• خانه
  • وبلاگ
  • نحوه جلوگیری از صداهای تصادفی از اتصال / قطع اتصال USB در ویندوز

نحوه جلوگیری از صداهای تصادفی از اتصال / قطع اتصال USB در ویندوز

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
نحوه جلوگیری از صداهای تصادفی از اتصال / قطع اتصال USB در ویندوز

اگر مدتی از سیستم عامل ویندوز استفاده می کنید ، ممکن است از صدای خاصی که هنگام اتصال و قطع دستگاه های سخت افزاری شنیده می شود مطلع باشید. دستگاه های سخت افزاری می توانند چیزی شبیه به دستگاه USB ، کارت SD ، دوربین ، تلفن و غیره باشند.

نویز اتصال / قطع اتصال برای دستگاه USB ضروری است ، زیرا به کاربران اجازه می دهد بفهمند که Windows سخت افزار خارجی را شناسایی کرده است. با این حال ، وقتی می شنوید که صدای جیغلینگ USB بدون هیچ دلیل مشخصی رخ می دهد ، همه چیز وحشتناک می شود.

ما در مورد این مشکل صحبت می کنیم زیرا اخیراً پیامهای متعددی از کاربران دریافت کرده ایم که ادعا می کنند رایانه از اتصال / قطع اتصال USB صداهای تصادفی تولید می کند. جالب است که نویز هنگام اتصال / قطع USB بدون هیچ دلیل مشخصی رخ می دهد.

مراحل جلوگیری از صداهای تصادفی از اتصال / قطع اتصال USB در ویندوز

بنابراین ، اگر شما نیز با همین مشکل روبرو هستید ، به صفحه وب مناسب آمده اید. در این مقاله برخی از بهترین روش هایی که می تواند به شما کمک کند اتصال تصادفی USB / قطع سر و صدا از رایانه Windows را متوقف کنید ، مورد بحث قرار می گیرد. بنابراین ، بیایید برخی از بهترین روش ها برای رفع مشکل را بررسی کنیم.

دستگاه های USB را دوباره وصل کنید

نحوه جلوگیری از صداهای تصادفی از اتصال / قطع اتصال USB در ویندوز

اولین کاری که برای متوقف کردن صدای تصادفی از اتصال USB باید انجام دهید این است که دستگاه های USB را دوباره وارد کنید. سپس باید همه دستگاه های USB ، از جمله هارد دیسک خارجی / SSD ، PenDrive و غیره را حذف کنید.

پس از حذف آنها را دوباره به کامپیوتر وصل کنید. گاهی اوقات به سادگی قطع و وصل مجدد درایورها و مشکلات نصب را از بین می برد. بنابراین قبل از اینکه روش دیگری را امتحان کنید ، مطمئن شوید که همه دستگاه های USB را دوباره وصل کنید.

مدیریت دستگاه

هر بار که یک دستگاه USB را وصل می کنید ، اگر هرگونه صدا یا نویی بدون هیچ دلیلی شروع به جرقه زدن کند ، ممکن است دلیل فعال و غیرفعال کردن مداوم درایور دستگاه باشد.

برای انجام این کار ، به Device Manager بروید و سپس به پایین پنجره بروید. برای باز کردن Device Manager ، منوی Start را باز کرده و جستجو کنید مدیریت دستگاهr سپس Device Manager را از لیست باز کنید.

شما باید دستگاه های USB را برای وجود خطا در Device Manager بررسی کنید. اگر دستگاه USB مشکل ساز است ، یک علامت تعجب زرد پشت آن وجود داردبه

صداهای تصادفی ناشی از اتصال / قطع اتصال USB در ویندوز را متوقف کنید

دیدن فایل های مخفی را نیز فراموش نکنید. توجه داشته باشید که اگر فایل درایور خطایی را نشان دهد ، ممکن است باعث ایجاد صدا شود. اگر توانستید دستگاهی را پیدا کنید ، آن درایور خاص را به روز کنید یا آن را حذف نصب کنید.

USBDeview

برای کسانی که نمی دانند ، دستگاه USB نرم افزاری شخص ثالث است که برای ردیابی دقیقتر دستگاه های USB استفاده می شود. علاوه بر این ، این ابزار به اندازه کافی قادر است در مورد مشکلات احتمالی که به USB متکی است به شما بگوید.

صداهای تصادفی ناشی از اتصال / قطع اتصال USB در ویندوز را متوقف کنید

این ابزار به شما کمک می کند پیگیری کنید که آیا دستگاه های USB هنگام ایجاد درایورها و یا آخرین بار خاموش یا خاموش کردن دستگاه های USB از رایانه خود متصل هستند یا خیر. بنابراین ، این یکی از بهترین ابزارها برای تعمیر ویندوز ایجاد اتصالات تصادفی USB / خاموش کردن نویز است.

پس از نصب ، می توانید لیستی از همه دستگاه های USB که در حال حاضر و قبلاً به رایانه شما متصل شده اند را مشاهده کنید. برای یافتن مقصر باید ستون را با تاریخ “آخرین روشن / خاموش” بررسی کنید.

پس از پیدا شدن ، باید دستگاه را از USBDeview حذف کرده و سپس دستگاه را خاموش کنید. پس از اتمام ، دوباره آن را وصل کنید تا درایور دوباره نصب شود.

اعلان های USB را خاموش کنید

خوب ، بیشتر اوقات ، این صداهای تصادفی از USB Connect / Disconnect در نتیجه برخورد یا قطع برق است. بنابراین ، این نشانه چیزی جدی نیست. بنابراین ، اگر دستگاه خاصی یا درایورهای آن مسئول صداها هستند ، می توانید صداهای اعلان های USB را غیرفعال کنید.

برای غیرفعال کردن صداهای اعلان USB ، روی بلندگو راست کلیک کرده و سپس روی Sounds کلیک کنید. در قسمت Sounds ، روی Program Events کلیک کرده و Connect Device را انتخاب کنید. اکنون در بخش Sounds باید “هیچ” را انتخاب کنید.

صداهای تصادفی ناشی از اتصال / قطع اتصال USB در ویندوز را متوقف کنید

شما باید همین کار را برای “قطع دستگاه” انجام دهید. با این کار همه صداهای اعلان USB در رایانه Windows شما غیرفعال می شود.

بنابراین ، همه چیز در مورد چگونگی جلوگیری از صداهای تصادفی ناشی از اتصال / قطع اتصال USB در رایانه های Windows است. امیدوارم این مقاله به شما کمک کرده باشد! لطفا آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. اگر در این مورد شک دارید ، در کادر نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

نشریه نحوه جلوگیری از صداهای تصادفی ناشی از اتصال / قطع اتصال USB در Windows برای اولین بار در TechViral ظاهر شد.