• خانه
  • وبلاگ
  • نحوه دسترسی به شبکه تاریک در حالی که ناشناس با Tor هستید

نحوه دسترسی به شبکه تاریک در حالی که ناشناس با Tor هستید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
نحوه دسترسی به شبکه تاریک در حالی که ناشناس با Tor هستید

بیا با آن روبرو شویم! هیچ چیز شخصی و کاملاً در این دنیای اینترنت محافظت نمی شود. مهم نیست از چه برنامه های ضد بدافزار یا ضد ردیابی استفاده می کنید. هکرها هنوز راهی برای بازی با امنیت و حریم خصوصی شما پیدا خواهند کرد.

بنابراین اگر می خواهید کاملاً ناشناس شوید ، بهتر است از برنامه های Tor ، Proxies یا VPN استفاده کنید. اگرچه ما در حال حاضر چندین برنامه VPN برای Windows داریم ، در مورد مرورگر Tor و نحوه استفاده از آن در سیستم عامل های مختلف دسکتاپ و تلفن همراه بحث خواهیم کرد.

آشنایی با شبکه Tor

خوب ، شبکه Tor یک شبکه کامپیوتری است که توسط داوطلبان در سراسر جهان اداره می شود. هر یک از داوطلبان یک رله را هدایت می کنند. رله در اینجا به رایانه ای اشاره می کند که برنامه را اجرا می کند.

وقتی از طریق Tor متصل می شوید ، IP شما به چندین رله متصل می شود و آثار شما را پاک می کند. به عبارت دیگر ، مرورگر Tor تمام ترافیک شما را از طریق شبکه خود هدایت می کند تا شما را ناشناس کند.

چگونه مرورگر Tor را نصب کنم؟

خوب ، نصب مرورگر Tor برای سیستم عامل های مختلف بسیار آسان است. با این حال ، باید به صورت دستی پیکربندی شود.

برای راه اندازی شبکه Tor می توانید ویدئوها را در YouTube تماشا کنید. در اینجا مراحل نصب مرورگر Tor در سیستم عامل های مختلف را به اشتراک گذاشته ایم.

در ویندوز:

در حالی که با Tor ناشناس هستید به شبکه تاریک دسترسی پیدا کنید

فایل EXE مرورگر Tor را از اینترنت بارگیری کرده و سپس روی دستگاه خود اجرا کنید. وقتی فایل نصبی را روی سیستم خود اجرا می کنید ، از شما خواسته می شود مجوزها و ترجیحات زبان خود را درخواست کنید.

دسترسی و جزئیات خواسته شده را ارائه دهید و در نتیجه آن را نهایی کنید. به زودی مرورگر Tor بر روی دستگاه شما نصب می شود.

در سیستم عامل مک:

در حالی که با Tor ناشناس هستید به شبکه تاریک دسترسی پیدا کنید

درست مانند ویندوز 10 ، نصب Tor در MacOS بسیار ساده است. ابتدا باید فایل .dmg مرورگر Tor را روی سیستم خود اجرا کرده و دستورالعمل های روی صفحه را دنبال کنید تا مراحل نصب کامل شود.

پس از نصب ، هنگامی که آن را در رایانه خود تنظیم می کنید ، از شما خواسته می شود چندین مجوز ارائه دهید. بنابراین ، به شما بستگی دارد که چگونه آن را در سیستم خود تنظیم کنید.

در لینوکس:

نصب Tor در لینوکس بسیار پیچیده است. در اینجا ما از اوبونتو برای نمایش استفاده کردیم. مراحل نمایندگی فروش لینوکس خود را دنبال کنید.

مرحله ی 1. ابتدا ، حافظه PPA را برای راه اندازی مرورگر Tor به لینوکس خود اضافه کنید. برای انجام این کار ، فرمان را به عنوان یک کاربر فعال با sudo اجرا کنید.

$ sudo add-apt-repository ppa:micahflee/ppa

گام 2. پس از فعال شدن مخزن ، باید دو دستور زیر را اجرا کنید.

$ sudo apt update
$ sudo apt install torbrowser-launcher

مرحله 3 حالا به Activities> Tor Browser بروید. نماد راه اندازی مرورگر Tor را باز کنید تا مرورگر Tor بارگیری شود.

نحوه دسترسی به شبکه تاریک در حالی که ناشناس با Tor هستید

مرحله 4 پس از بارگیری ، پنجره تنظیمات شبکه Tor به شما نشان داده می شود.

نحوه دسترسی به شبکه تاریک در حالی که ناشناس با Tor هستید

این است! شما آماده ای. در اینجا نحوه نصب مرورگر Tor بر روی لینوکس آمده است.

از Tor در Android و iPhone استفاده کنید.

از Tor در Android و iPhone استفاده کنید

خوب ، برای کسانی که نمی دانند ، همه وب سایت های تاریک دارای دامنه .onion سطح بالا هستند ، و برای حل این مشکل ، ما به یک مرورگر Tor نیاز داریم. خوشبختانه بسیاری از برنامه های Android و iOS Tor Browser در فروشگاه های برنامه وجود دارد که به شما امکان دسترسی به وب تاریک را می دهد.

برای تلفن های هوشمند Android می توانید بارگیری کنید اوربوت برای دسترسی به شبکه تاریک به نظر من ، Orfox و Orbot بهترین هستند و از Tor برای رمزگذاری ترافیک اینترنت شما و سپس پنهان کردن آن استفاده می کنند.

به طور مشابه ، کاربران iPhone می توانند با نصب Tor از دستگاه های خود استفاده کنند شبکه خصوصی مرورگر VPN + TOR،، مرورگر پیازو غیره. این برنامه ها به کاربران اجازه می دهند به وب سایت های .onion که فقط از طریق شبکه Tor قابل دسترسی هستند دسترسی پیدا کنند. نه تنها این ، این مرورگرها همچنین دسترسی به اینترنت شما را از طریق شبکه Tor تونل می کنند.

ما نحوه ایجاد ارتباطات ناشناس از طریق مرورگر Tor و نحوه هدایت این مرورگر به دارک وب را تفسیر کردیم. کل این مقاله به منظور معرفی دقیق عبارت Tor برای شما تعریف شده است تا بتوانید مطمئن شوید که ناشناس هستید یا برخی از اقدامات شما به اشتراک گذاشته شده است.

بنابراین ، از این طریق می توانید به Dark Web دسترسی داشته باشید در حالی که با Tor ناشناس هستید. امیدوارم این مقاله به شما کمک کرده باشد! لطفا آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. اگر در این مورد شک دارید ، در کادر نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

پست نحوه دسترسی به شبکه تاریک در حالی که ناشناس با Tor هستید اولین بار در TechViral ظاهر شد.