نحوه تنظیم مجدد Microsoft OneDrive در ویندوز 10

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
نحوه تنظیم مجدد Microsoft OneDrive در ویندوز 10

بیایید با خود روبرو شویم ، امروز همه ما برای ذخیره فایل های مهم خود به خدمات ذخیره سازی ابری متکی هستیم. خدمات ذخیره سازی رایانش رایانه ای رایانه های شخصی مانند OneDrive ، Google Drive و غیره آنها نه تنها به ما در آزادسازی فضای ذخیره سازی کمک می کنند ، بلکه به عنوان یک ابزار پشتیبان عالی نیز عمل می کنند.

اگر نمی خواهید فایل های خاصی را از دست بدهید ، می توانید آنها را در سرویس های ذخیره سازی ابری ذخیره کنید. در این مقاله ، ما در مورد برنامه ذخیره سازی ابری OneDrive که با ویندوز 10 و ویندوز 11 ارائه می شود صحبت خواهیم کرد.

OneDrive برای پشتیبان گیری از پوشه ها در رایانه ، اسناد و عکس های شما طراحی شده است. با این حال ، اگر به دلایلی کار نکرد ، می توانید آن را به راحتی در سیستم خود تنظیم مجدد کنید.

اخیراً ، بسیاری از کاربران مشکلی را در OneDrive گزارش کرده اند که مانع عملکرد صحیح همگام سازی می شود. بنابراین ، اگر فایل های شما در بستر ابر ذخیره نشده اند ، ممکن است بخواهید آنها را بازنشانی کنید.

همچنین بخوانید: نحوه پشتیبان گیری خودکار از پوشه های ویندوز در OneDrive

مراحل تنظیم مجدد Microsoft OneDrive در ویندوز 10

بنابراین در این مقاله ، ما یک راهنمای دقیق در مورد نحوه تنظیم مجدد Microsoft OneDrive در Windows 10 برای عیب یابی مشکلات همگام سازی به اشتراک می گذاریم. بیایید بررسی کنیم.

1. OneDrive را راه اندازی مجدد کنید

گاهی اوقات یک راه اندازی مجدد ساده می تواند بسیاری از مشکلات را حل کند. بنابراین قبل از اینکه روش دیگری را امتحان کنید ، ابتدا برنامه OneDrive را مجدداً راه اندازی کنید.

برای راه اندازی مجدد OneDrive ، شما نیاز دارید روی نماد OneDrive راست کلیک کنید در سینی سیستم و انتخاب کنید OneDrive را ببندید گزینه.

OneDrive را ببندید

در پنجره بازشو تأیید ، باید دوباره روی گزینه بستن OneDrive کلیک کنید. سپس ، برای راه اندازی مجدد برنامه ، باید Windows 10 Search را باز کرده و OneDrive را وارد کنید. سپس برنامه OneDrive را از نتایج جستجو باز کنید.

این است! شما آماده ای. در اینجا چگونگی راه اندازی مجدد OneDrive در رایانه برای رفع مشکلات همگام سازی آمده است.

2. Microsoft OneDrive را ریست کنید

اگر قادر به راه اندازی مجدد Microsoft OneDrive نیستید ، ممکن است لازم باشد Microsoft OneDrive را ریست کنید. تنظیم مجدد OneDrive بسیار آسان است. کافی است برخی از مراحل ساده زیر را به اشتراک بگذارید.

1. ابتدا ، را فشار دهید دکمه Windows Key + R روی صفحه کلید شما

کادر محاوره ای را راه اندازی کنید

2. اکنون باید مسیر فایل اجرایی OneDrive را وارد کنید و سپس وارد آن شوید بازنشانی در کادر محاوره ای Run.

می توانید مسیر OneDrive.exe را در File Explorer پیدا کنید. با این حال ، بسته به دلایل مختلف ، ممکن است مسیر فایل متفاوت باشد. بنابراین باید این دستورات زیر را امتحان کنید.

  • %localappdata%MicrosoftOneDriveonedrive.exe /reset
  • C:Program FilesMicrosoft OneDriveonedrive.exe /reset
  • C:Program Files (x86)Microsoft OneDriveonedrive.exe /reset

شما باید دستورات بالا را یکی یکی اجرا کنید. اگر دستور نادرست باشد ، یک پیام خطا دریافت خواهید کرد. بنابراین ، شما باید هر سه دستور را امتحان کنید تا دستور صحیح را بیابید.

دستور را وارد کنید

3. پس از وارد کردن فرمان در کادر محاوره ای RUN ، دکمه را فشار دهید باشه دکمه.

این است! شما آماده ای. این اراده برنامه Microsoft OneDrive را بازنشانی کنید در رایانه ویندوز 10 شما

3. برنامه OneDrive را دوباره نصب کنید

اگر OneDrive هنوز نمی تواند فایل های شما را همگام سازی کند ، تنها گزینه باقی مانده نصب مجدد برنامه OneDrive است.

برای این شما باید باز کنید کنترل پنل> OneDriveبه روی برنامه OneDrive راست کلیک کرده و Uninstall را انتخاب کنید.

OneDrive را حذف نصب کنید

پس از حذف نصب ، می توانید این راهنما را برای نصب مجدد برنامه OneDrive در سیستم خود دنبال کنید.

بنابراین ، این راهنما درباره نحوه تنظیم مجدد Microsoft OneDrive در رایانه Windows است. امیدوارم این مقاله به شما کمک کرده باشد! لطفا آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. اگر در این مورد شک دارید ، در کادر نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

نحوه بازنشانی Microsoft OneDrive در انتشار Windows 10 اولین بار در TechViral ظاهر شد.