نحوه جستجوی سریع در ویندوز 11 (3 روش)

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
نحوه جستجوی سریع در ویندوز 11

چند ماه پیش ، مایکروسافت سیستم عامل دسکتاپ بعدی خود ، ویندوز 11 را اعلام کرد. سیستم عامل جدید دسکتاپ در حال حاضر در دسترس کاربرانی است که به برنامه Windows Insider پیوسته اند.

اگر از کاربران Windows Insider هستید و از ویندوز 11 استفاده می کنید ، ممکن است متوجه شده باشید که مایکروسافت تغییرات زیادی در سیستم عامل شما ایجاد کرده است. به عنوان مثال ، قبل از ویندوز 11 ، ما فقط یک گزینه برای جستجوی فایل ها و برنامه ها داریم و آن از طریق منوی Start است.

همچنین بخوانید: نحوه تغییر نام رایانه خود با ویندوز 11 (2 روش)

3 روش جستجوی سریع در ویندوز 11

با این حال ، ویندوز 11 گزینه های زیادی را برای یافتن سریع برنامه ها یا پرونده ها به شما ارائه می دهد. این مقاله روش های مختلفی را برای یافتن سریع برنامه ها یا فایل ها در ویندوز 11 به شما نشان می دهد. بنابراین ، اجازه دهید بررسی کنیم.

1. کلید Windows + S را فشار دهید

خوب ، فشار دادن دکمه Windows Key + S با هم Windows Search را باز می کند. از طریق Windows Search می توانید به سرعت برنامه ها ، فایل ها ، اسناد یا حتی وب را در ویندوز 11 جستجو کنید.

نحوه جستجوی سریع در ویندوز 11 (3 روش)

برای باز کردن Windows Search ، کلید Windows + S را در صفحه کلید خود فشار دهید. به طور متناوب می توانید روی نماد جستجو کلیک کنید در نوار وظیفه منوی جستجوی ویندوز را باز کنید.

2. منوی Start Windows را جستجو کنید

در ویندوز 11 ، همچنین می توانید از دکمه Start برای جستجوی برنامه ها ، پرونده ها و اسناد استفاده کنید. شما باید یکبار روی دکمه Start کلیک کنید و وقتی منوی Start ظاهر شد ، شروع به وارد کردن متن کنید.

نحوه جستجوی سریع در ویندوز 11 (3 روش)

هنگامی که شروع به تایپ جستجوی خود می کنید ، منوی استارت به منوی جستجوی ویندوز تبدیل می شود. اکنون می توانید به سرعت برنامه ها ، پرونده ها ، پوشه ها ، اسناد را مرور کنید.

3. در File Explorer جستجو کنید

درست مانند ویندوز 10 ، ویندوز 11 نیز به شما امکان می دهد فایل ها را در File Explorer جستجو کنید. به فایل ها و پوشه ها را در File Explorer جستجو کنید ، ابتدا File Explorer را باز کنید. سپس، می توانید روی این رایانه دوبار کلیک کنید یا فشار دهید دکمه Windows Key + E برای باز کردن File Explorer

نحوه جستجوی سریع در ویندوز 11 (3 روش)

اکنون یک نوار جستجو در گوشه سمت راست بالای هر پنجره پیدا خواهید کرد. شما باید متن خود را در نوار جستجو وارد کنید. کمی وقت بگذارید و ویندوز 11 لیستی از هر فایل و پوشه ای را که به شما نشان داده می شود به شما نشان می دهد.

می توانید مستقیماً به هر پوشه بروید یا فایلهای جستجوی File Explorer را باز کنید. این است! شما آماده ای.

بنابراین ، این راهنما درباره نحوه جستجوی سریع در ویندوز 11 است. امیدوارم این مقاله به شما کمک کرده باشد! لطفا آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. اگر در این مورد شک دارید ، در کادر نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

نشریه نحوه جستجوی سریع در ویندوز 11 (3 روش) برای اولین بار در TechViral ظاهر شد.