• خانه
  • وبلاگ
  • نحوه دانلود نقشه های گوگل برای ویندوز 11 (2 روش)

نحوه دانلود نقشه های گوگل برای ویندوز 11 (2 روش)

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

هر دستگاه اندرویدی دارای یک برنامه ناوبری داخلی به نام Google Maps است. گوگل از نقشه های گوگل پشتیبانی می کند و ویژگی های بیشتری را نسبت به هر برنامه ناوبری دیگر ارائه می دهد. به طور مشابه، ویندوز 11 همچنین دارای یک برنامه نقشه است که توسط مایکروسافت پشتیبانی می شود که به شما امکان می دهد مکان ها را جستجو کنید، مسیرها را دریافت کنید، نقاط مورد علاقه و موارد دیگر را ببینید.

اگرچه برنامه Maps برای ویندوز 11 برخی از ویژگی‌های واقعاً خوب مانند ذخیره نقشه‌های آفلاین، ذخیره مکان‌های مورد علاقه، ایجاد مجموعه مکان‌ها و موارد دیگر را ارائه می‌دهد، اما مردم همچنان به دنبال راه‌هایی برای راه‌اندازی نقشه‌های Google بر روی رایانه خود هستند.

اگرچه می توانید از طریق هر مرورگر وب روی رایانه ویندوزی به Google Maps دسترسی داشته باشید، آیا بهتر نیست که ما یک برنامه Google Maps ویژه روی دسکتاپ خود داشته باشیم؟ اگر Google Maps را به عنوان یک برنامه در ویندوز 11 اضافه کنید، دیگر نیازی نیست که مرورگر وب خود را باز کنید و هر بار که می خواهید مکانی را جستجو کنید به maps.google.com بروید.

مراحل دانلود Google Maps برای ویندوز 11

هر زمان که نیاز به دسترسی به Google Maps داشتید، منوی استارت ویندوز 11 را باز کرده و برنامه Google Maps را انتخاب کنید. در زیر ما دو بهترین راه برای دانلود نقشه های گوگل برای ویندوز 11 را به اشتراک گذاشته ایم. بیایید شروع کنیم.

Google Maps را برای ویندوز با استفاده از مرورگر کروم دانلود کنید

می توانید از مرورگر وب گوگل کروم برای تبدیل هر وب سایت به یک برنامه دسکتاپ استفاده کنید. بنابراین، ما از مرورگر وب کروم برای تبدیل maps.google.com به یک برنامه کاربردی ویندوز استفاده خواهیم کرد. در اینجا چند مرحله ساده وجود دارد که می توانید برای شروع فرآیند آماده سازی برای میانجیگری انجام دهید.

1. ابتدا مرورگر گوگل کروم را در رایانه خود باز کنید. سپس به https://www.google.com/maps سایت اینترنتی.

2. پس از بارگیری صفحه وب، کلیک کنید سه امتیاز در گوشه سمت راست بالا

سه امتیاز

3. از منوی ظاهر شده، کلیک کنید نصب نقشه های گوگل

روی Install Google Maps کلیک کنید

4. در اعلان تایید، کلیک کنید نصب دکمه.

روی دکمه Install کلیک کنید

5. با این کار نقشه های گوگل به عنوان یک برنامه در رایانه ویندوز 10/11 شما نصب می شود. اکنون دسترسی به نقشه های گوگل برنامه دسکتاپ، منوی استارت ویندوز 11 را باز کرده و روی Google Maps کلیک کنید.

نقشه های گوگل

این است! در اینجا نحوه دانلود Google Maps برای ویندوز با استفاده از مرورگر کروم آورده شده است. همچنین می توانید برنامه دسکتاپ Google Maps را به نوار وظیفه پین ​​کنید.

نقشه های گوگل را با استفاده از BlueStack در ویندوز 11 دانلود و نصب کنید

شبیه سازهای اندروید یکی دیگر از بهترین راه ها برای دانلود Google Maps برای رایانه شخصی است. ما از BlueStack برای شبیه سازی نسخه اندروید Google Maps در رایانه خود استفاده کردیم. در اینجا نحوه انجام آن آمده است.

1. ابتدا دانلود و نصب کنید شبیه ساز BlueStacks در رایانه ویندوز شما

2. پس از نصب، BlueStacks را باز کرده و کلیک کنید فروشگاه بازی ap.

روی برنامه Play Store کلیک کنید

3. با فروشگاه خود وارد Play Store شوید حساب کاربری گوگل.

با حساب Google خود وارد شوید

4. پس از ورود به سیستم، Google Maps را در فروشگاه Google Play جستجو کنید. سپس th را باز کنیدیک برنامه Google Maps است از لیست

5. کلیک کنید نصب دکمه پشت Google Maps را فشار دهید تا برنامه ناوبری را در شبیه ساز BlueStacks خود نصب کنید.

روی دکمه Install پشت Google Maps کلیک کنید

6. پس از نصب، نقشه های گوگل را باز کنید و شروع به استفاده از آن کنید.

نقشه های گوگل را باز کنید

این است! شبیه ساز BlueStacks تجربه کامل Google Maps Android را در رایانه ویندوز 11 شما ارائه می دهد.

شما قادر خواهید بود از اپلیکیشن Google Maps بر روی کامپیوتر ویندوز 10 یا ویندوز 11 خود استفاده کنید و به تمامی ویژگی های آن دسترسی داشته باشید. بنابراین، این دو بهترین راه برای دانلود و نصب نقشه های گوگل در ویندوز 11 هستند. اگر راه های دیگری برای راه اندازی نقشه های گوگل در ویندوز 11 می دانید، در نظرات با ما در میان بگذارید.

انتشارات نحوه دانلود نقشه های گوگل برای ویندوز 11 (2 روش) برای اولین بار در ویندوز کار ظاهر شد.