نحوه ضبط مخفیانه فیلم ها در Android در 2021

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
نحوه ضبط مخفیانه فیلم ها در Android

اگر به اطراف خود نگاه کنیم ، متوجه می شویم که اندروید محبوب ترین سیستم عامل تلفن همراه است. ویژگی خوب اندروید این است که برنامه هایی برای اهداف مختلف موجود است. در مورد ضبط کننده های ویدیویی مخفی نیز همین امر صادق است.

در حال حاضر بسیاری از برنامه های Android در Play Store وجود دارد که می توان از آنها برای ضبط مخفیانه فیلم های Android استفاده کرد. برنامه ها می توانند هنگام ماندن در پس زمینه ، فیلم های بی صدا ضبط کنند.

همچنین بخوانید: نحوه اتصال تلفن Android خود به رایانه Windows 10

6 روش ضبط مخفیانه فیلم ها در Android

بنابراین در این مقاله ، ما تصمیم گرفتیم برخی از بهترین روش ها برای ضبط مخفیانه فیلم ها در تلفن های هوشمند Android را به اشتراک بگذاریم.

بنابراین ، بیایید نحوه ضبط مخفیانه فیلم ها در دستگاه های Android را بررسی کنیم.

1. استفاده از ضبط ویدئو مخفی

این برنامه به شما امکان می دهد تعداد نامحدود ویدئوهای پس زمینه را در نسخه رایگان ضبط کنید ، و مدت زمان فیلم نیز نامحدود است.

Secret Video Recorder یک دوربین جاسوسی برای ضبط ویدئو حرفه ای است و بهترین برنامه موجود در بازار برای Android برای ضبط ویدئوهای مخفی است.

1. اول از همه ، شما باید برنامه عالی Android را که Secret Video Recorder است بارگیری و نصب کنید ، که به شما کمک می کند فیلم ها را مخفیانه ضبط کنید.

ضبط ویدئوی مخفی را نصب کنید

2. پس از نصب برنامه بر روی دستگاه خود ، آن را اجرا کنید و صفحه زیر را مشاهده خواهید کرد.

استفاده از ضبط ویدئو مخفی

3. اکنون باید برنامه ویدیو را تنظیم کنید. فقط زمان شروع ضبط خودکار فیلم را تنظیم کنید.

ویدئو را برنامه ریزی کنید

4. اکنون باید از برنامه با رمز عبور محافظت کنید تا از هرگونه دسترسی غیرمجاز محافظت شود.

این است! کار شما تمام شده است ، هیچ چیزی روی صفحه نمایش داده نمی شود و ویدیوی مخفی در یک زمان مشخص شروع می شود.

2. استفاده از ضبط کننده فیلم پس زمینه

خوب ، Background Video Recorder یک برنامه دوربین است که به شما کمک می کند تا با انتخاب گزینه فعال یا غیرفعال کردن صداهای شاتر دوربین و پیش نمایش دوربین ، فیلم را در پس زمینه ضبط کنید.

1. ابتدا ، Quick Video Recorder را در تلفن هوشمند Android خود بارگیری و نصب کنید.

Quick Video Recorder را نصب کنید

2. پس از نصب ، برنامه را اجرا کنید و از شما می خواهد شرایط عمومی را بپذیرید. فقط ضربه بزنید “قبول میکنم” ادامه هید.

مطبوعات "قبول میکنم" ادامه هید

3. حالا باید تنظیمات را باز کرده و برنامه را به دلخواه تنظیم کنید.

همه چیز را به دلخواه تنظیم کنید

4. حالا به تنظیمات اعلان های سفارشی بروید. در اینجا می توانید همه تنظیمات دیگر مانند عنوان نوار اعلانات ، محتوای روبان ، پیش نمایش اعلان و موارد دیگر را تنظیم کنید.

همه چیز را با توجه به نیاز خود تنظیم کنید

5. اکنون به صفحه اصلی برنامه بروید و سپس دکمه ذخیره را فشار دهید. در اینجا شما باید به برنامه اجازه دهید تا صدا ، تصویر ضبط کند.

روی دکمه ذخیره ضربه بزنید و مجوزها را اعطا کنید

این است! شما آماده ای؛ ویدیوی شما در پس زمینه ضبط می شود. این برنامه گزینه های سفارشی سازی بسیاری را ارائه می دهد که می توانید از آنها برای مخفی کردن اعلانات برنامه در حین ضبط استفاده کنید.

مانند دو برنامه فوق ، فروشگاه Google Play دارای بسیاری از برنامه های دیگر است که می تواند فیلم ها را در پس زمینه ضبط کند. بنابراین در اینجا ما سه بهترین برنامه کاربردی را در یک گروه لیست می کنیم.

3. iRecorder

iRecorder

این یکی از بهترین برنامه های Android است که به کاربران امکان می دهد فیلم ها را در پس زمینه ضبط کنند. حدس بزن چی شده؟ ضبط کننده همچنین می تواند فیلم ها را حتی در حالت قفل ضبط کند. سایر ویژگی های iRecorder شامل ضبط با دوربین عقب یا جلو ، پشتیبانی از چندین زبان ، کوتاه کردن فیلم ها پس از ضبط و غیره است.

4. ضبط کننده صفحه مخفی

دستگاه ضبط صفحه مخفی

همانطور که از نام برنامه مشخص است ، Hidden Screen Recorder یکی دیگر از بهترین برنامه های ویدئویی پس زمینه برای Android موجود در فروشگاه Google Play است که می توانید در حال حاضر از آن استفاده کنید. نکته جالب این است که می تواند بدون درخواست دسترسی root ، فیلم ها را در پس زمینه ضبط کند. علاوه بر این ، Hidden Screen Recorder اقدامات یک لمسی را برای شروع و توقف ضبط ویدئو در اختیار کاربران قرار می دهد.

5. نظارت و نظارت – TrackView

نظارت و نظارت - TrackView

اگر به دنبال یک برنامه Android هستید که بتواند تلفن هوشمند و رایانه شما را با یک GPS یاب به یک دوربین IP متصل تبدیل کند ، باید Surveillance & Monitoring – TrackView را امتحان کنید. حدس بزن چی شده؟ این ویژگی های ارزشمند زیادی را برای کنترل والدین و امنیت خانه ارائه می دهد. این برنامه یک خانواده یاب ، دوربین IP ، ویژگی های تشخیص رویداد ، ضبط ویدئو و صدا از راه دور را در اختیار کاربران قرار می دهد. عملکرد ضبط ویدئویی از راه دور ویدئو را در پس زمینه روشن می کند.

6. ضبط ویدئو در پس زمینه

پس زمینه ضبط ویدئو

با این کار صدای ضبط و صدای شاتر پیش فرض قطع می شود. علاوه بر این ، برنامه حتی پیش نمایش پرونده ها را نشان نمی دهد. کاربران همچنین می توانند پیام های اعلان ، پیام های صفحه را هنگام ضبط فیلم ها غیرفعال کنند.

بنابراین ، این مقاله در مورد نحوه ضبط مخفیانه فیلم ها در Android است. امیدوارم این مقاله به شما کمک کرده باشد! لطفا آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

پست نحوه ضبط مخفیانه فیلم ها در Android در سال 2021 برای اولین بار در TechViral ظاهر شد.