• خانه
  • وبلاگ
  • نحوه دسترسی و افزودن ایموجی به اسناد در ویندوز 11

نحوه دسترسی و افزودن ایموجی به اسناد در ویندوز 11

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

با استفاده از ویندوز 10، با ویژگی جدید Emoji آشنا خواهید شد. کاربران به راحتی می توانند ایموجی ها را به اسناد اضافه کنند. همین ویژگی در ویندوز 11 موجود است.

در ویندوز 11 می توانید از ایموجی ها در نام فایل ها و پوشه ها نیز استفاده کنید. اگرچه ویندوز 10 و ویندوز 11 ابزار انتخاب شکلک یکسانی دارند، اما ایموجی های ویندوز 11 مدرن تر و گویاتر به نظر می رسند.

با ابزار انتخاب ایموجی ویندوز 11، می توانید کاراکترهای خاص و همچنین ایموجی ها را به اسناد، ایمیل ها، پیام های متنی و پست های رسانه های اجتماعی خود اضافه کنید. بنابراین، اگر علاقه مند به افزودن ایموجی به اسناد در ویندوز 11 هستید، راهنمای درستی را مطالعه می کنید.

این مقاله راهنمای گام به گام افزودن ایموجی ها به اسناد یا هر فایل متنی در ویندوز 11 را به اشتراک می گذارد. بیایید بررسی کنیم.

درباره پنل ایموجی جدید ویندوز 11

پنل ایموجی جدید در مجموعه‌های منتخب ویندوز 11 موجود است. سیستم شما باید در حال اجرا باشد ویندوز 11 بیلد KB5007262 یا جدیدتر.

بنابراین، بهتر است قبل از دنبال کردن روش‌ها، به‌روزرسانی‌های سیستم را نصب کنید. برای به روز رسانی ویندوز 11، به تنظیمات> به روز رسانی و امنیت> به روز رسانی ویندوز.

نحوه دسترسی و افزودن ایموجی به اسناد در ویندوز 11 به روز رسانی و امنیت> به روز رسانی ویندوز” عرض =”600″ ارتفاع =”547″ />

در صفحه Windows Update باید کلیک کنید به روز رسانی را بررسی کنید دکمه در پنل سمت راست با این کار آخرین نسخه ویندوز 11 دانلود و بر روی سیستم شما نصب می شود.

به روز رسانی را بررسی کنید

نحوه دسترسی به پنل ایموجی جدید برای ویندوز 11

برای دسترسی به پنل ایموجی جدید نیازی به ویرایش فایل رجیستری یا تغییر تنظیمات سیستم ندارید. در عوض، باید کلید Windows + (ویندوز) را فشار دهید تا پنل ایموجی جدید در ویندوز 11 باز شود.

نحوه دسترسی و افزودن ایموجی به اسناد در ویندوز 11

از طرف دیگر، حتی می توانید کلید Windows + را فشار دهید. (نقطه ویرگول) روی صفحه کلید خود برای دسترسی به پنل ایموجی پنهان در ویندوز 11.

مراحل استفاده از ایموجی در ویندوز 11

می‌توانید به راحتی به ایموجی‌ها دسترسی داشته باشید و آن‌ها را در هر سند، فایل متنی، ایمیل یا پست رسانه‌های اجتماعی در ویندوز 11 قرار دهید.

به عنوان مثال، اگر می خواهید ایموجی ها را به Notepad اضافه کنید، باید Notepad را باز کرده و کلیک کنید کلید ویندوز +; (نقطه ویرگول) دکمه. با این کار ابزار انتخاب ایموجی های مخفی باز می شود.

کلید ویندوز +;  (نقطه ویرگول)

تنها کاری که باید انجام دهید این است که ایموجی هایی را که می خواهید اضافه کنید پیش نمایش و انتخاب کنید. وقتی روی آنها کلیک کنید ایموجی ها به فایل متنی اضافه می شوند.

حتی می توانید از همان پانل ایموجی برای درج فایل های GIF در اسناد آنها استفاده کنید. برای این، به تب GIF بروید و GIF مورد نظر برای اضافه کردن را انتخاب کنید.

به تب GIF بروید

ابزار انتخاب ایموجی ویندوز 11 نیز شامل کاموجی، ایموجی های نوشتاری ژاپنی. اگر از طرفداران پر و پا قرص ایموجی های متنی ژاپنی هستید، می توانید از کاموجی ها نیز استفاده کنید. برای استفاده از Kamojis، به تب Kamojis بروید و شکلک مورد نظر خود را انتخاب کنید.

کاموجی

چیزهای زیادی وجود دارد که می توانید در ابزار انتخاب ایموجی ویندوز 11 بیابید. شما باید تمام گزینه ها را برای استفاده از آن بر اساس نیاز خود مرور کنید. امیدوارم این مقاله به شما کمک کرده باشد! لطفا آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. اگر در این مورد شک دارید، در کادر نظرات زیر با ما در میان بگذارید.

انتشارات نحوه دسترسی و افزودن ایموجی به اسناد در ویندوز 11 برای اولین بار در ویندوز کار ظاهر شد.