نحوه دانلود و نصب مرورگر Tor در ویندوز 11

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

دو نوع تلاش برای ردیابی وجود دارد که شرکت های فناوری و بازاریابی انجام می دهند – ردیابی فیزیکی و مجازی. ردیابی فیزیکی موقعیت گوشی شما را در حین حمل آن ارزیابی می کند. و ردیابی مجازی برای ردیابی سایت هایی که بازدید می کنید و موتور جستجوی مورد استفاده شما انجام می شود.

هرچه بیشتر درک کنید که چگونه داده های خود جمع آوری می شوند، بیشتر می خواهید از تلفن و رایانه خود استفاده نکنید. اگرچه برای همه ما تقریباً غیرممکن است که گوشی‌های هوشمند و رایانه‌های خود را برای جلوگیری از ردیابی رها کنیم، باید اقدامات پیشگیرانه را انجام دهیم تا تعداد تلاش‌های ردیابی را به حداقل برسانیم.

بهترین راه برای شروع محافظت از حریم خصوصی خود به صورت آنلاین استفاده از یک سرویس VPN، یک مرورگر وب خصوصی یا مرورگر Tor است. برخلاف خدمات VPN که برای شما هزینه دارد، مرورگر Tor رایگان است و می تواند از حریم خصوصی شما به صورت آنلاین محافظت کند، مشروط بر اینکه بدانید چگونه آن را پیکربندی و استفاده کنید.

Tor چیست؟

قبل از اینکه مرورگر Tor را درک کنید، ابتدا باید بفهمید TOR چیست. Tor یا The Onion Router مجموعه ای از شبکه های کامپیوتری است که توسط داوطلبان در سراسر جهان اجرا می شود. هر یک از داوطلبان یک رله را مدیریت می‌کنند – رایانه‌ای که با این نرم‌افزار کار می‌کند و به کاربران سراسر جهان اجازه می‌دهد از طریق شبکه TOR متصل شوند.

حالا چطور شما را ناشناس می کند؟ قبل از اتصال شما به شبکه، شبکه TOR شما را به بیش از یک رله متصل می کند و تمام اثر انگشت های احتمالی شما را پاک می کند. این فرآیند شما را ناشناس می‌کند و طیف وسیعی از ردیاب‌های شخص ثالث را که تنها هدفشان ردیابی فعالیت‌های شما است، حذف می‌کند.

مرورگر Tor چیست؟

خوب، مرورگر Tor یک مرورگر وب است که توسط Tor Project پشتیبانی می شود. با مرورگر Tor، می توانید به شبکه گسترده Tor دسترسی داشته باشید و به حریم خصوصی و آزادی آنلاین دست یابید. مرورگر Tor نسخه اصلاح شده مرورگر فایرفاکس است و با تمام سیستم عامل های اصلی دسکتاپ سازگاری کامل دارد.

حتی می توانید از مرورگر Tor برای رفع انسداد سایت های مسدود شده در منطقه خود استفاده کنید. بنابراین، می تواند به نوعی به شما کمک کند تا خدمات VPN را نیز حذف کنید.

مراحل دانلود و نصب مرورگر Tor در ویندوز 11

اکنون که به طور کامل از مرورگر Tor آگاه هستید، ممکن است بخواهید بدانید که چگونه آن را دانلود و بر روی ویندوز 11 نصب کنید.

1. ابتدا مرورگر وب مورد علاقه خود را باز کنید و به این لینک مراجعه کنید. سپس آخرین نسخه را دانلود کنید مرورگر Tor در کامپیوتر شما.

آخرین نسخه مرورگر Tor را دانلود کنید

2. پس از دانلود فایل نصب را باز کنید و زبان را انتخاب کنید می خواهید Tor را نصب کنید.

زبان را انتخاب کنید

3. در صفحه بعد، پوشه نصب را انتخاب کرده و کلیک کنید نصب دکمه.

روی دکمه Install کلیک کنید

4. حالا منتظر بمانید تا مرورگر Tor بر روی کامپیوتر ویندوز 11 شما نصب شود، پس از نصب، مرورگر Tor را باز کنید.

5. اکنون صفحه ای را مشاهده می کنید که از شما می خواهد به Tor متصل شوید. فقط کلیک کنید اتصال دکمه.

روی دکمه Connect کلیک کنید

6. اکنون صفحه اصلی مرورگر Tor را مشاهده خواهید کرد. حالا می توانید جستجوی خصوصی در وب.

جستجوی خصوصی در وب

این است! در اینجا نحوه دانلود و نصب مرورگر Tor بر روی رایانه ویندوز 11 آورده شده است. اکنون می توانید مرورگر Tor را برای بهبود حریم خصوصی و امنیت خود پیکربندی کنید. اگر نمی دانید چه چیزی را پیکربندی کنید، می توانید ویدیوها را در YouTube تماشا کنید.

بنابراین، این همه در مورد نحوه دانلود و نصب مرورگر Tor بر روی رایانه ویندوز 11 است. اگر نمی خواهید از مرورگر TOR استفاده کنید، ایده خوبی است که حداقل از مرورگرهای وب خصوصی و خدمات VPN برای محافظت از آنلاین خود استفاده کنید. حریم خصوصی. اگر در مورد مرورگر TOR شک دارید، در نظرات با ما در میان بگذارید.

انتشارات نحوه دانلود و نصب مرورگر Tor در ویندوز 11 اولین بار در ویندوز کار ظاهر شد.