• خانه
  • وبلاگ
  • نحوه تنظیم زبان های مختلف برای هر یک از برنامه های Android خود

نحوه تنظیم زبان های مختلف برای هر یک از برنامه های Android خود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
نحوه تنظیم زبان های مختلف برای هر یک از برنامه های Android خود

یک کاربر معمولی اندرویدی تقریباً 20-40 برنامه روی تلفن هوشمند اندرویدی خود نصب می کند. اگر مدتی است از اندروید استفاده می کنید ، ممکن است بدانید که سیستم عامل با کاربران دو زبانه ایجاد نشده است.

بیایید با هم روبرو شویم ، همه ما اکنون بیش از 1 زبان می دانیم. با این حال ، هنگامی که ما یک سیستم سیستم را به طور پیش فرض تنظیم می کنیم ، هر برنامه تلفن شما از زبان آن منطقه استفاده می کند.

سپس هر برنامه ای که نصب می کنیم از زبان منطقه پیش فرض استفاده می کند. نکته دیگر این است که برنامه ها معمولاً به زبان مادری توسعه دهنده نوشته می شوند ، بنابراین حتی اگر تصمیم بگیرید زبان برنامه را از طریق برنامه شخص ثالث تغییر دهید ، ترجمه آن ضعیف است.

مراحل تنظیم زبان های مختلف برای هر یک از برنامه های Android شما

بنابراین برای مقابله با چنین مشکلاتی ، ما یک روش آسان را به اشتراک می گذاریم که به شما کمک می کند زبان های مختلف را برای هر یک از برنامه های Android خود تنظیم کنید. بیایید بررسی کنیم.

با استفاده از برنامه محلی

App Locale یک ماژول Xposed است که به کاربران امکان می دهد برای هر برنامه یک زبان تنظیم کنند. برای راه اندازی و استفاده از این ماژول ، کاربران Android باید قاب Xposed را روی دستگاه نصب کنند. در اینجا نحوه استفاده از App Locale آمده است.

مرحله ی 1. اول ، شما باید دستگاه Android خود را روت کنید ، زیرا برنامه ای که در اینجا به آن می پردازیم فقط در Android روت کار می کند ، بنابراین آموزش ما را در روت هر اندرویدیبه

گام 2. اکنون که دستگاه خود را روت کرده اید ، برنامه را بارگیری و نصب کنید نصب کننده Xposed.

Xposed Installed را روی دستگاه خود نصب کنید

مرحله 3 حالا برنامه Xposed Framework را باز کرده و قسمت Module را انتخاب کنید. اکنون جستجو کنید “محلی برنامه“.

مرحله 4 حالا App Locale را از بین گزینه ها فعال کنید. سپس قسمت برنامه های نصب شده در برنامه Xposed را بررسی کنید. در قسمت باید برنامه App Locale لیست شود.

ماژول محلی سازی برنامه را نصب کنید

مرحله 5 پس از فعال سازی برنامه ، باید دستگاه خود را راه اندازی مجدد کنید تا این ماژول روی دستگاه شما کار کند.

مرحله 6 اکنون ماژول را باز کنید و لیستی از همه برنامه های نصب شده بر روی دستگاه خود را مشاهده خواهید کرد.

لیست برنامه های نصب شده بر روی دستگاه شما

مرحله 7 یکی از برنامه هایی را که می خواهید زبان آن را تغییر دهید انتخاب کنید ، سپس از رابط برنامه استفاده کنید ، زبان مورد نظر را از بین گزینه ها انتخاب کرده و روی دکمه تأیید ضربه بزنید.

مرحله 8 اکنون باید محلی برنامه را ببندید و برنامه ای را که زبان آن را تنظیم کرده اید باز کنید.

زبان را انتخاب کنید

اکنون می توانید تغییرات زبان را در برنامه خود مشاهده کنید و همه متون منو به هر متن اصلی برنامه را می توانید به زبان دلخواه مشاهده کنید.

بنابراین ، این روشی است که به وسیله آن می توانید به راحتی زبان برنامه اندروید مورد نظر خود را تغییر دهید. امیدوارم مقاله را دوست داشته باشید ، فراموش نکنید که آن را با دیگران به اشتراک بگذارید. اگر در این مورد شک دارید ، در کادر نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

نشریه نحوه تنظیم زبان های مختلف برای هر یک از برنامه های Android خود برای اولین بار در TechViral ظاهر شد.