نحوه سفارشی سازی منوی Send To در ویندوز 10

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
نحوه سفارشی سازی منوی Send To در ویندوز 10

اگر مدتی است که از ویندوز استفاده می کنید ، ممکن است از منوی Send To مطلع باشید. این گزینه در منوی راست کلیک ظاهر می شود. انتخاب گزینه Send To از منوی زمینه گزینه های زیادی را در اختیار شما قرار می دهد.

می توانید از گزینه Send To برای کپی یا چاپ یک فایل واحد در مکان ، دستگاه ، برنامه یا موارد دیگر استفاده کنید. این واقعاً یک ویژگی عالی است که فقط در سیستم عامل ویندوز مشاهده می شود.

با این حال ، مشکل منوی Send To این است که اغلب شامل پرونده هایی است که ما از آنها استفاده نمی کنیم یا پرونده های مورد نظر ما را شامل نمی شود. اگر با این مشکل مواجه شدید ، دفترچه راهنمای صحیح را بخوانید.

همچنین بخوانید: 25 ابزار قدرتمند برای سفارشی سازی ویندوز 10 خود

مراحل سفارشی کردن منوی Send To در ویندوز 10

این مقاله راهنمای گام به گام تغییر منوی Send to Windows 10 را متناسب با نیازهای شما به اشتراک می گذارد. روند بسیار آسان خواهد بود ؛ برخی از مراحل ساده زیر را به اشتراک بگذارید.

1. ابتدا منوی جستجوی ویندوز 10 را باز کرده و عبارت RUN را جستجو کنید. بازش کن کادر محاوره ای را راه اندازی کنید از لیست

کادر محاوره ای را راه اندازی کنید

2. در کادر محاوره ای Run ، وارد کنید پوسته: sendto و کلید Enter را فشار دهید.

shell: دستور sendto

3. این باز می شود پوشه SendTo روی دستگاه نصب سیستم قرار دارد.

پوشه SendTo

4. در آنجا گزینه های زیادی پیدا خواهید کرد. همه این گزینه ها در منوی Send To ظاهر می شوند.

5. اگر می خواهید مواردی را که نیاز ندارید حذف کنید ، آنها را از این پوشه حذف کنید. به عنوان مثال ، اگر نمی خواهید Documents در منوی Send To ظاهر شود ، آن را از این پوشه حذف کنیدبه

موارد را حذف کنید

6. همچنین می توانید برنامه های کاربردی را به این پوشه اضافه کنید. به عنوان مثال ، اگر می خواهید دفترچه یادداشت را به منوی Send to اضافه کنید ، یک نماد میانبر Notepad روی دسکتاپ ایجاد کنید و آن را به پوشه SendTo منتقل کنیدبه

 

7. در منوی Send To ، یک ورودی جدید با نام Notepad خواهید یافت.

دفترچه یادداشت در ارسال به منو

به همین ترتیب ، می توانید هر تعداد برنامه یا مورد را که می خواهید اضافه کنید. این است! شما آماده ای. در اینجا نحوه تنظیم سفارشی کردن منوی Send To در ویندوز آورده شده است.

بنابراین ، این راهنما درباره نحوه شخصی سازی منوی Send To در ویندوز است. امیدوارم این مقاله به شما کمک کرده باشد! لطفا آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. اگر در این مورد شک دارید ، در کادر نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

منوی How to Customize Send To در ویندوز 10 اولین بار در TechViral ظاهر شد.