نحوه غیرفعال کردن نوشتن هوشمند جیمیل

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
نحوه غیرفعال کردن نوشتن هوشمند جیمیل

بیا با آن روبرو شویم! جیمیل در حال حاضر پر استفاده ترین سرویس ایمیل است. در مقایسه با سایر سرویس های ایمیل، Gmail ویژگی ها و کنترل بهتری را به شما ارائه می دهد. اگر به طور مرتب از جیمیل استفاده می کنید، ممکن است از ویژگی تایپ هوشمند اطلاع داشته باشید.

ترکیب هوشمند اساساً یک ویژگی است که از هوش مصنوعی برای پیش بینی آنچه می خواهید بنویسید استفاده می کند. به محض اینکه ایمیل composer را در جیمیل باز کنید و کلمه ای را در قسمت بدنه وارد کنید، پیشنهاد را به شما نشان می دهد.

ویژگی ترکیب هوشمند الگوهای نوشتاری شما را تجزیه و تحلیل می کند و سپس عبارات پرکاربرد شما را تولید می کند. اگرچه این ویژگی مفید است، اما بسیاری دوست دارند آن را در حساب جیمیل خود غیرفعال کنند.

برخی نیز ممکن است بخواهند این ویژگی را به دلیل نگرانی های حفظ حریم خصوصی غیرفعال کنند. بنابراین اگر شما نیز به دنبال راه هایی برای غیرفعال کردن قابلیت نوشتن هوشمند جیمیل هستید، راهنمای صحیح را بخوانید.

همچنین بخوانید: نحوه ردیابی آدرس IP و موقعیت مکانی فرستنده در جیمیل

مراحل غیرفعال کردن قابلیت تایپ هوشمند جیمیل

در این مقاله، راهنمای گام به گام نحوه غیرفعال کردن نوشتن هوشمند جیمیل را به اشتراک می گذاریم. فرآیند بسیار آسان خواهد بود. مراحل زیر را دنبال کنید

1. ابتدا مرورگر وب مورد علاقه خود را باز کنید و به آن بروید جیمیل سایت اینترنتی.

جیمیل را باز کنید

2. در وب سایت جیمیل، کلیک کنید دنده همانطور که در تصویر زیر نشان داده شده است.

روی نماد چرخ دنده کلیک کنید

3. در لیست گزینه ها، کلیک کنید مشاهده تمام تنظیمات.

روی View all settings کلیک کنید

4. در صفحه تنظیمات، کلیک کنید جمع بخش.

روی تب General کلیک کنید

5. در قسمت General، بخش Smart Answer را پیدا کنید. بر سفارشی سازی هوشمند برای آهنگسازی، انتخاب کنید سفارشی سازی خاموش است

Personalize off را انتخاب کنید

این است! شما آماده ای. در اینجا نحوه غیرفعال کردن نوشتن هوشمند Gmail آورده شده است.

بنابراین، این راهنما در مورد نحوه غیرفعال کردن قابلیت تایپ هوشمند جیمیل است. امیدوارم این مقاله به شما کمک کرده باشد! لطفا آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. اگر در این مورد شک دارید، در کادر نظرات زیر با ما در میان بگذارید.

پست چگونه نوشتن هوشمند را در جیمیل غیرفعال کنیم اولین بار در TechViral پدیدار شد.