• خانه
  • وبلاگ
  • نحوه ضبط داده هنگام انتقال موسیقی به Spotify

نحوه ضبط داده هنگام انتقال موسیقی به Spotify

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
نحوه ضبط داده هنگام انتقال موسیقی به Spotify

ما کارهای خاصی را در تلفن های هوشمند خود انجام می دهیم که برنامه داده های ما را از بین می برد و پخش محتوای رسانه ای یکی از آنهاست. در مورد پخش موسیقی ، اگر از Spotify استفاده می کنید ، می توانید برای ذخیره برخی از داده ها تغییراتی ایجاد کنید.

برنامه Spotify برای Android و iOS چندین روش برای ذخیره داده ها در حالی که از موسیقی خود در حال حرکت لذت می برید ، ارائه می دهد. علاوه بر این ، اگر از نسخه Premium Spotify استفاده می کنید ، می توانید اطلاعات بیشتری را ذخیره کنید.

همچنین بخوانید: نحوه فعال کردن یک جلسه خصوصی در Spotify (رایانه های تلفن همراه و رومیزی)

مراحل ذخیره داده ها هنگام پخش موسیقی در Spotify

بنابراین اگر به دنبال راهی برای ذخیره داده ها در هنگام پخش موسیقی در Spotify هستید ، راهنمای مناسب را بخوانید. در این مقاله ، ما برخی از بهترین روش های ذخیره داده ها را هنگام پخش موسیقی در Spotify به اشتراک می گذاریم. بیایید بررسی کنیم.

1. Data Saver را فعال کنید

برنامه تلفن همراه Spotify برای Android و iOS دارای ویژگی ذخیره اطلاعات است که کیفیت موسیقی را روی 24 کیلوبیت بر ثانیه تنظیم می کند. این کار بوم های هنرمند را غیرفعال می کند و در صفحه Now Playing ظاهر می شود.

صرفه جویی در داده بخشی از هر دو نسخه رایگان و ممتاز Spotify است. در اینجا نحوه فعال کردن صرفه جویی در داده در Spotify آمده است.

1. ابتدا باز کنید برنامه Spotify مال شما Android / iOS دستگاه

2. اکنون روی ضربه بزنید نماد چرخ دنده واقع در گوشه سمت راست بالا روی صفحه نمایش

تنظیمات را باز کنید

3. در تنظیمات ، پیدا کنید و روی آن ضربه بزنید ذخیره داده ها گزینه.

صرفه جویی در داده Spotify

4. اکنون سوئیچ را فعال کنید پشت Data Saver برای فعال کردن این ویژگی.

ذخیره داده ها را فعال کنید

این است! شما آماده ای. در اینجا نحوه فعال کردن حالت ذخیره داده Spotify را مشاهده می کنید.

2. کیفیت صدا را تغییر دهید

Spotify نسبت به سایر برنامه های پخش موسیقی ، کنترل بیشتری بر کیفیت صدا به شما می دهد. اگرچه کیفیت بسیار بالا فقط برای کاربران Spotify Premium در دسترس است ، اما کاربران رایگان Spotify همچنان می توانند بین Low ، Normal و High یکی را انتخاب کنند.

بنابراین اگر داده تلفن همراه شما گم شده است ، می توانید از تنظیمات کیفیت Lowe برای ذخیره برخی از داده ها استفاده کنید.

کیفیت صدا را تغییر دهید

برای تغییر تنظیمات ، باز کنید Spotify> تنظیمات> کیفیت صدابه تحت کیفیت صدا ، باید کیفیت صدا را برای پخش از طریق WiFi و تلفن همراه انتخاب کنید. اگر می خواهید داده ها را ذخیره کنید ، بهتر است یک گزینه کم یا معمولی را انتخاب کنید.

3. برای پخش آفلاین بارگیری کنید

برای پخش آفلاین بارگیری کنید

خوب ، گزینه بارگیری فقط برای مشترکین Spotify Premium در دسترس است. برنامه Spotify Premium به شما امکان می دهد لیست پخش و آلبوم ها را برای پخش آفلاین بارگیری کنید.

این بدان معناست که اگر هر روز یک آهنگ را گوش دهید ، می توانید آن را بارگیری کنید تا بعداً بدون اتصال به اینترنت به آن گوش دهید.

بنابراین ، اینها برخی از بهترین راه ها برای ذخیره داده ها هنگام پخش موسیقی در Spotify هستند. امیدوارم این مقاله به شما کمک کرده باشد! لطفا آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. اگر در این مورد شک دارید ، در کادر نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

نشریه نحوه ذخیره داده ها هنگام پخش موسیقی در Spotify اولین بار در TechViral ظاهر شد.