• خانه
  • وبلاگ
  • نحوه سرعت بخشیدن به شارژ دستگاه اندرویدی خود در سال 2021

نحوه سرعت بخشیدن به شارژ دستگاه اندرویدی خود در سال 2021

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
نحوه سرعت بخشیدن به شارژ دستگاه اندرویدی خود در سال 2021

اندروید واقعاً یک سیستم عامل موبایل عالی است و روت کردن آن را استثنایی می کند زیرا می توانید کارهای زیادی را در دستگاه خود انجام دهید که بدون روت نمی توانید انجام دهید. روت کردن گارانتی را باطل می کند ، اما به شما دسترسی اداری به دستگاه شما می دهد.

تا کنون ، ما در مورد برخی از ترفندهای ریشه دار اندروید بحث کرده ایم و یک ترفند عالی را به اشتراک می گذاریم که به شما امکان می دهد اندروید را سریعتر راه اندازی کنید. برخی از دستگاه های Android برای چند دقیقه کار می کنند ، که اغلب کاربران را نگران می کند.

همچنین بخوانید: نحوه به اشتراک گذاری داده ها به صورت بی سیم بین رایانه شخصی و Android

مراحل افزایش سرعت بارگیری اندروید

بنابراین ، در اینجا ما برخی از بهترین روش ها را برای تسریع بارگذاری Android خود به اشتراک گذاشته ایم. بنابراین نگاهی به راهنمای کامل مورد بحث در زیر بیندازید.

1. صفحه اصلی را تمیز کنید

صفحه اصلی را تمیز کنید

اگر صفحه اصلی دستگاه اندرویدی شما با بسیاری از موارد بی فایده ، مانند نمادهای برنامه که استفاده نمی کنید ، ابزارهای بی فایده که منطقی نیستند ، تصاویر پس زمینه زنده و غیره اشتباه گرفته شود ، بدیهی است که Android شما کند شدن

بنابراین مطمئن شوید که صفحه اصلی خود را تا آنجا که ممکن است تمیز کنید. می توانید ویجت های خود را محدود کنید تا صفحه اصلی کمتر شلوغ شود.

2. برنامه های بلا استفاده را غیرفعال کنید

برنامه های بلا استفاده را غیرفعال کنید

تعداد کمی از برنامه ها برای اجرا در هنگام راه اندازی طراحی شده اند. این دلیل اصلی است که بوت شدن دستگاه شما بیشتر طول می کشد. این برنامه ها در پس زمینه اجرا می شوند و به روزرسانی ها را بررسی می کنند. شما باید این برنامه ها را پیدا کرده و حذف نصب کنید.

شما می توانید بازدید کنید تنظیمات> برنامه ها و به پایین لیست برنامه ها بروید. اگر برنامه ای را پیدا کردید که دیگر به آن نیاز ندارید ، آن را حذف نصب کنید.

3. همگام سازی خودکار را خاموش کنید

همگام سازی خودکار را خاموش کنید

همگام سازی خودکار یکی از مفیدترین ویژگی هایی است که به بازیابی اطلاعات از حساب های مختلف کمک می کند. با این حال ، ویژگی همگام سازی خودکار تأثیر زیادی بر عملکرد دارد.

این می تواند عملکرد تلفن های هوشمند شما و همچنین عمر باتری را از بین ببرد. بنابراین حتماً ویژگی همگام سازی خودکار را از تنظیمات غیرفعال کنید.

4. از پرتاب کننده های Android خودداری کنید

New Launcher Prime

یکی از مزایای کلیدی استفاده از سیستم عامل اندروید ، برنامه های راه انداز است. لانچر اندروید می تواند ظاهر کل سیستم عامل اندروید را تغییر دهد.

اندروید زیادی در Google Play Store وجود دارد که می توانید آنها را به صورت رایگان بارگیری کنید. با این حال ، این برنامه های راه اندازی به طور قابل توجهی بر عملکرد و راه اندازی باتری تأثیر می گذارد.

Android Launchers می تواند زمان راه اندازی را کند کند زیرا اجزای اصلی آن را راه اندازی می کند. بنابراین اگر می خواهید زمان راه اندازی اندروید خود را بهبود ببخشید ، باید از راه اندازی برنامه اجتناب کنید.

5. فضای داخلی را تمیز کنید

10 راه برتر برای آزاد کردن حافظه داخلی Android خود

خوب ، آن روزها گذشته است که بازی های اندروید فقط به کمتر از 300 مگابایت نیاز داشتند تا بر روی تلفن های هوشمند شما نصب شوند. این روزها بازی ها می توانند تا 2 گیگابایت حافظه داخلی مصرف کنند. به عنوان مثال ، بازی محبوب BGMI Mobile تقریباً 2.5 گیگابایت فضای رایگان برای نصب اندروید اشغال می کند.

تمیز کردن حافظه داخلی می تواند به طور قابل توجهی بر عملکرد سیستم تأثیر بگذارد. پس از پاکسازی فضای ذخیره سازی ، تفاوت قابل توجهی در سرعت احساس خواهید کرد. بنابراین برای کاهش زمان راه اندازی ، باید حافظه داخلی خود را نیز پاک کنید.

خوب ، حتی می توانید به برخی از برنامه های شخص ثالث اعتماد کنید تا زمان شارژ اندروید خود را افزایش دهید. در زیر برخی از بهترین برنامه های Android را برای سرعت بخشیدن به زمان شارژ لیست کرده ایم.

6. راه اندازی مجدد سریع

نحوه سرعت بخشیدن به شارژ دستگاه اندرویدی خود در سال 2021

راه اندازی مجدد را با بستن / راه اندازی مجدد کلیه فرایندهای اصلی و کاربر (قابل تنظیم) شبیه سازی می کند و بنابراین حافظه را آزاد می کند.

پس از استفاده از راه اندازی مجدد سریع ، تلفن شما باید بسیار سریعتر باشد. همچنین شامل گزینه ای برای انجام خودکار “راه اندازی مجدد سریع” در هر بار باز کردن قفل دستگاه است.

7. دستیار اندروید

نحوه سرعت بخشیدن به شارژ دستگاه اندرویدی خود در سال 2021

این برنامه دارای ویژگی های فوق العاده ای است که به شما کمک می کند تلفن های هوشمند و رایانه های لوحی اندرویدی خود را سریع و کارآمد مدیریت کنید. Android Assistant یکی از قدرتمندترین و جامع ترین ابزارهای مدیریتی برای بهبود عملکرد گوشی اندرویدی شما است.

این باعث افزایش سرعت گوشی و صرفه جویی در باتری می شود. همچنین گزینه ای برای مدیریت راه اندازی شما ارائه می دهد. به راحتی می توانید راه اندازی خود را با این برنامه سفارشی کنید.

8. جعبه ابزار همه کاره: پاک کننده

جعبه ابزار همه در یک

اگر به دنبال یک برنامه کاربردی برای تلفن یا رایانه لوحی خود برای پاکسازی درهم و برهمی ، آزادسازی فضای ذخیره سازی ، سرعت بخشیدن به کار کند ، حذف یا حذف برنامه ها ، مدیریت فایل های ذخیره شده ، افزایش عمر باتری ، حفظ حریم خصوصی هستید ، باید این را نصب کنید کاربرد.

برای غیرفعال کردن برنامه های سیستم که هنگام بوت شدن بوت می شوند ، به یک دستگاه اندرویدی روت شده نیاز دارید. این ویژگی زمان روشن شدن دستگاه را کوتاه می کند.

9. فقط راه اندازی مجدد کنید

نحوه سرعت بخشیدن به شارژ دستگاه اندرویدی خود در سال 2021

این برنامه سبک وزن همه میانبرها را برای راه اندازی مجدد ، بوت سریع ، راه اندازی مجدد برای بازیابی ، راه اندازی مجدد به دستگاه بوت و حالت ایمن به شما می دهد. شما به امتیازات ریشه نیاز دارید و کار شما تمام شده است. علاوه بر این ، این برنامه زمان روشن شدن دستگاه را به طور قابل توجهی کوتاه می کند.

10. سبز کردن

سبز کردن

این یکی از قابل بارگیری ترین برنامه هایی است که با تلفن های هوشمند اندرویدی روت شده بهترین کار را می کند. این برنامه به کاربران کمک می کند تا برنامه های بد را شناسایی کرده و در خواب زمستانی قرار دهند. با استفاده از برنامه Greenify می توانید بررسی کنید که کدام برنامه در حال کند شدن است و آنها را غیرفعال کنید.

بنابراین در بالا درباره سرعت بارگذاری اندروید صحبت می شود. امیدوارم این مقاله به شما کمک کرده باشد! لطفا آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. اگر در این مورد شک دارید ، در کادر نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

پست نحوه سرعت بخشیدن به شارژ دستگاه اندرویدی خود در سال 2021 برای اولین بار در TechViral ظاهر شد.