• خانه
  • وبلاگ
  • نحوه راه اندازی چندین حساب WhatsApp در Android (3 روش)

نحوه راه اندازی چندین حساب WhatsApp در Android (3 روش)

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
نحوه راه اندازی چندین حساب WhatsApp در Android (3 روش)

Whatsapp محبوب ترین برنامه پیام رسانی است. اکنون این برنامه در سراسر جهان ویروسی است و به یکی از برنامه های مورد علاقه همه کاربران تبدیل شده است. این برنامه به شما امکان می دهد پیام ها ، تصاویر ، فیلم ها ، مکان ها را به صورت رایگان ارسال کنید.

حالا بیایید در مورد چندین حساب WhatsApp بحث کنیم. Android شما فقط از یک حساب WhatsApp پشتیبانی می کند ، اما می توانید دو یا چند حساب WhatsApp را در Android خود راه اندازی کنید. روش بسیار آسان است! شما فقط باید چند مرحله ساده را دنبال کنید که در زیر به آنها اشاره کردیم.

همچنین بخوانید: 10 بهترین برنامه اندروید برای اجرای Dual WhatsApp در یک گوشی

3 روش برای راه اندازی چندین حساب Whatsapp در Android

در زیر ما سه روش برای راه اندازی چندین حساب WhatsApp در Android را به اشتراک گذاشته ایم. بیایید روش ها را بررسی کنیم.

1. استفاده از حالت های WhatsApp

استفاده از WhatsApp Plus

خوب ، بسیاری از نسخه های تغییر یافته WhatsApp در وب وجود دارد. می توانید از هر یک از آنها برای راه اندازی چندین حساب WhatsApp در Android استفاده کنید.

حالت های WhatsApp مانند OGWhatsApp ، WhatsApp Plus و غیره به شما امکان می دهد با شماره WhatsApp خود وارد شوید همچنین ، حالت های WhatsApp بسیاری از ویژگی های مفید را به شما ارائه می دهند که در حالت رسمی وجود ندارد.

با این حال ، مشکل Mods WhatsApp این است که آنها عاری از ویروس / بدافزار نیستند. گاهی اوقات کاربران به نام WhatsApp Mods بر روی تلفن های هوشمند خود بدافزار نصب می کنند.

همچنین ، به خاطر داشته باشید که خطر ممنوعیت حساب نیز با مد WhatsApp زیاد است. بنابراین ، مطمئن شوید که از نسخه اصلاح شده WhatsApp با مسئولیت خود استفاده می کنید.

2. از برنامه Switchme استفاده کنید

Switchme یک برنامه Android است که برای اجرا نیاز به دسترسی روت دارد. این برنامه اساساً یک پروفایل کاربر در دستگاه شما ایجاد کرده است. بنابراین می توانید برای راه اندازی چندین حساب WhatsApp به نمایه دیگری تغییر دهید.

مرحله ی 1. در درجه اول اندروید خود را روت کنیدبه سپس باید نصب کنید Switchmeبرنامه از فروشگاه Google Play.

با استفاده از برنامه Switchme

گام 2. اکنون یک حساب کاربری جدید در برنامه ایجاد کنید. این حساب به شما کمک می کند بین این موارد جابجا شوید چندین حساب کاربری در اندروید شما

با استفاده از برنامه Switchme

مرحله 3 حالا وارد حساب ثانویه خود شوید. در آنجا نصب برنامه شخص ثالث را مشاهده نخواهید کرد. حالا نصب کنید واتس اپ آنجا و شماره موبایل دوم خود را بررسی کنید آنجا.

چندین حساب Whatsapp با استفاده از OGWhatsapp

مرحله 4 اکنون شماره تلفن همراه دوم در آنجا کار می کند و شماره اول کار نمی کند. روی حساب اصلی کار خواهد کرد

با استفاده از برنامه Switchme

دوباره به تغییر برنامه من بروید و به حساب اصلی خود بروید و WhatsApp قدیمی وجود دارد. این است! به این ترتیب می توانید بین دو حساب جابجا شوید و از چندین واتس اپ در آنجا استفاده کنید.

3. از Cloners برنامه استفاده کنید

در حال حاضر صدها برنامه شبیه سازی در فروشگاه Google Play وجود دارد. نقش نهایی App Cloners این است که نسخه اصلی برنامه ها را به طور همزمان شبیه سازی و اجرا کند.

با کلون برنامه می توانید برنامه رسمی WhatsApp را کلون کرده و با شماره ثانویه خود وارد شوید. به این ترتیب ، تلفن شما همزمان با دو حساب WhatsApp کار می کند.

ما لیستی از بهترین برنامه های شبیه سازی برای Android را به اشتراک گذاشتیم. برای اطلاع از بهترین برنامه های شبیه سازی می توانید این مقاله را مرور کنید.

بنابراین ، اینها بهترین راه ها برای راه اندازی دو حساب WhatsApp در یک دستگاه هستند. امیدوارم این مقاله به شما کمک کرده باشد! لطفا آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. اگر در این مورد شک دارید ، در کادر نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

پست نحوه راه اندازی چندین حساب WhatsApp در Android (3 روش) برای اولین بار در TechViral ظاهر شد.