نحوه ذخیره عکس های نورافکن در ویندوز 11

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

نحوه ذخیره عکس های نورافکن در ویندوز 11

کاغذ دیواری دسکتاپ چیزی است که می تواند ظاهر سیستم عامل شما را تغییر دهد. سیستم عامل جدید ویندوز 11 تصاویر پس زمینه جدیدی را معرفی می کند، اما همیشه جایی برای بیشتر وجود دارد.

بله، می توانید برای دانلود تصاویر پس زمینه جدید، برنامه های صفحه قفل و کاغذ دیواری دسکتاپ را نصب کنید. اما در ویندوز 11 به آنها نیازی ندارید. ویندوز 11 دارای قابلیتی به نام Windows Spotlight است که به طور خودکار والپیپر جدید را روی صفحه قفل و دسکتاپ شما دانلود و اعمال می کند.

Windows Spotlight منبع عالی برای پس‌زمینه‌های دسکتاپ است، زیرا تصاویر با کیفیت بالا را از جستجوی تصویر Bing استخراج می‌کند. در حالی که این ویژگی به طور خودکار تصویر زمینه را در فواصل زمانی کوتاه تغییر می دهد، گاهی اوقات می توانید تصاویر پس زمینه زیبایی را مشاهده کنید که می خواهید ذخیره کنید.

همچنین بخوانید: نحوه دریافت والپیپرهای پویا در ویندوز 11

مراحل ذخیره عکس های پروژکتور در ویندوز 11

متأسفانه، ویندوز 11 گزینه مستقیمی برای ذخیره تصاویر پس زمینه Spotlight ارائه نمی دهد. اما تصویر را در دستگاه شما دانلود می کند. تصاویر دانلود شده در دستگاه نصب سیستم ذخیره شدند، اما نه در فرمت معمول JPG یا PNG. بنابراین، باید این فایل ها را با فرمت JPG و PNG برای استفاده بعدی ذخیره کنید.

قبل از اینکه عکس ها را در دسکتاپ مجموعه Spotlight در ویندوز 11 ذخیره کنید، چند نکته وجود دارد که باید در نظر داشته باشید:

  • ویندوز 11 به طور خودکار عکس های قدیمی را از مجموعه پروژکتور حذف می کند.
  • برای دسترسی به پوشه ای که Windows تصاویر Spotlight را در آن ذخیره می کند، باید وارد حساب سرپرست خود شوید یا حقوق سرپرستی داشته باشید.
  • ویندوز 11 هر دو والپیپر صفحه قفل و دسکتاپ را در یک پوشه ذخیره می کند.

1. برای ذخیره کاغذ دیواری دسکتاپ و صفحه قفل Spotlight، را فشار دهید کلید ویندوز + R دکمه. این باز خواهد شد کادر محاوره ای RUN.

کلید ویندوز + R

2. مسیر مشترک زیر را در کادر محاوره ای Run قرار دهید و کلید Enter را فشار دهید.

%LocalAppData%PackagesMicrosoft.Windows.ContentDeliveryManager_cw5n1h2txyewyLocalStateAssets

نحوه ذخیره عکس های نورافکن در ویندوز 11

3. این باز می شود دارایی های پوشه در رایانه شما این پوشه حاوی عکس‌هایی از مجموعه Spotlight است، اما نه با فرمت معمول JPG یا PNG.

پوشه Assets را باز کنید

4. برای مشاهده تصاویر باید آنها را به فرمت JPG یا PNG تبدیل کنید. برای این کار روی فایل مورد نظر کلیک راست کرده و انتخاب کنید تغییر نام دهید گزینه.

گزینه Rename را انتخاب کنید

5. حالا اضافه کنید .JPG یا .PNG در انتهای فایل قرار داده و فشار دهید وارد دکمه.

.JPG یا .PNG را در انتهای فایل اضافه کنید

6. وقتی کارتان تمام شد، می توانید فایل را با هر نمایشگر عکس باز کنید.

فایل را با هر نمایشگر عکس باز کنید

این است! در اینجا نحوه ذخیره یک صفحه قفل Spotlight Collection و عکس های دسکتاپ در ویندوز 11 آورده شده است.

همچنین بخوانید: چگونه حالت Do Not Disturb را در ویندوز 11 فعال کنیم

بنابراین، این راهنما در مورد ذخیره عکس ها در دسکتاپ مجموعه Spotlight در ویندوز 11 است. اگر نمی توانید عکس های قدیمی تر Spotlight را پیدا کنید، باید از برنامه های شخص ثالث مانند SpotBright یا XSpot برای پیدا کردن آنها استفاده کنید. اگر به کمک بیشتری نیاز دارید، در نظرات با ما در میان بگذارید.

نشریه How to save photos of the spotlight در ویندوز 11 برای اولین بار در ویندوز کار ظاهر شد.