• خانه
  • وبلاگ
  • نحوه سازماندهی برنامه ها به پوشه ها در کشوی برنامه Android

نحوه سازماندهی برنامه ها به پوشه ها در کشوی برنامه Android

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
نحوه سازماندهی برنامه ها به پوشه ها در کشوی برنامه Android

نصب برنامه های Android یک فرآیند آسان است ، اما مدیریت آنها می تواند کار دشواری باشد. گاهی اوقات ما بیش از نیاز برنامه ها را نصب می کنیم.

برخی از برنامه های Android برای اجرا در پس زمینه طراحی شده اند ، حتی اگر از آنها استفاده نمی کنید. متأسفانه ، با گذشت زمان ، این برنامه ها فایل های ناخواسته را ایجاد کرده و سرعت دستگاه را کاهش می دهند.

اگرچه نحوه مدیریت برنامه های Android را نمی دانید ، اما می توانید چند مرحله را برای سازماندهی برنامه ها در پوشه ها انجام دهید. در Android ، می توانید برنامه ها را به راحتی در پوشه ها سازماندهی کنید. با این حال ، برای این کار باید از راه انداز اندروید شخص ثالث استفاده کنید.

مراحل سازماندهی برنامه ها به پوشه ها در کشوی برنامه Android

بنابراین ، به مسائل مدیریت برنامه نگاه کنید ، ما یک ترفند چشمگیر را آوردیم. در این مقاله ، نحوه سازماندهی برنامه ها به پوشه ها در کشوی برنامه Android را مورد بحث قرار می دهیم.

مرحله ی 1. در درجه اول، Microsoft Launcher را بارگیری و نصب کنید در تلفن هوشمند Android خود از این پیوند.

Microsoft Launcher را نصب کنید

گام 2. پس از نصب ، برنامه را باز کنید و صفحه ای مانند تصویر زیر را مشاهده خواهید کرد. باید لمس کنی ‘گام های اولیه’ دکمه ای که در پایین صفحه قرار دارد.

روی دکمه شروع به کار ضربه بزنید

مرحله 3 اکنون راه انداز از شما می خواهد مجوزهای متعددی را اعطا کنید. بنابراین ، حتماً ارائه کلیه مجوزهای لازمبه

مجوزها را اعطا کنید

مرحله 4 در مرحله بعد از شما خواسته می شود که کاغذ دیواری را انتخاب کنید. کاغذ دیواری را انتخاب کنید حالتبه

حالت تصویر زمینه را انتخاب کنید

مرحله 5 اکنون از شما خواسته می شود که با Microsoft وارد شوید. می توانید از حساب Microsoft خود استفاده کنید یا ضربه بزنید “من حساب ندارم” دکمه. همچنین می توانید انتخاب کنید “رد شدن” گزینه ای برای رد کردن روند ورود

دکمه رد شدن را لمس کنیدمرحله 6 سپس از شما خواسته می شود برنامه های مورد علاقه خود را انتخاب کنید. برنامه های مورد علاقه خود را انتخاب کرده و ضربه بزنید ‘ادامه دادن.’

برنامه های کاربردی خود را انتخاب کنیدمرحله 7 اکنون رابط اصلی Microsoft Launcher را مشاهده خواهید کرد.

پرتاب مایکروسافتمرحله 8 برای گروه بندی برنامه ها در پوشه های موجود در کشوی برنامه ، کافی است برنامه ها را طولانی فشار داده و گزینه مورد نظر را انتخاب کنید “چند مورد را انتخاب کنید.”

انتخاب چندگانه را لمس کنیدمرحله 9 حالا برنامه هایی را که می خواهید در پوشه قرار دهید انتخاب کنید.

مرحله 10 پس از انتخاب برنامه ها ، روی نماد پوشه ضربه بزنید واقع در گوشه بالا سمت راست

روی نماد پوشه ضربه بزنیدمرحله 11 اکنون پوشه برنامه را مشاهده خواهید کرد. برای سفارشی کردن پوشه جدید ، طولانی را فشار داده و انتخاب کنید گزینه پوشه گزینه. از آنجا می توانید شکل پوشه ، نام و غیره را انتخاب کنیدبه

سفارشی کردن پوشه ها

این است؛ شما آماده ای در اینجا نحوه چگونگی سازماندهی برنامه ها به پوشه ها در کشوی برنامه Android آمده است.

بنابراین ، این مقاله در مورد چگونگی سازماندهی برنامه ها به پوشه ها در کشوی برنامه Android است. امیدوارم این مقاله به شما کمک کرده باشد! لطفا آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. اگر در این مورد شک دارید ، در کادر نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

نشریه نحوه سازماندهی برنامه ها به پوشه ها در کشوی برنامه Android برای اولین بار در TechViral ظاهر شد.