• خانه
  • وبلاگ
  • نحوه دریافت تصاویر پس زمینه پویا در ویندوز 11

نحوه دریافت تصاویر پس زمینه پویا در ویندوز 11

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

شما گزینه های مختلفی برای سفارشی کردن دسکتاپ خود در ویندوز 11 دارید. ویژگی هایی مانند نمایش اسلاید و استفاده از تصاویر Spotlight به عنوان پس زمینه دسکتاپ چشمگیر هستند، اما به ویژگی MacOS Dynamic Desktop نزدیک نیستند.

اگر نمی دانید، دسکتاپ پویا یکی از ویژگی های انحصاری macOS است که در زمان های مختلف روز تصاویر پس زمینه زیادی را مرور می کند. این چرخه از تصاویر پس زمینه جلوه روز / شب را برای دسکتاپ شما ایجاد می کند.

مراحل دریافت والپیپرهای پویا در ویندوز 11 |

در حالی که ویندوز 11 ویژگی Dynamic Desktop را ندارد، می توانید برنامه شخص ثالث WinDynamicDesktop را برای دریافت همان ویژگی نصب کنید. در زیر راهنمای گام به گام نحوه دریافت تصاویر پس زمینه پویا در ویندوز 11 را به اشتراک گذاشته ایم. بیایید شروع کنیم.

1. ابتدا روی Windows 11 Search کلیک کرده و تایپ کنید فروشگاه مایکروسافت. سپس فروشگاه مایکروسافت را از لیست باز کنید.

فروشگاه مایکروسافت

2. در فروشگاه مایکروسافت، جستجو کنید WinDynamicDesktop. سپس WinDynamicDesktop را از لیست نتایج منطبق باز کرده و کلیک کنید بگیر دکمه.

روی دکمه دریافت کلیک کنید

3. حالا صبر کنید تا WinDynamicDesktop روی سیستم خود نصب کنید پس از نصب، برنامه را از منوی استارت ویندوز 11 باز کنید.

WinDynamicDesktop

4. اکنون صفحه ای مانند تصویر زیر خواهید دید. در اینجا WinDynamicDesktop یک را ارائه خواهد کرد موضوعات کمی پویا تو می توانی ضمیمه کنید به ویندوز 11 شما.

موضوعات کمی پویا

5. برای اعمال تم، روی تم در قسمت سمت چپ کلیک کنید و سپس کلیک کنید ضمیمه کنید دکمه.

روی دکمه اعمال کلیک کنید

این است! این موضوع فوراً تم پویا انتخاب شده را روی صفحه دسکتاپ ویندوز 11 شما اعمال می کند.

نحوه وارد کردن یک تم پویا به WinDynamicDesktop

WinDynamicDesktop حتی به شما امکان وارد کردن تم های پویا را می دهد. شما باید فایل .heic تم مورد نظر خود را بردارید و آن را در نرم افزار WinDynamicDesktop وارد کنید. شما می توانید بسیاری از والپیپرهای پویا و فایل های .heic آنها را از سایت هایی مانند پیدا کنید تم های WDD و باشگاه کاغذ دیواری پویا.

یک تم پویا را به WinDynamicDesktop وارد کنید

هنگامی که فایل تم را دریافت کردید، باید WinDynamicDesktop را باز کنید و روی دکمه Import from File کلیک کنید، همانطور که در زیر نشان داده شده است.

راه های دیگر برای شخصی سازی ویندوز 11

اگر از تصاویر پس زمینه پویا راضی نیستید، می توانید والپیپرهای زنده را در ویندوز 11 خود اعمال کنید. بهترین برنامه های تصویر زمینه زنده برای ویندوز 11. علاوه بر اینها، می توانید از موارد دیگر نیز استفاده کنید برنامه های شخص ثالث برای شخصی سازی ویندوز 11.

بنابراین، این راهنما همه چیز در مورد نحوه دریافت تصاویر پس زمینه macOS پویا در ویندوز 11 است. می توانید از جایگزین های دیگر استفاده کنید، اما WinDynamicDesktop بهترین و رایگان است. و می توانید همین مراحل را برای اعمال تصویر زمینه پویا در رایانه ویندوز 10 خود دنبال کنید.

انتشارات نحوه دریافت تصاویر پس زمینه پویا در ویندوز 11 برای اولین بار در ویندوز کار ظاهر شد.