید بررسی کنیم.

از اطلاع رسانی باتری BT به صورت رایگان استفاده کنید

Battery Notifier BT یک برنامه Android است که به شما امکان می دهد زنگ هشدارهای کم و کامل باتری را در فواصل زمانی مکرر تنظیم کنید. Battery Notifier BT علاوه بر صداهای اعلان ، دمای باتری ، آیکون های شارژ سفارشی و موارد دیگر را نیز به شما نشان می دهد. در اینجا نحوه استفاده از برنامه آورده شده است.

مرحله ی 1. ابتدا برنامه را بارگیری و نصب کنید “اطلاعیه باتری BT رایگان است”در دستگاه Android شما. می توانید این برنامه را از فروشگاه Google Play دریافت کنید. آن را نصب کرده و کلیه مجوزهای مورد نیاز برنامه را ارائه دهید.

گام 2. پس از نصب برنامه ، آن را باز کرده و روی گزینه Settings کلیک کنید که به راحتی در وسط صفحه مشاهده خواهید کرد.

یک آهنگ زنگ برای اعلان باتری کم در Android تنظیم کنید

مرحله 3 اکنون لیستی از گزینه ها را در برنامه مشاهده خواهید کرد. شما باید “گزینه های باتری کمبه از این پس ، هنگامی که باتری به سطح پایینی برسد ، می توانید جنبه های مختلف دستگاه خود را تنظیم کنید.

یک آهنگ زنگ برای اعلان باتری کم در Android تنظیم کنید

مرحله 4 حال گزینه های Low battery، Repeat interval ، Vibration mode ، Sound mode و در نهایت ملودی اعلانات را از آنجا تنظیم کنید. برای تغییر اعلان باتری کم ، روی آهنگ زنگ اعلان ضربه بزنید و آهنگ زنگ مورد نظر خود را انتخاب کنید.

یک آهنگ زنگ برای اعلان باتری کم در Android تنظیم کنید

پس از تنظیم آهنگ زنگ از گزینه ها یا منو ، آن را ضبط کرده و سپس برنامه را ببندید. از این پس ، دستگاه شما آهنگ زنگ را پخش می کند که هنگام هشدار به عنوان اعلان کم باتری تنظیم کرده اید.

تنظیم آهنگ زنگ برای اعلان باتری کم (Android 9 Pie)

خوب ، اگر تلفن هوشمند شما از Android 9 استفاده می کند ، لازم نیست به یک برنامه شخص ثالث تکیه کنید. در زیر ما یک روش کار را به اشتراک گذاشته ایم که به شما کمک می کند آهنگ زنگ اعلان باتری کم را در سیستم عامل Android Pie تنظیم کنید.

مرحله ی 1. ابتدا تنظیمات را در دستگاه Android خود باز کنید.

یک آهنگ زنگ برای اعلان باتری کم تنظیم کنید

گام 2. از تنظیمات باید “برنامه ها” را انتخاب کنید. لیستی از همه برنامه های نصب شده را مشاهده خواهید کرد.

یک آهنگ زنگ برای اعلان باتری کم تنظیم کنید

مرحله 3 شما باید “UI System” را از لیست جستجو کرده و باز کنید.

یک آهنگ زنگ برای اعلان باتری کم تنظیم کنید

مرحله 4 حالا ضربه بزنید اطلاعیه.

یک آهنگ زنگ برای اعلان باتری کم تنظیم کنید

مرحله 5 اکنون باید روی “System UI” ضربه بزنید و سپس “Sound” را انتخاب کنید.

یک آهنگ زنگ برای اعلان باتری کم تنظیم کنید

مرحله 6 از آنجا می توانید ملودی های سیستم را تنظیم کنید. همچنین می توانید ملودی های سفارشی را از حافظه داخلی انتخاب کنید.

یک آهنگ زنگ برای اعلان باتری کم تنظیم کنید

این است؛ شما آماده ای در اینجا نحوه تنظیم آهنگ زنگ باتری کم برای سیستم عامل Android 9 Pie آمده است.

بنابراین ، همه چیز در مورد نحوه تنظیم آهنگ زنگ اطلاع رسانی باتری کم در Android است. امیدوارم این مقاله به شما کمک کرده باشد! لطفا آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. اگر در این مورد شک دارید ، در کادر نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

نشریه نحوه تنظیم آهنگ زنگ برای اعلان باتری کم در Android اولین بار در TechViral ظاهر شد.